Zakończenie prawe Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205R Mardom Decor

26,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26.82 zł

Opis produktu

Zakończenie prawe Lamelli Dąb Naturalny L0205R Mardom Decor z serii Medio zapewni doskonałe wykończenie lameli Dąb Naturalny L0205. Produkt został stworzony z tworzywa w postaci Polimeru HD przy użyciu nowoczesnej technologii ScratchShield, zapewniającej całkowite utwardzenie powierzchni. Zakończenie prawe Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205R Mardom Decor wyróżnia się więc wysoką trwałością na uszkodzenia mechaniczne, jak i również działanie wilgoci.

Do lameli Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205 Mardom Decor dostępne jest także zakończenie lewe L0205L.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  3.9
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Medio
 • Powłoka
  Dąb Naturalny
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205R Mardom Decor

Zakończenie prawe L0205R do lameli z serii Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205 zagwarantuje perfekcyjne zwieńczenie zaplanowanej dekoracji. Tworzone przez Mardom Decor lamele są odpowiedzią na obecne trendy w aranżacji pomieszczeń. Perfekcyjne wykonanie prawego zakończenia L0205R, jak i samych lameli i ich właściwie zaprojektowana konstrukcja w połączeniu z ponadprzeciętną trwałością sprawia, że są to dekoracje odznaczające się na tle konkurencyjnych.

Ponadprzeciętna trwałość lameli ściennych oraz zakończeń prawych Mardom Decor L0205R

Ścienne lamele Mardom Decor, w tym zakończenie prawe Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205R to ozdoby do wnętrz, które z łatwością mogą być zastosowane w każdym pomieszczeniu. Architekci z miłą chęcią stosują lamele ścienne oraz zakończenie prawe Mardom Decor L0205R dla wyróżnienia miejsc publicznych, hotelowych, sklepowych, jak i również prywatnych. Dzieje się tak za sprawą zastosowania przy ich tworzeniu niezwykłej jakości tworzywa, jakim jest Polimer HD. Zakończenie prawe lameli ściennych L0205R Mardom Decor Medio jest zatem odporne na działanie wilgoci, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield posiada również utwardzoną maksymalnie powierzchnię, co znacznie umożliwia użycie ich razem z lamelami ściennymi L0205 w każdym pomieszczeniu, bez obaw o ich wygląd.

Zakończenie prawe lameli ściennych do pomieszczeń z charakterem - Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205R Mardom Decor

Lamele ścienne wykończone dedykowanymi zakończeniami, w tym L0205R Mardom Decor od jakiegoś czasu zadomowiły w aranżacjach, gdyż świetnie odnajdują się w każdym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono zaaranżowane. Szczególnie model Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205 Mardom Decor wraz z prawym zakończeniem, którego forma oraz uniwersalność świetnie zaprezentują się we wnętrzach modern, w stylu loft, jak i glamour. Zadbana w szczegółach forma, wykorzystanie wysokiej jakości tworzyw, czy też ponadczasowa kolorystyka sprawiają, że lamele ścienne Lamelli Medio razem z prawym zakończeniem L0205R Mardom Decor są ozdobą, zdecydowanie dodającą niezwykłości dowolnemu wnętrzu.

Praktyczność prawego zakończenia do ściennych lameli Lamelli Medio Dąb Naturalny - Mardom Decor L0205

Lamele ścienne z serii Lamelli Medio Mardom Decor oraz prezentowane ich prawe zakończenie L0205 Mardom Decor pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Jednakże nie można zapomnieć o możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne Lamelli Medio Dąb Naturalny Mardom Decor redukują dźwięk, co pozwala na eliminację echa wewnątrz pomieszczeń. Co oznacza, że ścienne lamele mogą odrobinę stłumić wydobywające się z mieszkania, czy też innego lokalu dźwięki, podnosząc komfort osób w nim przebywających.

Ponadto funkcją lameli ściennych Lamelli Medio Dąb Naturalny zwieńczonych prawym zakończeniem L0205R Mardom Decor jest również możliwość wyróżnienia za ich pomocą stref użytkowych w każdym pomieszczeniu. Ich ponadczasowy, a jednak zauważalny dla oka wygląd doskonale sprawdzi się w wyróżnieniu podziału wnętrza na strefy. Podkreślenie strefy jadalni, czy podkreślenie strefy odpoczynku w salonie to wyłącznie nasze propozycje. Szczerze mówiąc z lamelami ściennymi Mardom Decor L0205 nie ma pod tym względem ograniczeń.

Sposób montażu zakończenia prawego lameli ściennych Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205R Mardom Decor

Ścienne lamele Mardom Decor z serii Lamelli Medio to modele bardzo łatwe w montażu. Można je dowolnie dopasowywać do rozmiarów danej powierzchni, na której będą zamocowane poprzez łączenie kilku sztuk lameli. Zaletą jest również ich optymalna długość wynosząca 270 cm, umożliwiająca montaż od podłogi do samego sufitu bez tworzenia łączeń. W razie potrzeby z łatwością można je przycinać do potrzebnych rozmiarów. Do perfekcyjnego wykończenia lameli ściennych Lamelli Medio Dąb Naturalny doskonale spisze się dedykowane zakończenie prawe L0205R.

Montaż L0205R również nie należy do skomplikowanych, ponieważ jest łatwy, szybki i czysty z wykorzystaniem kleju Mardom Decor.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom z serii Lamelli Medio?

Jeżeli pojawią się pytania albo wątpliwości dotyczące zakupu idealnych lameli ściennych Lamelli Medio, w tym zakończenia prawego Dąb Naturalny L0205R producenta Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą sklepu. Jesteśmy przekonani, że za sprawą doświadczenia naszych specjalistów możemy rozwiać wszystkie wątpliwości związane z wyborem modelu Medio L0205R Mardom Decor bądź każdego innego produktu znajdującego się w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: