Zakończenie lewe Lamelli Medio Białe L0201L Mardom Decor

28,45 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.45 zł

Opis produktu

Zakończenie lewe Lamelli L0201L Mardom Decor z serii Medio dedykowane do lameli L0201 w białym kolorze gwarantuje idealne wykończenie. Model charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na działanie wilgoci i uszkodzenia, za sprawą stworzenia go z materiału jakim jest Polimer HD przy użyciu nowoczesnej technologii ScratchShield, gwarantującej całkowite utwardzenie powierzchni.

Do lameli Lamelli Medio żonkil L0201 Mardom Decor posiadamy także białe zakończenie prawe L0201R.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  2.8
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Medio
 • Powłoka
  Do malowania
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe Lamelli Medio Białe L0201L Mardom Decor

Zakończenie lewe L0201L do lameli z serii Lamelli Medio Białe L0201 zapewni perfekcyjne zwieńczenie zaplanowanej dekoracji. Tworzone przez markę Mardom Decor lamele są odpowiedzią na obecne trendy w aranżacji wnętrz. Doskonałe wykonanie lewego zakończenia L0201L, jak również samych lameli i ich przemyślana forma w połączeniu z wysoką wytrzymałością powoduje, że są to produkty odznaczające się na rynku.

Ponadprzeciętna wytrzymałość lameli ściennych oraz zakończeń lewych Mardom Decor L0201L

Ścienne lamele Mardom Decor, w tym zakończenie lewe Lamelli Medio Białe L0201L to ozdoby do aranżacji, które z łatwością mogą być zastosowane w dowolnym pomieszczeniu. Architekci wnętrz z chęcią stosują ścienne lamele i zakończenie lewe Mardom Decor L0201L dla wyróżnienia przestrzeni komercyjnych, hotelowych, sklepowych, albo domów. Jest to spowodowane zastosowaniem przy ich tworzeniu niezwykłej jakości materiału, jakim jest Polimer HD. Zakończenie lewe lameli ściennych Mardom Decor L0201L Medio jest zatem wytrzymałe na działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield posiada również maksymalnie utwardzoną powierzchnię, co zdecydowanie pozwala na zastosowanie ich wraz z lamelami ściennymi L0201 w dowolnym wnętrzu, bez troski o ich trwałość.

Zakończenie lewe lameli ściennych do stylowych aranżacji - Lamelli Medio Białe L0201L Mardom Decor

Ścienne lamele zwieńczone dedykowanymi zakończeniami, w tym L0201L Mardom Decor od jakiegoś czasu zagościły w aranżacjach, gdyż doskonale odnajdują się w każdym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono urządzone. Szczególnie produkt Lamelli Medio Białe L0201 Mardom Decor razem z lewym zakończeniem, którego forma oraz ponadczasowość świetnie będą prezentować się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, jak i glamour. Przemyślana forma, wykorzystanie najwyższej jakości tworzyw, a także ponadczasowa kolorystyka powodują, że lamele ścienne Lamelli Medio w połączeniu z lewym zakończeniem L0201L Mardom Decor będą dekoracją, która zdecydowanie doda niezwykłości każdemu pomieszczeniu.

Funkcjonalność lewego zakończenia do ściennych lameli Lamelli Medio Białe - L0201L Mardom Decor

Lamele ścienne z kolekcji Lamelli Medio Mardom Decor i prezentowane ich lewe zakończenie Mardom Decor L0201L pełnią przede wszystkim rolę ozdobną. Jednak nie można zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele Lamelli Medio Białe Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, dzięki czemu możliwe jest zmniejszenie echa w pomieszczeniu. Co oznacza, że ścienne lamele mogą nieco wygłuszyć wydobywające się z mieszkania, czy też lokalu dźwięki, podnosząc komfort osób w nim przebywających.

Inną rolą lameli ściennych Lamelli Medio Białe wykończonych lewym zakończeniem L0201L Mardom Decor jest również możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w każdym wnętrzu. Ich prosty, a jednak zauważalny dla oka design świetnie sprawdzi się w wyróżnieniu podziału pomieszczenia na strefy. Wyznaczenie strefy jadalni, czy podkreślenie strefy odpoczynku w salonie to jedynie nasze propozycje. Tak naprawdę ze ściennymi lamelami L0201 Mardom Decor nie istnieją ograniczenia w stylizacji wnętrz.

Mocowanie zakończenia lewego lameli ściennych Lamelli Medio Białe L0201L Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor z kolekcji Lamelli Medio to produkty bardzo proste w zamocowaniu. Można je dowolnie dopasowywać do rozmiarów danej powierzchni, na której mają być zamontowane poprzez łączenie kilku sztuk lameli. Zaletą jest również ich optymalna długość to jest 270 cm, pozwalająca na montaż od podłogi do samego sufitu bez tworzenia łączeń. Dodatkowo bez przeszkód można je przycinać do potrzebnych rozmiarów. Do idealnego wykończenia ściennych lameli Lamelli Medio Białe doskonale sprawdzi się dedykowane zakończenie lewe L0201L.

Proces montażu L0201L również nie należy do skomplikowanych, gdyż jest łatwy, bardzo szybki oraz czysty dzięki klejowi Mardom Decor.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom Decor z serii Lamelli Medio?

Jeżeli pojawią się wątpliwości albo pytania dotyczące zakupu właściwych ściennych lameli Lamelli Medio, w tym zakończenia lewego Białe L0201L producenta Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z obsługą naszego sklepu. Jesteśmy przekonani, że za sprawą doświadczenia naszej obsługi możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z wyborem modelu Medio L0201L Mardom Decor bądź każdego innego produktu dostępnego w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: