Zakończenie prawe Lamelli Largo Białe L0301R Mardom Decor

26,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26.82 zł

Opis produktu

Zakończenie prawe Lamelli L0301R Mardom Decor w kolorze białym z serii Largo zapewni doskonałe wykończenie białych lameli L0301. Produkt został wyprodukowany z materiału jakim jest Polimer HD przy wykorzystaniu technologii ScratchShield, gwarantującej całkowite utwardzenie powierzchni. Białe zakończenie prawe Lamelli Largo L0301R Mardom Decor charakteryzuje się więc wysoką odpornością na wgniecenia, czy też działanie wilgoci.

Do lameli Lamelli Largo w białym kolorze L0301 Mardom Decor dostępne jest także zakończenie lewe L0301L.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  5.6
 • Grubość (cm)
  2
 • Kolekcja
  Largo
 • Powłoka
  Do malowania
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe Lamelli Largo Białe L0301R Mardom Decor

Zakończenie prawe L0301R do lameli z kolekcji Lamelli Largo Białe L0301 zapewni perfekcyjne zwieńczenie zaplanowanej aranżacji. Tworzone przez markę Mardom Decor lamele są odpowiedzią na obecne trendy w aranżacji wnętrz. Doskonałe wykonanie prawego zakończenia L0301R, jak również samych lameli i ich przemyślana konstrukcja wraz z ponadprzeciętną wytrzymałością sprawia, że są to dekoracje odznaczające się w naszym sklepie.

Niezwykła wytrzymałość lameli ściennych i zakończeń prawych Mardom L0301R

Ścienne lamele Mardom Decor, w tym zakończenie prawe Lamelli Largo Białe L0301R to ozdoby do aranżacji, które z łatwością mogą być wykorzystane w każdym pomieszczeniu. Projektanci z miłą chęcią stosują ścienne lamele oraz zakończenie prawe L0301R Mardom Decor dla wyróżnienia miejsc komercyjnych, hotelowych, handlowych, jak i również domów. Jest to spowodowane użyciem przy ich produkcji wysokiej jakości tworzywa, w postaci Polimeru HD. Zakończenie prawe lameli ściennych L0301R Mardom Decor Largo jest zatem wytrzymałe na wilgoć, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield posiada również utwardzoną maksymalnie powierzchnię, co znacznie umożliwia zastosowanie ich wraz z lamelami ściennymi L0301 w każdym wnętrzu, bez troski o ich wygląd.

Zakończenie prawe lameli ściennych do stylowych wnętrz - Lamelli Largo Białe L0301R Mardom Decor

Ścienne lamele wykończone dedykowanymi zakończeniami, w tym L0301R Mardom Decor od jakiegoś czasu zadomowiły we wnętrzach, gdyż doskonale odnajdują się w każdym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. Szczególnie model Lamelli Largo Białe Mardom Decor L0301 razem z zakończeniem prawym, którego design oraz ponadczasowość świetnie zaprezentują się we wnętrzach modern, w stylu loft, jak i glamour. Przemyślana konstrukcja, zastosowanie najwyższej jakości tworzyw, a także ponadczasowa kolorystyka powodują, że ścienne lamele Lamelli Largo w połączeniu z prawym zakończeniem Mardom Decor L0301R będą dekoracją, która zdecydowanie doda niezwykłości dowolnemu wnętrzu.

Funkcjonalność prawego zakończenia do lameli ściennych Lamelli Largo Białe - L0301 Mardom Decor

Ścienne lamele z kolekcji Lamelli Largo Mardom Decor i prezentowane ich prawe zakończenie L0301 Mardom Decor pełnią głównie funkcję dekoracyjną. Jednakże nie można zapomnieć o ich możliwościach izolacji akustycznej. Ścienne lamele Lamelli Largo Białe Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, dzięki czemu możliwe jest zmniejszenie echa w pomieszczeniu. Oznacza to, że lamele ścienne mogą odrobinę wygłuszyć wydobywające się z pokoju, czy też lokalu dźwięki, podnosząc wygodę przebywających w nim osób.

Inną funkcją ściennych lameli Lamelli Largo Białe zwieńczonych prawym zakończeniem Mardom Decor L0301R jest również możliwość wyróżnienia za ich pomocą stref użytkowych w niejednym pomieszczeniu. Ich ponadczasowy, aczkolwiek zauważalny dla oka design doskonale sprawdzi się w wyróżnieniu podziału pomieszczenia na strefy. Podkreślenie strefy jadalnianej, czy podkreślenie miejsca relaksu w salonie to tylko niektóre nasze propozycje. Szczerze mówiąc ze ściennymi lamelami L0301 Mardom Decor nie ma pod tym względem ograniczeń.

Mocowanie zakończenia prawego lameli ściennych Lamelli Largo Białe L0301R Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor z kolekcji Lamelli Largo to modele bardzo proste w montażu. Można je dowolnie dopasowywać do rozmiarów danej powierzchni, na której będą zamontowane poprzez połączenie kilku segmentów lameli. Zaletą jest również ich doskonała długość wynosząca 270 cm, która umożliwia montaż od podłogi do samego sufitu bez tworzenia nieestetycznych łączeń. Dodatkowo bez przeszkód można je przycinać do potrzebnych rozmiarów. Do perfekcyjnego wykończenia ściennych lameli Lamelli Largo Białe świetnie sprawdzi się dedykowane prawe L0301R.

Montaż L0301R także nie należy do najtrudniejszych, gdyż jest bezproblemowy, szybki oraz bardzo czysty dzięki klejowi Mardom Decor.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom z kolekcji Lamelli Largo?

Jeżeli pojawią się wątpliwości lub pytania związane z wyborem idealnych lameli ściennych Lamelli Largo, w tym zakończenia prawego Białe L0301R producenta Mardom Decor to zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Jesteśmy pewni, że za sprawą doświadczenia naszej obsługi możemy rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące wyboru modelu Largo L0301R Mardom Decor czy też innego produktu znajdującego się w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: