Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104 Mardom Decor

81,29 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 81.29 zł

Opis produktu

Lamel ścienny Lamelli Dąb Ciemny Mardom Decor L0104 z kolekcji Stretto to świetna propozycja na podkreślenie wnętrz w różnym stylu. Model jest stworzony przy wykorzystaniu technologii ScratchShield z materiału w postaci Polimeru HD. Sprawia to, że lamel ścienny Lamelli Stretto Dąb Ciemny Mardom Decor L0104 jest bardzo odporny na uszkodzenia, a także wilgoć.

Lamel ścienny Mardom Decor L0104 to produkt wyprodukowany w Polsce. Oferowany jest także w innych odcieniach drewna.

Do lameli Lamelli Stretto Dąb Ciemny Mardom Decor L0104 posiadamy też zakończenie lewe L0104L i zakończenie prawe L0104R.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  12
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Dąb Ciemny
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104 Mardom Decor

Lamele ścienne L0104 z serii Lamelli Stretto to odpowiedź marki Mardom na najnowsze trendy w aranżacji pomieszczeń. Doskonałe wykonanie lameli ściennych L0104 i ich przemyślana konstrukcja w połączeniu z ponadprzeciętną wytrzymałością powoduje, że są to produkty odznaczające się na tle konkurencyjnych.

Niezwykła wytrzymałość lameli ściennych Mardom L0104

Lamele ścienne L0104 Mardom Decor to ozdoba do aranżacji, która z powodzeniem może być wykorzystana w dowolnym pomieszczeniu. Projektanci z chęcią stosują lamele ścienne L0104 Mardom Decor dla wyróżnienia przestrzeni komercyjnych, restauracji, handlowych, albo prywatnych. Jest to spowodowane użyciem przy ich produkcji wysokiej jakości tworzywa, w postaci Polimeru HD. Lamele ścienne Mardom Decor L0104 Stretto są więc odporne na wilgoć, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield posiadają także maksymalnie utwardzoną powierzchnię, co zdecydowanie pozwala na ich zastosowanie w każdym wnętrzu, bez troski o ich prezencję.

Lamele ścienne do stylowych aranżacji

Lamele ścienne na stałe zagościły w aranżacjach, gdyż fenomenalnie odnajdują się w każdym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu zostało ono urządzone. Szczególnie model Lamelli Stretto Dąb Ciemny Mardom Decor L0104, którego forma oraz uniwersalność świetnie zaprezentują się we wnętrzach loftowych, modern, czy też eleganckich. Przemyślana forma, zastosowanie wysokiej jakości materiałów, a także modna kolorystyka powodują, że lamele ścienne Lamelli Stretto L0104 Mardom Decor są ozdobą, która zdecydowanie doda niezwykłości każdemu pomieszczeniu.

Funkcjonalność ściennych lameli L0104 Mardom Decor

Lamele ścienne Lamelli Stretto L0104 Mardom Decor przede wszystkim pełnią funkcję dekoracyjną. Jednak nie można zapomnieć o ich możliwościach izolacji akustycznej. Lamele z serii Lamelli Stretto Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, co pozwala na pozbycie się echa wewnątrz pomieszczeń. Co oznacza, że ścienne lamele mogą odrobinę stłumić wydobywające się z pokoju, czy też lokalu dźwięki, podnosząc wygodę osób w nim przebywających.

Ponadto rolą lameli ściennych Lamelli Stretto L0104 Mardom Decor jest również możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w dowolnym wnętrzu. Ich prosty, a jednak rzucający się w oko wygląd świetnie sprawdzi się w wyróżnieniu podziału pomieszczenia na strefy. Podkreślenie strefy jadalni, czy podkreślenie strefy relaksu w salonie to jedynie nasze propozycje. Tak naprawdę z lamelami ściennymi L0104 Mardom Decor nie istnieją ograniczenia w stylizacji pomieszczeń.

Montaż lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104 Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor L0104 z kolekcji Lamelli Stretto to modele bardzo łatwe w montażu. Można je w dowolny sposób dopasowywać do rozmiarów powierzchni, na której mają być zamocowane poprzez łączenie kilku sztuk lameli. Zaletą jest również ich optymalna długość to jest 270 cm, umożliwiająca montaż od podłogi do samego sufitu bez tworzenia mało estetycznych łączeń. W razie potrzeby z łatwością można je przycinać do określonych rozmiarów. Sam sposób montażu L0104 także nie należy do najtrudniejszych, ponieważ jest bezproblemowy, bardzo szybki i bardzo czysty dzięki klejowi Mardom Decor.

Masz pytania odnośnie do ściennych lameli Mardom z serii Lamelli Stretto?

Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru odpowiednich ściennych lameli, w tym Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104 producenta Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą sklepu. Jesteśmy pewni, że za sprawą doświadczenia naszych specjalistów możemy rozwiać wszystkie wątpliwości związane z wyborem modelu Stretto Mardom Decor L0104 bądź dowolnego produktu dostępnego w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: