Lamelli Medio Biała L0201P Mardom Decor

89,42 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 89.42 zł

Opis produktu

Malowany na kolor biały ścienny lamel Lamelli L0201P Mardom Decor z kolekcji Medio to doskonała propozycja na wykończenie wnętrz m.in. modern. Model został stworzony przy użyciu innowacyjnej technologii ScratchShield z materiału w postaci Polimeru HD. Sprawia to, że biały lamel ścienny Lamelli Medio L0201P Mardom Decor jest niezwykle odporny na uszkodzenia, jak i również działanie wilgoci.

Lamel ścienny L0201P Mardom Decor jest produktem wyprodukowanym w Polsce. Dostępny jest również w innych kolorach.

Do białych lameli ściennych Lamelli Medio L0201P Mardom Decor dostępne jest również zakończenie lewe L0201LP i zakończenie prawe L0201RP.

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  12.1
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Medio
 • Powłoka
  Malowany na biało
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Medio Biała L0201P Mardom Decor

Lamele ścienne L0201P z kolekcji Lamelli Medio to odpowiedź Mardom Decor na najnowsze trendy w stylizacji pomieszczeń. Perfekcyjne wykonanie lameli ściennych L0201P oraz ich właściwie zaprojektowana forma wraz z ponadprzeciętną trwałością sprawia, że są to produkty odznaczające się na tle konkurencyjnych.

Niezwykła wytrzymałość lameli ściennych Mardom Decor L0201P

Lamele ścienne L0201P Mardom Decor to ozdoba do aranżacji, która z łatwością może być wykorzystana w każdym pomieszczeniu. Projektanci z miłą chęcią stosują lamele ścienne Mardom Decor L0201P dla urozmaicenia miejsc komercyjnych, hotelowych, handlowych, jak i również prywatnych. Dzieje się tak za sprawą zastosowania przy ich produkcji wysokiej jakości tworzywa, w postaci Polimeru HD. Lamele ścienne Mardom Decor L0201P Medio są zatem wytrzymałe na działanie wilgoci, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield posiadają również utwardzoną maksymalnie powierzchnię, co znacznie umożliwia ich zastosowanie w niejednym wnętrzu, bez obaw o ich wygląd.

Ścienne lamele do stylowych wnętrz

Lamele ścienne od jakiegoś czasu zagościły we wnętrzach, gdyż doskonale odnajdują się w każdym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu zostało ono urządzone. Szczególnie produkt Lamelli Medio Biała Mardom Decor L0201P, którego design oraz ponadczasowość doskonale zaprezentują się we wnętrzach w stylu loft, modern, czy eleganckich. Przemyślana konstrukcja, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, a także modna kolorystyka sprawiają, że lamele ścienne Lamelli Medio Mardom Decor L0201P będą dekoracją, zdecydowanie dodającą polotu każdemu wnętrzu.

Praktyczność lameli ściennych Mardom Decor L0201P

Lamele ścienne Lamelli Medio L0201P Mardom Decor głównie pełnią rolę ozdobną. Jednak nie można zapomnieć o możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele z kolekcji Lamelli Medio Mardom Decor redukują dźwięk, co pozwala na pozbycie się echa w pomieszczeniu. Co oznacza, że ścienne lamele mogą nieco wygłuszyć wydobywające się z mieszkania, czy też innego lokalu dźwięki, podnosząc komfort jego użytkowników.

Inną funkcją lameli ściennych Lamelli Medio L0201P Mardom Decor jest również możliwość wyróżnienia za ich pomocą stref użytkowych w każdym pomieszczeniu. Ich prosty, aczkolwiek rzucający się w oko wygląd doskonale sprawdzi się w zaakcentowaniu podziału pomieszczenia na strefy. Podkreślenie strefy jadalnianej, czy podkreślenie miejsca odpoczynku w salonie to jedynie propozycje. Tak naprawdę z lamelami ściennymi L0201P Mardom Decor nie istnieją ograniczenia w stylizacji wnętrz.

Sposób montażu lameli ściennych Lamelli Medio Biała L0201P Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor L0201P z kolekcji Lamelli Medio to modele bardzo proste w montażu. Można je w dowolny sposób dopasowywać do rozmiarów danej powierzchni, na której mają być zamocowane poprzez łączenie kilku segmentów lameli. Atutem jest także ich optymalna długość wynosząca 270 cm, pozwalająca na montaż od podłogi do sufitu bez tworzenia nieestetycznych łączeń. Co więcej, z łatwością można je przycinać do określonych rozmiarów. Sam proces montażu L0201P także nie należy do skomplikowanych, gdyż jest łatwy, szybki oraz bardzo czysty przy użyciu kleju Mardom Decor.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom Decor z serii Lamelli Medio?

Jeśli pojawią się pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru właściwych lameli ściennych, w tym Lamelli Medio Biała L0201P marki Mardom Decor to zachęcamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Jesteśmy pewni, że za sprawą doświadczenia naszej obsługi możemy rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące zakupu modelu Medio L0201P Mardom Decor czy też innego produktu prezentowanego w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: