Zakończenie prawe Lamelli Medio Białe L0201R Mardom Decor

26,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26.82 zł

Opis produktu

Zakończenie prawe w kolorze białym Lamelli L0201R Mardom Decor z kolekcji Medio zapewni idealne zwieńczenie lameli L0201. Model został stworzony z materiału jakim jest Polimer HD przy zastosowaniu innowacyjnej technologii ScratchShield, zapewniającej maksymalne utwardzenie powierzchni. Białe zakończenie prawe Lamelli Medio L0201R Mardom Decor wyróżnia się zatem bardzo dużą trwałością na uszkodzenia mechaniczne, a także wilgoć.

Do lameli Lamelli Medio L0201 Mardom Decor w kolorze białym mamy również zakończenie lewe L0201L.

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  3.9
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Medio
 • Powłoka
  Do malowania
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe Lamelli Medio Białe L0201R Mardom Decor

Zakończenie prawe L0201R do lameli z serii Lamelli Medio Białe L0201 zagwarantuje perfekcyjne wykończenie zaplanowanej dekoracji. Prezentowane w ofercie naszego sklepu lamele są odpowiedzią na obecne trendy w aranżacji pomieszczeń. Doskonałe wykonanie prawego zakończenia L0201R, jak i samych lameli ściennych oraz ich właściwie zaprojektowana forma w połączeniu z wysoką trwałością powoduje, że są to ozdoby wyróżniające się na rynku.

Wysoka wytrzymałość lameli ściennych oraz zakończeń prawych Mardom L0201R

Lamele ścienne Mardom Decor, w tym zakończenie prawe Lamelli Medio Białe L0201R to ozdoby do wnętrz, które z łatwością mogą być zastosowane w dowolnym pomieszczeniu. Architekci wnętrz z chęcią stosują ścienne lamele i zakończenie prawe Mardom Decor L0201R dla urozmaicenia miejsc komercyjnych, restauracji, handlowych, jak i również domów. Jest to spowodowane użyciem przy ich produkcji wysokiej jakości materiału, w postaci Polimeru HD. Zakończenie prawe lameli ściennych Mardom Decor L0201R Medio jest zatem wytrzymałe na wilgoć, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield posiada również maksymalnie utwardzoną powierzchnię, co znacznie umożliwia zastosowanie ich wraz z lamelami ściennymi L0201 w niejednym wnętrzu, bez troski o ich prezencję.

Zakończenie prawe lameli ściennych do stylowych aranżacji - Lamelli Medio Białe L0201R Mardom Decor

Ścienne lamele zwieńczone dedykowanymi zakończeniami, w tym L0201R Mardom Decor na stałe zadomowiły w aranżacjach, gdyż świetnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu jest ono urządzone. W szczególności produkt Lamelli Medio Białe L0201 Mardom Decor razem z prawym zakończeniem, którego forma i ponadczasowość doskonale zaprezentują się we wnętrzach nowoczesnych, w stylu loft, jak i również glamour. Przemyślana forma, zastosowanie najwyższej jakości tworzyw, czy też ponadczasowa kolorystyka sprawiają, że ścienne lamele Lamelli Medio w połączeniu z prawym zakończeniem Mardom Decor L0201R są ozdobą, zdecydowanie dodającą charakteru dowolnemu pomieszczeniu.

Praktyczność prawego zakończenia do ściennych lameli Lamelli Medio Białe L0201R Mardom Decor

Lamele ścienne z kolekcji Lamelli Medio Mardom Decor i prezentowane dedykowane prawe zakończenie Mardom Decor L0201 pełnią przede wszystkim rolę dekoracyjną. Jednakże nie można zapominać o ich możliwościach izolacji akustycznej. Lamele ścienne Lamelli Medio Białe Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, dzięki czemu możliwe jest zmniejszenie echa wewnątrz pomieszczeń. Co oznacza, że lamele ścienne mogą nieco stłumić wydobywające się z mieszkania, jak i innego lokalu dźwięki, zwiększając komfort jego użytkowników.

Inną rolą ściennych lameli Lamelli Medio Białe wykończonych prawym zakończeniem L0201R Mardom Decor jest również możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w każdym wnętrzu. Ich ponadczasowy, a jednak zauważalny dla oka design doskonale sprawdzi się w zaakcentowaniu podziału wnętrza na strefy. Wyznaczenie strefy jadalni, czy podkreślenie miejsca odpoczynku w salonie to tylko niektóre nasze propozycje. Szczerze mówiąc ze ściennymi lamelami L0201 Mardom Decor nie istnieją ograniczenia w stylizacji pomieszczeń.

Sposób montażu zakończenia prawego lameli ściennych Lamelli Medio Białe L0201R Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor z serii Lamelli Medio to produkty niezwykle łatwe w montażu. Można je w dowolny sposób dopasowywać do wymiarów powierzchni, na której będą zamontowane poprzez połączenie kilku segmentów lameli. Atutem jest również ich doskonała długość wynosząca 270 cm, pozwalająca na montaż od podłogi do sufitu bez tworzenia łączeń. Dodatkowo z łatwością można je przycinać do potrzebnych rozmiarów. Do idealnego wykończenia lameli ściennych Lamelli Medio Białe świetnie sprawdzi się dedykowane prawe L0201R.

Sposób montażu L0201R także nie należy do skomplikowanych, ponieważ jest bezproblemowy, bardzo szybki oraz czysty przy użyciu kleju Mardom Decor.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom Decor z serii Lamelli Medio?

Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru właściwych ściennych lameli Lamelli Medio, w tym zakończenia prawego Białe L0201R marki Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą. Jesteśmy przekonani, że dzięki doświadczeniu naszej obsługi możemy rozwiać wszelkie wątpliwości związane z wyborem modelu Medio L0201R Mardom Decor czy też każdego innego produktu znajdującego się w ofercie naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: