Zakończenie prawe Lamelli Medio Dąb Szary L0203R Mardom Decor

26,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26.82 zł

Opis produktu

Zakończenie prawe Lamelli Dąb Szary L0203R Mardom Decor z serii Medio zapewni perfekcyjne zwieńczenie lameli żonkil L0203. Model został stworzony z materiału jakim jest Polimer HD przy użyciu technologii ScratchShield, gwarantującej całkowite utwardzenie powierzchni. Zakończenie prawe Lamelli Medio Dąb Szary L0203R Mardom Decor wyróżnia się więc dużą wytrzymałością na wgniecenia, a także wilgoć.

Do lameli Lamelli Medio Dąb Szary L0203 Mardom Decor dostępne jest również zakończenie lewe L0203L.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  3.9
 • Grubość (cm)
  1.2
 • Kolekcja
  Medio
 • Powłoka
  Dąb Szary
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe Lamelli Medio Dąb Szary L0203R Mardom Decor

Zakończenie prawe L0203R do lameli z serii Lamelli Medio Dąb Szary L0203 zagwarantuje perfekcyjne zwieńczenie wymarzonej aranżacji. Prezentowane w ofercie naszego sklepu lamele są odpowiedzią na najnowsze trendy w stylizacji wnętrz. Perfekcyjne wykonanie prawego zakończenia L0203R, jak również samych lameli ściennych i ich przemyślana konstrukcja wraz z ponadprzeciętną trwałością sprawia, że są to dekoracje wyróżniające się na tle konkurencyjnych.

Wysoka wytrzymałość lameli ściennych oraz zakończeń prawych Mardom Decor L0203R

Lamele ścienne Mardom Decor, w tym zakończenie prawe Lamelli Medio Dąb Szary L0203R to dekoracje do aranżacji, które z łatwością mogą być wykorzystane w każdym pomieszczeniu. Projektanci z chęcią stosują ścienne lamele oraz zakończenie prawe Mardom Decor L0203R dla wyróżnienia przestrzeni publicznych, restauracji, handlowych, jak i również mieszkań. Jest to spowodowane użyciem przy ich tworzeniu wysokiej jakości materiału, jakim jest Polimer HD. Zakończenie prawe lameli ściennych Mardom Decor L0203R Medio jest więc wytrzymałe na działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield posiada także maksymalnie utwardzoną powierzchnię, co zdecydowanie umożliwia użycie ich razem z lamelami ściennymi L0203 w każdym pomieszczeniu, bez troski o ich trwałość.

Zakończenie prawe lameli ściennych do stylowych aranżacji - Lamelli Medio Dąb Szary L0203R Mardom Decor

Ścienne lamele zwieńczone dedykowanymi zakończeniami, w tym L0203R Mardom Decor od jakiegoś czasu zagościły w aranżacjach, gdyż doskonale odnajdują się w każdym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. Szczególnie model Lamelli Medio Dąb Szary L0203 Mardom Decor razem z prawym zakończeniem, którego forma i ponadczasowość świetnie będą prezentować się we wnętrzach modern, w stylu loft, jak i również eleganckich. Zadbana w szczegółach forma, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, a także ponadczasowa kolorystyka sprawiają, że ścienne lamele Lamelli Medio w połączeniu z prawym zakończeniem Mardom Decor L0203R będą ozdobą, która zdecydowanie doda niezwykłości każdemu pomieszczeniu.

Praktyczność prawego zakończenia do ściennych lameli Lamelli Medio Dąb Szary - Mardom Decor L0203

Lamele ścienne z serii Lamelli Medio Mardom Decor oraz prezentowane dedykowane prawe zakończenie L0203 Mardom Decor pełnią przede wszystkim funkcję ozdobną. Jednak nie można zapomnieć o możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele Lamelli Medio Dąb Szary Mardom Decor redukują dźwięk, co pozwala na zmniejszenie echa wewnątrz pomieszczeń. Co oznacza, że ścienne lamele mogą odrobinę wygłuszyć wydobywające się z mieszkania, jak i lokalu dźwięki, zwiększając komfort jego użytkowników.

Ponadto rolą lameli ściennych Lamelli Medio Dąb Szary zwieńczonych prawym zakończeniem Mardom Decor L0203R jest również możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w każdym pomieszczeniu. Ich ponadczasowy, a jednak zauważalny dla oka design doskonale sprawdzi się w wyróżnieniu podziału wnętrza na strefy. Wyznaczenie strefy jadalnianej, czy podkreślenie miejsca odpoczynku w salonie to tylko niektóre nasze propozycje. Szczerze mówiąc z lamelami ściennymi L0203 Mardom Decor nie ma żadnych ograniczeń.

Sposób montażu zakończenia prawego lameli ściennych Lamelli Medio Dąb Szary L0203R Mardom Decor

Ścienne lamele Mardom Decor z kolekcji Lamelli Medio to produkty niezwykle proste w montażu. Można je dowolnie dopasowywać do rozmiarów powierzchni, na której będą zamontowane poprzez łączenie kilku segmentów lameli. Atutem jest także ich doskonała długość to jest 270 cm, pozwalająca na montaż od podłogi do samego sufitu bez tworzenia mało estetycznych łączeń. Co więcej, bez trudu można je przycinać do konkretnych wymiarów. Do idealnego wykończenia lameli ściennych Lamelli Medio Dąb Szary doskonale spisze się prezentowane zakończenie prawe L0203R.

Sposób montażu L0203R także nie należy do najtrudniejszych, ponieważ jest bezproblemowy, bardzo szybki i bardzo czysty dzięki klejowi Mardom Decor.

Masz pytania odnośnie do ściennych lameli Mardom Decor z kolekcji Lamelli Medio?

Jeśli pojawią się pytania albo wątpliwości związane z doborem właściwych lameli ściennych Lamelli Medio, w tym zakończenia prawego Dąb Szary L0203R marki Mardom Decor to zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą sklepu. Jesteśmy przekonani, że za sprawą doświadczenia naszych specjalistów możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z wyborem modelu Medio L0203R Mardom Decor bądź każdego innego produktu znajdującego się w ofercie naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: