Zakończenie lewe paneli WP001LP Mardom Decor

36,54 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 36.54 zł

Opis produktu

Malowane na kolor biały zakończenie paneli WP001LP od Mardom Decor stanowi doskonałe uzupełnienie paneli WP001P, zapewniając perfekcyjne wykończenie. Ten model cechuje się wyjątkową odpornością na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, dzięki swojej konstrukcji z wysokiej jakości polimeru HD, wyprodukowanemu przy zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Dodatkowo, dla paneli WP001P Mardom Decor dostępne jest również zakończenie prawe, oznaczone jako WP001RP.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Powłoka
  Malowane na biało
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie paneli WP001LP Mardom Decor

Oferowany przez Mardom Decor produkt, jakim jest zakończenie paneli WP001LP, doskonale wkomponuje się do aranżacji, której jeden z elementów wykończeniowych stanowi panel ścienny WP001, uzupełniając wymarzony wystrój wnętrza i podkreślając jego szyk oraz elegancję. WP001LP jest to lewe zakończenie paneli, które umożliwi ukrycie rzucających się w oczy niedoskonałości ścian lub brzegów paneli WP001P.

Trwałość zakończenia paneli WP001LP

Lewe zakończenie paneli Mardom Decor WP001LP, podobnie jak panel WP001P, wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów (polimer HD). Dzięki temu ten niezbędny element wykończeniowy jest odporny na uderzenia oraz wilgoć. Oznacza to zatem, że zakończenie WP001LP może być z powodzeniem zastosowane np. w łazience, kuchni czy w miejscu użyteczności publicznej. Produktom, jakimi są zakończenia paneli WP001LP, niestraszne są także częste czyszczenie czy przypadkowe wgniecenia.

Zakończenie paneli WP001LP Mardom Decor - prosty montaż

Zastanawiasz się, czy podołasz montażowi zakończenia paneli ściennych? Bez obaw! Model od Mardom Decor WP001LP wykonany został z myślą o tym, byś bez problemu samodzielnie przymocował ten element do przypisanego do niego panelu WP001P. Produkt ten jest lekki i poręczny, więc możesz zamontować go bez konieczności wynajmowania kosztownej ekipy remontowej. Ponadto zakończenie do panelu WP001P jest gotowe do montażu bez konieczności malowania.

Masz pytania związane ze panelami ściennymi Mardom Decor ?

Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości związane z zakupem właściwych ściennych paneli, w tym zakończenia lewego WP001LP marki Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Jesteśmy pewni, że za sprawą doświadczenia naszych specjalistów możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z wyborem modelu WP001LP czy też innego, dowolnego produktu znajdującego się w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: