Lamelli Stretto Biała L0101 Mardom Decor

81,29 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 81.29 zł

Opis produktu

Biały lamel ścienny Lamelli Stretto L0101 Mardom Decor to znakomita propozycja dla różnych rodzajów aranżacji wnętrz. Ten model został stworzony z wykorzystaniem nowoczesnej technologii ScratchShield, opartej na wysokiej jakości Polimerze HD. Dzięki tej innowacyjnej konstrukcji, lamel ścienny Biały L0101 Mardom Decor jest odporny na uderzenia oraz wilgoć. Możesz być pewny, że ten produkt utrzyma się w doskonałym stanie przez długi okres czasu, zachowując swój estetyczny wygląd niezależnie od warunków użytkowania.

Lamel ścienny Mardom Decor L0101 to produkt polskiej produkcji. Oferowany jest również w innych naturalnych odcieniach drewna.

Do lameli Lamelli Stretto Biały L0101 Mardom Decor dostępne jest również zakończenie lewe L0101L oraz zakończenie prawe L0101R.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  12
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Do malowania
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Stretto Biały L0101 Mardom Decor

Ścienne lamele L0101 z kolekcji Lamelli Stretto to wyraźna odpowiedź marki Mardom Decor na obecne trendy w stylizacji wnętrz. Te lamele zostały stworzone z niezwykłą precyzją, co w połączeniu z ich przemyślaną konstrukcją czyni je niezwykłymi wśród innych dostępnych produktów na rynku. Lamele te wyróżniają się nie tylko estetycznym wyglądem, ale również wysoką trwałością. Dzięki temu staną się one trwałym i solidnym elementem Twojego wnętrza na długie lata. Bez względu na to, czy urządzasz nowoczesne czy klasyczne pomieszczenie, lamele ścienne L0101 na pewno będą prezentować się doskonale, dodając unikalnego charakteru całemu wnętrzu.

Niezwykła trwałość lameli ściennych Mardom Decor L0101

Lamele ścienne L0101 Mardom Decor to dekoracyjny element, który doskonale sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczenia. Projektanci chętnie sięgają po te ścianki, aby ożywić przestrzenie publiczne, hotele, sklepy oraz domy. Dzieje się to za sprawą wysokiej jakości tworzywa, jakim jest Polimer HD, zastosowanego w procesie produkcji.

Lamele ścienne L0101 Mardom Decor są odporne na wilgoć, dzięki czemu świetnie sprawdzają się nawet w takich miejscach jak łazienki czy kuchnie. Co więcej, technologia ScratchShield, zastosowana w ich konstrukcji, zapewnia wyjątkowo wytrzymałą powierzchnię, co gwarantuje, że będą prezentować się doskonale nawet po długotrwałym użytkowaniu. Bez względu na styl wnętrza, lamele ścienne L0101 Mardom Decor Stretto stanowią nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny element dekoracyjny, który wniesie unikalny charakter do każdego pomieszczenia.

Ścienne lamele do stylowych wnętrz

Lamele ścienne stały się integralną częścią wielu aranżacji wnętrz, bowiem doskonale komponują się w różnego rodzaju pomieszczeniach, niezależnie od ich stylu. W szczególności produkt Lamelli Stretto Biały Mardom Decor L0101 wyróżnia się swoim wyjątkowym wzornictwem i ponadczasowym charakterem, doskonale wpasowując się w przestrzenie loftowe, nowoczesne oraz eleganckie.

Doskonała precyzja wykonania, wykorzystanie materiałów najwyższej jakości oraz modne wybarwienie sprawiają, że lamele Lamelli Stretto Mardom Decor L0101 stanowią wyjątkową dekorację, która dodaje unikalnego charakteru każdemu pomieszczeniu. Starannie dopracowany projekt i estetyczne wykonanie lamelek sprawiają, że są one nie tylko funkcjonalne, ale także piękne i stylowe, co dodatkowo podkreśla ich wartość jako dekoracyjnego elementu wnętrza.

Praktyczne zastosowanie lameli ściennych L0101 Mardom Decor

Lamele ścienne Lamelli Stretto Mardom Decor L0101 mają funkcję dekoracyjną, ale równie ważne jest zrozumienie ich potencjału w zakresie izolacji akustycznej. Dzięki nim możliwe jest zredukowanie echa w pomieszczeniu poprzez absorpcję dźwięków. Lamele ścienne z serii Lamelli Stretto Mardom Decor posiadają zdolność wygłuszania zarówno dźwięków zewnętrznych, jak i tych wytwarzanych w samym wnętrzu, co znacząco podnosi komfort przebywania w pomieszczeniu.

Co więcej, lameli ściennych Lamelli Stretto L0101 Mardom Decor można użyć do wyznaczenia różnych stref użytkowych w dowolnym wnętrzu. Ich prosty, a zarazem charakterystyczny design doskonale nadaje się do podkreślenia podziału pomieszczenia na różne obszary. Mogą być wykorzystane do oddzielenia strefy jadalnianej, wyznaczenia przestrzeni w salonie lub podkreślenia innych obszarów w pomieszczeniu. Możliwości zastosowania ściennych lameli Mardom Decor L0101 są bardzo elastyczne, co pozwala na tworzenie różnorodnych układów i podziałów przestrzeni, bez żadnych ograniczeń.

Montaż lameli ściennych Lamelli Stretto Biały L0101 Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor L0101 z serii Lamelli Stretto to modele charakteryzujące się wyjątkową prostotą montażu. Mogą one być dowolnie dopasowywane do wymiarów konkretnej powierzchni poprzez łączenie kilku sztuk lameli. Dodatkowym atutem jest optymalna długość lameli, wynosząca 270 cm, co umożliwia montaż od podłogi do sufitu bez konieczności stosowania łączeń. Co więcej, w razie potrzeby łatwo można je przyciąć do żądanych rozmiarów, co pozwala na elastyczność dostosowania do konkretnego projektu.

Sam proces montażu modelu L0101 jest prosty i niezwykle szybki, a także niesie ze sobą niewielki bałagan. To dzięki wykorzystaniu kleju Mardom Decor, który zapewnia czystość i dokładność w trakcie montażu. Dzięki temu lamele można bez problemu zamontować samodzielnie, oszczędzając czas i koszty, związane z angażowaniem fachowców.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto?

Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości dotyczące zakupu odpowiednich ściennych lameli, w tym Lamelli Stretto Biały L0101 producenta Mardom Decor to zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą sklepu. Jesteśmy pewni, że za sprawą doświadczenia naszych specjalistów możemy rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wyboru modelu Stretto L0101 Mardom Decor czy też dowolnego produktu znajdującego się w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: