Lamelli Stretto Biała L0101 Mardom Decor

99,99 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Biały lamel ścienny Lamelli Mardom Decor L0101 z serii Stretto to doskonała propozycja na wykończenie wnętrz w różnym stylu. Model jest stworzony przy użyciu nowoczesnej technologii ScratchShield z tworzywa jakim jest Polimer HD. Oznacza to, że lamel ścienny Lamelli Stretto Biały L0101 Mardom Decor jest wysoce odporny na uderzenia, czy też wilgoć.

Lamel ścienny Mardom Decor L0101 to produkt polskiej produkcji. Oferowany jest również w innych naturalnych odcieniach drewna.

Do lameli Lamelli Stretto Biały L0101 Mardom Decor dostępne jest również zakończenie lewe L0101L oraz zakończenie prawe L0101R.

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  12
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Do malowania
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Stretto Biały L0101 Mardom Decor

Ścienne lamele L0101 z kolekcji Lamelli Stretto to odpowiedź marki Mardom na teraźniejsze trendy w stylizacji pomieszczeń. Doskonałe wykonanie lameli ściennych L0101 oraz ich przemyślana konstrukcja wraz z wysoką wytrzymałością powoduje, że są to lamele odznaczające się na tle konkurencyjnych.

Niezwykła trwałość lameli ściennych Mardom Decor L0101

Lamele ścienne L0101 Mardom Decor to dekoracja do aranżacji, która z powodzeniem może być zastosowana w każdym pomieszczeniu. Projektanci z miłą chęcią stosują ścienne lamele L0101 Mardom Decor dla urozmaicenia przestrzeni publicznych, hotelowych, handlowych, albo domów. Jest to spowodowane użyciem przy ich tworzeniu wysokiej jakości tworzywa, w postaci Polimeru HD. Lamele ścienne L0101 Mardom Decor Stretto są więc odporne na działanie wilgoci, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield posiadają także utwardzoną maksymalnie powierzchnię, co znacznie umożliwia ich użycie w dowolnym wnętrzu, bez troski o ich prezencję.

Ścienne lamele do stylowych wnętrz

Lamele ścienne na stałe zagościły w aranżacjach, gdyż doskonale odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono zaaranżowane. Szczególnie produkt Lamelli Stretto Biały Mardom Decor L0101, którego design i ponadczasowość doskonale będą prezentować się we wnętrzach loftowych, modern, czy też eleganckich. Zadbana w szczegółach konstrukcja, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, a także modna kolorystyka sprawiają, że lamele Lamelli Stretto Mardom Decor L0101 będą dekoracją, która zdecydowanie doda niezwykłości każdemu wnętrzu.

Praktyczność lameli ściennych L0101 Mardom Decor

Lamele ścienne Lamelli Stretto Mardom Decor L0101 głównie pełnią funkcję dekoracyjną. Jednakże nie można zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele z serii Lamelli Stretto Mardom Decor redukują dźwięk, dzięki czemu możliwe jest zmniejszenie echa w pomieszczeniu. Co oznacza, że ścienne lamele mogą nieco wygłuszyć wydobywające się z pokoju, jak i lokalu dźwięki, podnosząc komfort osób w nim przebywających.

Ponadto rolą lameli ściennych Lamelli Stretto L0101 Mardom Decor jest także możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w dowolnym wnętrzu. Ich prosty, aczkolwiek zauważalny dla oka wygląd świetnie sprawdzi się w wyróżnieniu podziału pomieszczenia na strefy. Wyznaczenie strefy jadalnianej, czy podkreślenie strefy odpoczynku w salonie to wyłącznie nasze propozycje. Tak naprawdę ze ściennymi lamelami Mardom Decor L0101 nie ma żadnych ograniczeń.

Montaż lameli ściennych Lamelli Stretto Biały L0101 Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor L0101 z kolekcji Lamelli Stretto to modele bardzo proste w montażu. Można je w dowolny sposób dopasowywać do wymiarów danej powierzchni, na której będą zamocowane poprzez łączenie kilku sztuk lameli. Atutem jest również ich optymalna długość to jest 270 cm, pozwalająca na montaż od podłogi do sufitu bez tworzenia łączeń. W razie potrzeby bez przeszkód można je przycinać do konkretnych rozmiarów. Sam montaż L0101 również nie należy do skomplikowanych, ponieważ jest łatwy, szybki oraz bardzo czysty dzięki klejowi Mardom Decor.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto?

Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości dotyczące zakupu odpowiednich ściennych lameli, w tym Lamelli Stretto Biały L0101 producenta Mardom Decor to zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą sklepu. Jesteśmy pewni, że za sprawą doświadczenia naszych specjalistów możemy rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wyboru modelu Stretto L0101 Mardom Decor czy też dowolnego produktu znajdującego się w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: