• -8%

Creativa LGG-01 Listwa gzymsowa

106,86 zł 98,31 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 98.31 zł

Opis produktu

Elegancka listwa gzymsowa LGG-01 będzie wyjątkowym elementem wykończenia aranżacji na styku sufitu i ścian zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Listwa gzymsowa Creativa LGG-01 jest lekka i łatwa w montażu oraz pokryta farbą podkładową, co pozwala na jej pomalowanie dowolną farbą wodną. Dzięki stworzeniu z wodoodpornych i odpornych na uderzenia materiałów listwa może być użyta w każdym wnętrzu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8.2
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  7.5
 • Symbol
  LGG-01
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Gzymsowa listwa LGG-01 Creativa

Gzymsowa listwa Creativa LGG-01 jest ozdobną sufitową listwą, która stanowi oszałamiające wykończenie aranżacji. Atutem listwy LG-31 sufitowej jest to, że w łatwy sposób dopasowuje się do niejednej stylizacji, a to za sprawą dopracowanych do perfekcji akcentom i całej prezentacji modelu. Można zamontować listwę Creativa LGG-01 zarówno w sypialni, przedpokoju, czy też łazience. Niezależnie od tego, jaki styl dominuje w naszym domu, gzymsowa listwa Creativa LGG-01 będzie pasowała idealnie.

Niespotykane wykonanie sufitowej listwy LGG-01 Creativa

Dzięki tworzywu, z jakiego stworzona została listwa sufitowa LGG-01 Creativa, mamy gwarancję, że model będzie odporny i wytrzymały. Poliuretan gwarantuje dużą wytrzymałość na uderzenia, zarysowania, czy też przypadkowe uszkodzenia gzymsowej listwy. Nadto, Creativa listwa sufitowa LGG-01 jest wytrzymała na wilgoć, dlatego nie ma mowy o problemie z wykorzystaniem jej nawet w kuchniach.

Wytrzymałość listwy gzymsowej Creativa LGG-01 i solidność wykonania

Listwa sufitowa Creativa LGG-01, choć jest niezwykle odporna, mocna i solidnie wykonana, nie sprawia kłopotów w czasie montażu. Zamontowanie jej do narożników nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi, ponieważ niewielkiej wagi listwa Creativa LGG-01 to wyjątkowo prosty w montażu detal upiększający.

Elegancka gzymsowa listwa LGG-01 Creativa

W poszukiwaniu naprawdę wartej uwagi wykończeniowej listwy salonowej, przedpokoju, czy listwy łazienkowej, warto zwrócić uwagę na ozdobną listwę gzymsową Creativa LGG-01, z racji tego, że jest to praktyczne rozwiązanie dla najbardziej wymagających miłośników sztukaterii. Efektowna listwa jest dekoracyjna, zatem będzie to doskonały element zdobniczy, który urozmaici i doda elegancji każdemu wnętrzu. Ponadto sufitowa listwa LGG-01 będzie stanowić niewątpliwy akcent wykańczający otoczenie. Po zakończeniu remontu, śmiało można przymocować listwę gzymsową Creativa LGG-01, aby zamaskować szczeliny, mało efektowne nierówności malowania, uszczerbki na styku ścian i sufitu, jak i również wszystkie pozostałe wady.

Listwa sufitowa Creativa LGG-01 to produkt gotowy do malowania

Listwa sufitowa Creativa LGG-01 stworzona została również po to, aby spowodować, że wnętrze będzie wyglądać ekskluzywnie oraz gustownie. Gzymsowa listwa fabrycznie została pokryta białym podkładem, a więc jest gotowa do malowania dowolną farbą na bazie wody dopasuje się do niejednej stylistyki wnętrza. Nie ma znaczenia, czy pokój, kuchnia lub korytarz zaprojektowane są w stylu tradycyjnym, czy modernistycznym, ponadczasowym i nietypowym, sufitowa listwa Creativa LGG-01 nie będzie odstawała od reszty wyposażenia. Gzymsowa listwa Creativa LGG-01 będzie zatem odpowiednia w każdym miejscu, gdzie planujemy uzyskać nadzwyczajny aranżacyjny efekt.

Listwa sufitowa Creativa LGG-01 to banalnie prosty sposób montażu

Producent wykończeniowej listwy gzymsowej Creativa LGG-01, zadbał o każdy detal modelu. Najistotniejsze elementy listwy dekoracyjnej Creativa LGG-01 są dopieszczone do perfekcji, tak więc jest to sztukateria, spełniająca wszystkie oczekiwania. Warto wspomnieć także o doskonałym wzornictwie, rozmiarach i niedużej wadze listwy sufitowej Creativa LGG-01. Proporcje listwy są bardzo dobrze przemyślane, aby listwa gzymsowa była banalnie łatwa w przymocowaniu również dla tych, którzy nie mają pojęcia o montażu sufitowych listew.

Banalnie nieskomplikowany sposób montażu listwy sufitowej Creativa LGG-01

W celu lepszego mocowania produktu, producent zaleca zastosować odpowiednie kleje jak montażowy klej Creativa C300 Cezar oraz klej do łączeń klej do łączeń C310 Creativa by Cezar, który nie tylko doklei listwę gzymsową do powierzchni, ale również zapewni jej odpowiednie przyczepienie się do powierzchni. Dzięki użyciu specjalnych klejów montażowych, LGG-01 listwa gzymsowa Creativa będzie przepięknie zdobić wnętrze przez długie lata.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: