• -8%

Creativa LGG-01F Listwa gzymsowa

255,42 zł 234,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 234.99 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa gzymsowa Creativa LGG-01F to innowacyjne rozwiązanie do wykończenia wnętrza, charakteryzujące się elastycznością i wieloma praktycznymi właściwościami. Pomalowana wysokiej jakości farbą podkładową w kolorze białym, ta gięta listwa umożliwia łatwe dostosowanie koloru do indywidualnych preferencji za pomocą farb wodnych. Giętka listwa doskonale podkreśli łuki oraz kolumny.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.5
 • Długość (cm)
  235
 • Szerokość (cm)
  8.2
 • Symbol
  LGG-01F
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa FLEX Creativa LGG-01F

Listwa Creativa LGG-01F nie tylko zdobi wnętrze, ale także posiada liczne cechy funkcjonalne. Jej elastyczność sprawia, że idealnie nadaje się do zastosowań przy łukach, półkolumnach i innych krzywiznach ścian, gdzie tradycyjne listwy mogą napotykać trudności. Dodatkowo, jest odporna na wilgoć, co czyni ją doskonałym wyborem również do wilgotnych pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie.

Listwa gzymsowa Creativa LGG-01F to nie tylko estetyczne wykończenie, ale także praktyczne rozwiązanie ukrywające ewentualne mankamenty na styku ścian i sufitu. Dodatkowo, jej niepalność i nietoksyczność wpływają na bezpieczeństwo użytkowania. Gotowa do pomalowania farbą wodną, gięta listwa Creativa LGG-01F pozwala na pełną swobodę w dostosowaniu jej do aranżacji wnętrza.

Wodoodporna listwa gzymsowa FLEX Creativa LGG-01F

Gzymsowa listwa Flex Creativa LGG-01F to produkt najwyższej jakości, stworzony specjalnie do ozdabiania półkolumn, kolumn, łuków ścian, a także innych miejsc wymagających wyjątkowego wykończenia. Ta gięta listwa doskonale nadaje się do wykończenia pomieszczeń zaraz po remoncie, nadając im wyrafinowany charakter, jak również do dekoracji wnętrz, które potrzebują odświeżenia i dodania nowego wymiaru estetycznego.

Listwa gzymsowa Creativa LGG-01F cechuje się delikatnym i subtelnym wyglądem, który dodaje szyku i stylowego wykończenia pomieszczeniu. Dzięki swojej białości, doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, pasując zarówno do tych o nietypowym umeblowaniu, jak i klasycznych aranżacji. Listwę można łatwo dostosować do koloru ścian, pokrywając ją dowolną farbą wodną.

FLEX Creativa LGG-01F – montaż listwy gzymsowej

Jedną z głównych zalet listwy gzymsowej Creativa LGG-01F jest jej elastyczność oraz odporność na wilgoć. Wykonana z trwałego poliuretanu i pokryta podkładem, listwa ta utrzymuje swoją doskonałą kondycję nawet w pomieszczeniach wilgotnych, takich jak łazienki czy kuchnie. Ponadto, listwa jest odporna na uderzenia, uszkodzenia i brud, co sprawia, że zachowuje swoje estetyczne walory przez długi czas.

Montaż listwy sufitowej Flex Creativa LGG-01F jest niezwykle prosty, a jej elastyczność sprawia, że idealnie dostosowuje się do nierówności sufitu, szczelin, czy krzywizn ścian. Dla pewnego i trwałego montażu zaleca się użycie kleju montażowego Creativa Expert oraz kleju do łączeń Creativa by Cezar C310.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: