• -8%

Creativa LGG-03F Listwa gzymsowa

210,57 zł 193,72 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 193.72 zł

Opis produktu

Listwa gzymsowa elastyczna Creativa LGG-03F to wyjątkowy element dekoracyjny, idealny do wykończenia półkolumn, kolumn, oraz łuków ścian, który nadaje wnętrzom elegancji i podkreśla ich styl. Pokryta białą farbą podkładową, listwa jest gotowa do personalizacji poprzez malowanie wybraną farbą wodną, co umożliwia dopasowanie do kolorystyki pomieszczenia.

Dzięki elastycznemu charakterowi, listwa gzymsowa Creativa LGG-03F doskonale prezentuje stylizacje wnętrza, szczególnie w przypadku kolumn, półkolumn i łuków ścian. Odporna na uszkodzenia oraz łatwa do czyszczenia, listwa utrzymuje swoją trwałość, zachowując jednocześnie lekkość i prostotę montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.9
 • Długość (cm)
  235
 • Szerokość (cm)
  5.9
 • Symbol
  LGG-03F
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa FLEX Creativa LGG-03F

Listwa gzymsowa elastyczna Creativa LGG-03F to wyjątkowy detal wykończeniowy, który świetnie sprawdzi się przy dekoracji kolumn, półkolumn, oraz łuków ścian, dodając elegancji i podkreślając styl wnętrza. Pokryta białą farbą podkładową, listwa jest gotowa do malowania dowolnymi farbami wodnymi, co pozwala na dostosowanie jej do preferowanej kolorystyki.

Elastyczny charakter listwy gzymsowej Creativa LGG-03F sprawia, że doskonale radzi sobie z eksponowaniem stylizacji wnętrza, zwłaszcza w przypadku kolumn, półkolumn, i łuków ścian. Listwa jest odporna na uszkodzenia oraz zmywanie, co gwarantuje jej trwałość i łatwość utrzymania w czystości. Dodatkowo, jej lekka konstrukcja oraz prosty montaż sprawiają, że jest praktyczna i szybka w użyciu.

Wodoodporna listwa gzymsowa FLEX Creativa LGG-03F

Pokryta podkładem powłoka, chroni listwę przed działaniem wody, zatem gzymsową listwę Flex LGG-03F można zamontować nawet w pomieszczeniach, których ciągle panuje wilgoć, czyli łazience lub kuchni. Bezpośrednie zmoczenie listwy gzymsowej lub mokre powietrze, które stale będzie obecne w miejscu jej zamontowania, nie wpłynie na jej wygląd ani jakość trzymania się. Listwa gzymsowa Flex Creativa LGG-03F jest odporna na uderzenia, uszkodzenia i brud, dzięki czemu przez lata wygląda doskonale, jak nowa.

Kupując gzymsową listwę Flex Creativa LGG-03F, zyskasz nie tylko doskonały element wykończeniowy do wnętrz, które wymagają dopracowania, ale także eleganckie zdobienie, które z pewnością zmieni wystrój pomieszczenia na lepsze. Listwa gzymsowa Creativa typu Flex, jest uniwersalnym, delikatnym i subtelnym motywem zdobniczym do pomieszczeń, które wymagają urozmaicenia i wykończenia.

FLEX Creativa LGG-03F – montaż listwy sufitowej

Montaż listwy elastycznej Creativa LGG-03F nie wymaga specjalistycznych umiejętności, a dzięki zastosowaniu dedykowanych klejów, takich jak klej montażowy Creativa Expert oraz klej do łączeń Creativa by Cezar C310, można osiągnąć solidne i trwałe przymocowanie. To elastyczne rozwiązanie nie tylko pięknie wykańcza wnętrze, ale także pozwala na kreatywne eksperymenty z aranżacją, dodając pomieszczeniu wyjątkowy charakter.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: