• -8%

Creativa LGG-26 Listwa gzymsowa

247,59 zł 227,78 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 227.78 zł

Opis produktu

Listwy gzymsowe z serii Creativa LGG-26 stanowią niezwykle przyjemny akcent wykończenia aranżacji, który doda szyku każdemu wnętrzu. Wszystkie listwy LGG-26 są lekkie i odporne na uszkodzenia oraz wilgoć. W dodatku, są przygotowane do pomalowania na dowolny kolor, farbą niezawierającą rozpuszczalników. Wszystkie cechy składające się na wyjątkowe listwy Creativa LGG-26 świadczą o wysokiej uniwersalności w zastosowaniu tych właśnie listew.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.5
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  15.5
 • Symbol
  LGG-26
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa Creativa LGG-26

Gzymsowa listwa Creativa LGG-26 jest listwą dekoracyjną sufitową, która stanowi oszałamiające wykończenie aranżacji. Ogromną zaletą sufitowej listwy jest to, że w łatwy sposób dopasowuje się do niejednej aranżacji, a to za sprawą dopracowanych do perfekcji detali i ogólnej estetyce modelu. Bez trudu można zamontować listwę Creativa LGG-26 zarówno w sypialni, holu, czy też kuchni. Bez względu na to, jaki styl dominuje w naszym mieszkaniu, gzymsowa listwa Creativa LGG-26 będzie pasowała fenomenalnie.

Niespotykane wykonanie sufitowej listwy LGG-26 Creativa

Dzięki tworzywu, z jakiego wykonana została listwa Creativa LGG-26, mamy zapewnienie, że model będzie odporny oraz solidny. Poliuretan gwarantuje dużą wytrzymałość na wgniecenia, otarcia, jak i przypadkowe uszkodzenia mechaniczne gzymsowej listwy. Nadto, Creativa listwa sufitowa LGG-26 jest odporna na wyższy stopień wilgotności, co sprawia, że nie ma żadnego problemu z zamontowaniem jej nawet w wilgotnych pomieszczeniach.

Wytrzymałość gzymsowej listwy LGG-26 Creativa oraz wysoka jakość detali

Creativa listwa sufitowa LGG-26, choć jest niezwykle odporna, mocna i solidnie wykonana, nie doprowadza do problemów w czasie mocowania. Zamontowanie jej do styku ścian i sufitu nie będzie wymagało żadnych specjalnych umiejętności, gdyż niedużej wagi listwa LGG-26 Creativa to banalnie prosty w montażu akcent upiększający.

Majestatyczna gzymsowa listwa LGG-26 Creativa

W poszukiwaniu naprawdę wartej uwagi wykończeniowej listwy salonowej, przedpokoju, czy łazienki, warto zwrócić uwagę na ozdobną gzymsową listwę Creativa LGG-26, ponieważ jest to praktyczne rozwiązanie dla każdego wielbiciela sztukaterii. Listwa jest dekoracyjna, zatem będzie to idealny detal zdobniczy, który udekoruje i nada klasy dowolnemu wnętrzu. Dodatkowo sufitowa listwa LGG-26 będzie stanowić niebanalny detal wykańczający otoczenie. Po ukończonym remoncie, bez wahania można przymocować gzymsową listwę Creativa LGG-26, aby przysłonić szczeliny, niepożądanie widoczne nierówności malowania, ubytki na styku sufitu i ścian, czy też wszelkie inne niedoskonałości.

Listwa sufitowa Creativa LGG-26 to produkt przygotowany do pomalowania

Sufitowa listwa Creativa LGG-26 wyprodukowana została również po to, aby spowodować, że otoczenie będzie prezentować się efektownie oraz szykownie. Listwa gzymsowa została fabrycznie pokryta białym podkładem, zatem jest gotowa do pomalowania dowolną farbą na bazie wody dopasuje się do niejednej stylistyki wnętrza. Nie ma znaczenia, czy pokój, łazienka albo korytarz zaprojektowane są w stylu tradycyjnym, czy nowoczesnym, ponadczasowym oraz nietypowym, sufitowa listwa Creativa LGG-26 nie będzie różniła się od reszty wyposażenia. Listwa gzymsowa Creativa LGG-26 będzie zatem idealna wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać nadzwyczajny efekt we wnętrzu.

Listwa sufitowa Creativa LGG-26 to szybki montaż

Producent wykończeniowej listwy gzymsowej Creativa LGG-26, dopracował najmniejszy szczegół modelu. Najistotniejsze akcenty listwy ozdobnej Creativa LGG-26 są dopracowane do perfekcji, dlatego jest to sztukateria, która spełni wszystkie oczekiwania. Nie można zapomnieć także o doskonałym kształcie, wielkości oraz niewielkiej wadze sufitowej listwy marki Creativa LGG-26. Jej proporcje są doskonale przemyślane, aby gzymsowa listwa dekoracyjna była niezwykle prosta w zamontowaniu nawet dla tych, którzy nie mają specjalistycznej wiedzy o montażu sztukaterii.

Banalnie łatwy sposób montażu listwy sufitowej Creativa LGG-26

Aby produkt był zamocowany jeszcze lepiej, producent poleca zastosować odpowiednie kleje jak klej montażowy Creativa Expert oraz klej do łączeń Creativa by Cezar C310, który nie tylko przyklei gzymsową listwę do podłoża, ale także zagwarantuje jej mocne przyczepienie się do powierzchni. Dzięki zastosowaniu dedykowanych klejów do montażu listew, listwa gzymsowa Creativa LGG-26 będzie elegancko zdobić aranżację przez wiele lat.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: