• -8%

Creativa LPC-07 Listwa przypodłogowa

52,77 zł 48,55 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.72 zł

Opis produktu

Ekskluzywne listwy przypodłogowe z serii Creativa LPC-07 to wspaniały akcent dekoracji wnętrza. Wszystkie listwy LPC-07 są odporne na zmywanie i wilgoć, a do tego są nietoksyczne, lekkie, twarde oraz niepalne. Ponadto, są przygotowane do malowania na każdy kolor dowolną farbą wodną. Wszystkie te cechy składające się na wyjątkowość listew Creativa LPC-07 sprawiają, iż są one niepowtarzalnym elementem wykończenia aranżacji pomieszczenia.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Symbol
  LPC-07
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Creativa LPC-07 listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-07 jest wykonana w tradycyjny sposób z wytrzymałego polistyrenu. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-07 sprawdza się przede wszystkim jako materiał maskujący miejsca, w których podłoga łączy się ze ścianą. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-07 doskonale zatem potrafi zakryć nieestetyczne szczeliny, które znajdują się przy brzegach podłoża. Jest to rozwiązanie, które wpływa korzystnie na pomieszczenie pod względem wizualnym, ale też listwa przypodłogowa Creativa LPC-07 jest niezwykle praktyczna. Można ją bowiem potraktować jako swego rodzaju ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-07 chroni także podłogę i ścianę przed zabrudzeniami. Zasłaniając szczelinę na styku podłogi i ściany zapobiega również przed gromadzeniem się kurzu i brudu w tym miejscu.

Dekoracyjna listwa przypodłogowa Creativa LPC-07

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-07 jest także dekoracyjnym elementem wystroju danego pomieszczenia, w którym zostanie zamontowana. Idealnie nadaje się na przedmiot, dzięki któremu uda się skutecznie zamaskować przewody elektryczne, kable, jak również wszelkie szczeliny dylatacyjne. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-07 może być więc perfekcyjnym elementem wykończeniowym paneli i parkietu, których montaż wiąże się z obecnością szczelin dylatacyjnych. Poza tym listwa przypodłogowa Creativa LPC-07 zakrywa wszelkie wykończenia na styku ściany i podłogi, które nie prezentują się najlepiej.

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-07 przypadnie do gustu przede wszystkim tym osobom, które są przywiązane do tradycyjnego sposobu urządzania wnętrza. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-07 to taki element wystroju, który jest jednocześnie funkcjonalny, jak i mający wpływ na to, jak prezentuje się dane pomieszczenie. Listwa ta sprawia, że wnętrze staje się bardziej charakterne o niezwykłym uroku. Wybierając listwę przypodłogową Creativa LPC-07, można stworzyć elegancką przestrzeń, która będzie się wyróżniać harmonijnym połączeniem różnych elementów wystroju. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-07 bardzo dobrze prezentuje się w miejscu, gdzie łączy się ściana z podłogą. Warto pomyśleć o takim elemencie wykończenia zarówno wtedy, gdy urządza się wnętrze w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym.

Trwała listwa przypodłogowa Creativa LPC-07 dopasowana do aranżacji

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-07 prezentuje się tak samo zachwycająco w dniu, w którym zostanie zamontowana, jak też po upływie wielu lat. Wybierając ją, nie trzeba się więc martwić o to, że z czasem listwa straci cokolwiek na jakości, czy wyglądzie. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-07 wpływa na wygląd całego pomieszczenia, w a szczególności na to, jak prezentuje się podłoga, która dzięki niej stanie się bardziej elegancka.

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-07 jest wykonana z wysokiej jakości materiału, a ze względu na swój profil idealnie adaptują się do każdej stylizacji wnętrza, sprawiając, że aranżacja staje się bardziej harmonijna. Listwa ta jest precyzyjnie wykonana, a przy tym niezwykle ozdobna, dlatego też zachwyca pod każdym względem. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-07 jest odporna zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na wilgoć. Można ją również malować farbą, by jeszcze lepiej spełniała oczekiwania, gdy pragnie się stworzyć aranżację wnętrza utrzymaną w określonej kolorystyce.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: