• -8%

Creativa LPC-01 Listwa przypodłogowa

29,34 zł 26,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26.99 zł

Opis produktu

Listwy przypodłogowe z serii Creativa LPC-01 stanowią niezwykle przyjemny dla oka akcent, który doda szyku każdemu wnętrzu. Wszystkie listwy LPC-01 są lekkie i odporne na uszkodzenia oraz wilgoć. Ponadto, są przygotowane do malowania na dowolny kolor, farbą niezawierającą rozpuszczalników. Wszystkie te cechy składające się na wyjątkowe listwy Creativa LPC-01 sprawiają, są one niebywale estetycznym elementem wykończenia pomieszczenia.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2.1
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  2.1
 • Symbol
  LPC-01
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

LPC-01 Creativa listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-01 została stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie minimalistyczną stylistykę oraz nienaganne wykończenie. Jest to model o podwyższonej jakości, który fantastycznie będzie prezentował się w każdym pomieszczeniu. Ponadczasowy design daje wiele możliwości. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-01 pasuje zarówno do modernistycznych, jak i klasycznych wystrojów wnętrz. Można umieścić ją w małym lub przestronnym mieszkaniu, gdyż niezależnie od otoczenia będzie prezentować się stylowo i interesująco. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-01 to prawdziwa dekoracja, która nigdy nie wyjdzie z trendów wnętrzarskich.

Wytrzymała i lekka listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-01 wyróżnia się ponadprzeciętnymi parametrami użytkowymi. W dużej mierze jest to wynikiem wykonania z materiałów certyfikowanych, czyli takich, które spełniają obowiązujące normy. Producent zadbał o to, aby wysoka jakość usatysfakcjonowała nawet najbardziej wymagających. Trzeba wspomnieć, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-01 jest wyjątkowo lekka. Nie wpływa to jednak na jej wytrzymałość. Jest to model niezwykle solidny, który pozostanie w nienaruszonym stanie długie lata. Nie trzeba martwić się o potencjalne uszkodzenia powierzchni, które mogłyby powstać podczas remontu, czy też codziennego użytkowania pomieszczenia. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-01 to najwyższa jakość w korzystnej cenie. Niskim nakładem pieniężnym możemy dodać wnętrzu luksusowego wyrazu.

Creativa LPC-01 o dopracowanej powierzchni

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-01 posiada maksymalnie dopracowaną powierzchnię. Jest ona całkowicie gładka, co ułatwia dalsze przygotowanie do montażu. Ponadto, możemy pomalować ją na dowolny kolor. W tym celu należy zastosować dowolną farbę, która nie posiada w składzie rozpuszczalnika. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-01 produkowana jest w białym kolorze, a więc nie powinniśmy mieć problemu z uzyskaniem maksymalnego krycia. W zdecydowanej większości przypadków wystarczy jedna warstwa, aby listwa prezentowała się zgodnie z oczekiwaniami. Kolejnym atutem jest fakt, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-01 nie wymaga nakładania warstwy ochronnej, czy też wzmacniającej. Oznacza to, że nie musimy ponosić dodatkowych kosztów lub marnować czasu na odpowiednie pomalowanie.

Nowoczesna listwa przypodłogowa Creativa

Współczesne listwy przypodłogowe nie są problematyczne w montażu, gdyż zupełnie nie musimy przygotowywać do nich powierzchni. Wystarczy oczyścić ją z widocznych zabrudzeń, czy też tłustych plam. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-01 może zostać zamontowana nawet przez osoby, które w tej kwestii nie posiadają żadnego doświadczenia. Niewątpliwym plusem jest fakt, że nie potrzebujemy profesjonalnych narzędzi do pracy. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-01 może zostać zamontowana za pomocą kleju. Nie sięgajmy jednak po przypadkowy produkt. Producent poleca nam klej Cezar Creativa C300 oraz klej do łączeń Cezar Creativa C310 . Opisywana listwa przypodłogowa może zostać zamontowana na nierównościach, czy też szczelinie dylatacyjnej. Skutecznie zatuszuje ona nieatrakcyjne obszary danej powierzchni.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: