• -8%

Creativa LPC-35 Listwa przypodłogowa

128,02 zł 117,77 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 117.77 zł

Opis produktu

Ekskluzywna listwa przypodłogowa Creativa LPC-35 stanie się niepowtarzalnym akcentem aranżacji wnętrza, dzięki czemu stworzysz wyjątkowe dekoracje. Perfekcyjnie uwydatnia potencjał wnętrza. Elegancka listwa Creativa LPC-35 jest bardzo lekka i wyjątkowo łatwa w montażu. Wyróżnia się wytrzymałością na uderzenia, czy też wilgoć. Istnieje możliwość dostosowania koloru listwy do koloru ściany, za sprawą pomalowania tego modelu wybraną farbą, która nie zawiera rozpuszczalników.

Opis

 • Wysokość (cm)
  16
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  2.5
 • Symbol
  LPC-35
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Creativa LPC-35 listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-35 sprawia wrażenie wyjątkowo luksusowej, a zarazem eleganckiej. Jest to sprawdzony sposób na to, aby nadać wnętrzu nieprzeciętnego charakteru. Trzeba zaznaczyć, że opisywany rodzaj sztukaterii to połączenie najwyższej jakości, atrakcyjnego wzornictwa, a także korzystnej ceny zakupu.

Ponadczasowa stylistyka z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. Opisywana listwa przypodłogowa Creativa LPC-35 doskonale pasuje do współczesnych aranżacji. Jest to model, który intryguje minimalistycznym, a zarazem przyciągającym wzrok wzornictwem. Należy zaznaczyć, że sztukaterię można w stu procentach dopasować do indywidualnych potrzeb. Wszystko zależy więc od osobistych upodobań. Wysoka uniwersalność to niewątpliwa zaleta.

Listwa przypodłogowa LPC-35 o doskonałych parametrach

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-35 to produkt o doskonałych parametrach użytkowych. Jest to produkt o podwyższonej wytrzymałości, który zniesie nawet najcięższe warunki użytkowania. Nie trzeba więc obawiać się o pęknięcia, czy też nieestetyczne rysy. Jest to również model wodoodporny, co znacząco ułatwia czyszczenie oraz eliminację zabrudzeń. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby proponowana listwa przypodłogowa Creativa LPC-35 została umieszczona w pomieszczeniach narażonych na oddziaływanie wilgoci np. kuchni. Wysoka wytrzymałość sprawia, że pozostanie ona w nienagannym stanie przez długi czas.

Creativa LPC-35: nieinwazyjny montaż

Listwę przypodłogową Creativa LPC-35 można przymocować w błyskawicznym tempie. Trzeba zaznaczyć, że nie wymaga ona stosowania wkrętów, czy też innych akcesoriów. Wystarczy dobrze dopasowany klej, który utrzyma sztukaterię w pożądanym położeniu.

Najlepiej zastosować klej Cezar Creativa C300 oraz klej do łączeń Cezar Creativa C310. Warto podkreślić, że proces montażu jest niezwykle prosty, a więc nie potrzeba do tego specjalistycznych umiejętności. Sztukateria nie powoduje trwałych uszkodzeń powierzchni, a więc w dowolnym momencie można ją zdemontować.

Proponowana listwa przypodłogowa Creativa LPC-35 świetnie maskuje wszelkie niedoskonałości ściany, czy też podłogi. Genialnie sprawdzi się, jeśli chcemy zatuszować wszelkie nierówności, jakie pojawiły się w miejscu łączenia wspomnianych powierzchni.

Listwa LPC-35 Creativa dopasowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-35 może zostać dopasowana do indywidualnych wymagań użytkownika. To właśnie dzięki temu perfekcyjnie wkomponuje się ona w aranżację danego pomieszczenia. To od nas zależy jej ostateczny wygląd.

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-35 jest w pełni przystosowana do malowania, a więc możemy nadać jej dowolny kolor. Uważajmy jednak podczas dobierania odpowiedniej farby - nie zaleca się stosowania emalii na bazie rozpuszczalników. Możemy jednak swobodnie wybierać wśród farb silikonowych, lateksowych, czy też akrylowych. Sztukaterię należy pomalować przed dokonaniem montażu. Jest ona biała, a więc w większości przypadków wystarczy jedynie jedna warstwa farby, aby uzyskać całkowite krycie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: