• -5%

Mardom Decor MD358F Listwa przypodłogowa

260,65 zł 247,62 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 247.62 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa przypodłogowa MD358 Flex w niezwykły sposób podkreśl każde wnętrze nawet w przypadku występujących krzywizn ścian jak kolumny i łuki, a dodatkowo zakryje szczelinę dylatacyjną oraz kable na styku ścian i podłogi. Elastyczna przypodłogowa listwa MD358F Mardom Decor dzięki wysokiej odporności na uderzenia i wilgoć może perfekcyjnie wykończyć każde pomieszczenie. Gięta listwa Mardom MD358 Flex jest gotowa do malowania, lekka i łatwa w montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  11.7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.4
 • Symbol
  MD358F
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD358F Flex

Czym są listwy przypodłogowe w wersji flex? Otóż jest to specjalny rodzaj listew, który jest zdolny do wyginania się pod każdym kątem. Tak samo, jak tradycyjna wykończeniowa listwa przypodłogowa pełni funkcję ochronną oraz dekoracyjną, natomiast dzięki możliwości wygięcia jej, można dopasować ją nawet do kolumn, półkolumn i zaokrągleń ścian.

Jak każda listwa przypodłogowa, Mardom Decor MD358F zasłania szczelinę dylatacyjną, nieodłączny element montowania paneli i parkietu, a także zakrywa nieestetyczne dla oka zakończenia tapet, ubytki i łączenia na styku ścian i podłogi.

Giętka listwa przypodłogowa Mardom Decor MD358 Flex oferowana w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl to niezwykle funkcjonalny element, który uzupełni każde wnętrze i nada mu oryginalnego charakteru. Wspomniany produkt świetnie będzie prezentować się na styku ścian i podłogi, dzięki czemu zharmonizuje aranżację pomieszczenia. Dzięki prostocie designu listwy ozdobnej klient ma wybór – dopasować ją do stylizacji klasycznej lub też urozmaicić nowoczesną kompozycję.

Dlaczego akurat Mardom Decor MD358F? Technologia, którą zastosowano podczas produkcji listwy wykończeniowej, daje gwarancję niezmienności produktu oraz zadowolenia domowników i odwiedzających ich gości. Ekskluzywna listwa przypodłogowa Mardom Decor MD358F stanie się więc elementem podkreślającym podłogi w każdym pomieszczeniu.

Mardom Decor MD358F

Produkt, jakim jest elastyczna listwa przypodłogowa Mardom Decor MD358 Flex zachwyca dbałością o każdy najmniejszy detal. Nie wahamy się stwierdzić, że jest to element sztukateryjny doskonały w każdym calu. Listwy wytworzone z wysokiej jakości materiału genialnie zaprezentują się w każdej aranżacji.

Istotne jest to, że oferowana przez nas listwa podłogowa z linii Mardom Decor jest odporna zarówno na wilgoć, jak i na uszkodzenia mechaniczne. Warunkuje to jej trwałość na długie lata. Listwę bez obaw można czyścić, przywracając jej wygląd do tego z dnia zakupu. Ponadto, nie trzeba martwić się, że produkt zostanie przypadkowo uszkodzony podczas jego montowania.

Ogromnym plusem naszego produktu Mardom MD358F jest jego gotowość do pokrycia, co pozwala na dostosowanie wyglądu listwy do zaaranżowanego wcześniej wnętrza, uzupełniając je o tego typu sztukaterię. Dla osób o nieco bardziej kreatywnych pomysłach to możliwość na stworzenie kontrastu w danym pomieszczeniu. Jedynym warunkiem jest to, że farba nie może zawierać rozpuszczalników! Proponujemy więc farby akrylowe bądź silikonowe.

Listwy Mardom MD358F i niezwykle prosty montaż

Nadzwyczajna łatwość w montażu elastycznej listwy wykończeniowej Mardom Decor MD358F to zasługa lekkości materiału wykorzystanego do produkcji. Bez żadnych komplikacji poradzisz sobie sam z zamontowaniem listwy podłogowej. Co więcej, proponujemy zakup kleju do montażu Mardom Decor FIX PRO oraz Mardom Decor FIX EXTRA do łączeń co jeszcze bardziej ułatwi mocowanie sztukaterii. Dzięki temu w szybki sposób zmienisz swoje wnętrze, montując listwę przypodłogową do ściany oraz zasłaniając nieestetyczne zakończenia tapet, malowania, czy też szczelinę dylatacyjną.

Listwy przypodłogowe Flex i pomoc przy wyborze

Doświadczenie w branży potwierdza, iż w głowach wielu Klientów powstają pytania, na które Oni sami nie potrafią odpowiedzieć. Właśnie dlatego nasza firma wyciąga do Państwa pomocną dłoń. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy, lub telefoniczny. Duży zasób wiedzy naszych pracowników pozwoli na fachowe doradztwo w sprawie wyboru odpowiedniego elementu sztukaterii, sposobu jego montażu oraz specyfikacji danego produktu, w tym listwy Mardom Decor MD358F. Ponadto, z chęcią doradzimy, jak dobrać odpowiedni klej do montażu czy łączeń oraz inne akcesoria przydatne do instalacji sztukaterii dekoracyjnej ze sklepu www.maszwnetrze.pl.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: