• -5%

Mardom Decor MD358P Listwy przypodłogowe

77,99 zł 74,09 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 74.09 zł

Opis produktu

Listwa Mardom Decor MD358P PREMIUM posiada wygładzające, satynowe wykończenie. Jest gotowym do montażu produktem pomalowanym na biało, który ukryje znajdującą się na styku ścian i podłogi szczelinę dylatacyjną, a także nieestetyczne okablowanie. Listwa przypodłogowa Mardom MD358P ze względu na dużą odporność na uszkodzenia oraz wilgoć doskonale wykończy każde pomieszczenie. Listwa jest lekka i łatwa w montażu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  11.7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.4
 • Symbol
  MD358P
 • Kolekcja
  Premium
 • Powłoka
  Biała satynowa
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa biała Mardom Decor MD358P PREMIUM

Biała listwa przypodłogowa MD358P Mardom Decor to najlepszy wybór do dowolnego pomieszczenia, niezależnie od tego, w jakim stylu zostało wystylizowane. MD358P jest ponadczasowym, gustownym i najwyższej klasy produktem, który spełnia podstawowe funkcje, zatem jest to najlepszy możliwy wybór.

Walory listwy MD358P Mardom Decor i jej funkcje

MD358P Mardom Decor ma za zadanie przysłaniać szczelinę dylatacyjną, będącą, skutkiem montażu we wnętrzu parkietu bądź paneli. Co więcej, jest to doskonały sposób na ukrycie mankamentów na łączeniu ścian i podłogi. Listwa w prosty sposób wykańcza pomieszczenie, które zostało świeżo odnowione lub wnętrze, któremu brakuje modernistycznych detali z dobrym gustem.

Drugą zaletą listwy przypodłogowej MD358P Mardom Decor jest funkcja ozdobna. Listwa stanowi ponadczasową, ozdobę zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego pomieszczenia. Listwa przypodłogowa będzie nie tylko maskować wady na styku podłogi i ścian, ale także spowoduje, że aranżacja będzie elegancka oraz przestronna, gdyż biały kolor listwy przypodłogowej może powiększyć optycznie pomieszczenie.

Biała listwa przypodłogowa Mardom Decor MD358P stworzona jest z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu jest odporna na uderzenia oraz inne uszkodzenia. Bez trudu będzie wyglądała jak nowa nawet po kilku latach. Co więcej, lekkość produktu sprawia, że jest niezwykle łatwy w instalacji.

Przypodłogowe listwy dostępne w asortymencie naszego sklepu www.maszwnetrze.pl, są detalami dedykowanymi dla klientów, ceniącym sobie bardzo dobrą jakość, jak i również funkcjonalne pomysły.

Wyjątkowa biała listwa przypodłogowa MD358P Mardom Decor

Listwa Mardom Decor MD358Pw kolorze białym jest modelem z serii PREMIUM. Listwa pokryta została ekskluzywnym lakierem o cechach wodoodpornych i zabezpieczających. Powłoka stworzona na powierzchni naszego produktu tworzy nowoczesną warstwę satynową o majestatycznym wyglądzie.

Biała listwa przypodłogowa ma za zadanie głównie ukrywać wszystkie mankamenty, łączenia, pęknięcia i końcówki tapety na styku podłogi i ściany, jak i również przysłonić szczeliny dylatacyjne. Prócz tego listwa przypodłogowa MD358P Mardom Decor stanowi bardzo ciekawie prezentujący się akcent ozdobny, pasujący do każdego pomieszczenia, bez względu od aranżacji.

Przygotowana do zamocowania biała listwa Mardom Decor MD358P

Listwa przypodłogowa Mardom MD358P to model gotowy do montażu, niepotrzebujący już dodatkowego malowania czy wzmocnienia. Prezentowany w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl produkt jest wykonany z precyzją o każdy jego aspekt. Z tego powodu można zachwycać się nim przez długi czas.

Wyprodukowanie dekoracyjnej przypodłogowej listwy MD358P Mardom Decor z doskonałej klasy materiału daje jej wytrzymałość na wilgoć oraz inne uszkodzenia. Do zamocowania tej sztukaterii wykończeniowej zalecamy dostępny w naszej ofercie klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA, jak i również klej montażowy Mardom Decor FIX PRO.

Najwyższej jakości pomoc przy wyborze listew przypodłogowych

Nasi profesjonaliści wciąż czekają na Państwa pytania, jak i również aby rozwiać wszelkie wątpliwości oraz spowodować, że dobór danej białej listwy przypodłogowej przykładowo MD358P Mardom Decorbędzie doskonałym postanowieniem i ozdobą na lata.

Pomagamy wieloletnim doświadczeniem i ogromną znajomością posiadanych modeli, a więc odpowiemy na jakiekolwiek pytanie dotyczące przypodłogowej listwy Mardom Decor MD358P oraz pozostałych produktów.

Z radością ułatwimy dobór modelu, wpasowujący się w aranżację pomieszczenia oraz urzeczywistniającego wszelkie oczekiwania. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzeczowej obsłudze klienta, a zatem do każdego podchodzimy w profesjonalny sposób, dokładając wszystkich starań, aby udzielić pomocy i zaproponować najkorzystniejszy produkt.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: