• -5%

Mardom Decor MD008 Listwa przypodłogowa

56,38 zł 53,56 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 53.56 zł

Opis produktu

MD008 to wykończeniowa listwa Mardom Decor, która perfekcyjnie ozdobi styk podłogi i ścian, zasłaniając widoczne niedoskonałości i szczelinę dylatacyjną. Najlepiej prezentuje się w oryginalnych wnętrzach, gdzie tworzy efekt idealnego wykończenia. Przypodłogowa listwa Mardom MD008 jest gotowa do malowania. Wykonanie z wytrzymałych, odpornych na wilgoć i uszkodzenia materiałów, pozwalana na zastosowanie jej w każdym pomieszczeniu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Symbol
  MD008
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD008 Mardom Decor listwa MD008 przypodłogowa

Jednym z dużych problemów w wielu mieszkaniach oraz domach są niezbyt estetyczne szczeliny przy brzegach podłogi. Dlatego szuka się różnych, skutecznych sposobów na zamaskowanie miejsc łączenia podłogi i ścian. Na szczęście takie skuteczne rozwiązanie istnieje. Mowa tu o zastosowaniu odpowiedniej listwy przypodłogowej. Ważne, aby była ona zarówno praktyczna, jak i estetyczna.

Listwa MD008 - praktyka i estetyka

Zastosowanie właściwej listwy przypodłogowej to rozwiązanie zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Listwa skutecznie chroni bowiem dół ściany przed ewentualnymi uszkodzeniami. Ma także duży wpływ na zachowanie czystości. Dzięki niej do szczelin między podłogą a ścianami nie dostaje się żadne zabrudzenie. Jak zatem widać dobra listwa przypodłogowa to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także mające duży wpływ na wizualne właściwości pomieszczenia.

Pytanie jakie można sobie zadać brzmi co to znaczy dobra listwa przypodłogowa. Produktem, na który warto jest zwrócić uwagę jest listwa MD008 Mardom Decor. Przede wszystkim dlatego, iż jest ona prosta w montażu, a dodatkowo można ją dostosować do aranżacji pomieszczenia, gdyż listwa MD008 ta może być pomalowana farbą. Zalet ma jeden więcej.

Listwa Mardom Decor MD008 i jej zalety

Wspomniana listwa MD008 ma wiele zalet. Przede wszystkim skutecznie maskuje ona wszelkie przewody czy kable, które bez takiego maskowania wyglądają w pomieszczeniu dość nieestetycznie. Co ważne, jest to listwa uniwersalna. Dlatego spełni ona swoje zadania zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne w każdym pomieszczeniu.

Zatem niezależnie czy listwę chcemy zastosować w mieszkaniu czy w domu oraz niezależnie od tego jakie jest to pomieszczenie listwa MD008 Mardom Decor może być śmiało zastosowana. Jak już wspomniano listwa odporna jest na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, listwa MD008 odporna jest także na wilgoć. Oznacza to, że listwa MD008 może być czyszczona tradycyjnymi środkami czystości. To także duży walor praktyczny. Nie trzeba bowiem stosować specjalnych środków pielęgnacyjnych.

Malowanie listwy przypodłogowej na dowolny kolor

Warto także wspomnieć, że listwę MD008 bez problemu można pomalować na dowolny kolor farbą. Ma to także duże znaczenie estetyczne. Dzięki temu listwę można idealnie wkomponować w całą aranżację mieszkania lub domu. Ważny jest jednak odpowiedni wybór farby. Pamiętać należy o tym, aby farba nie miała w swoim składzie rozpuszczalników. W innym wypadku może dojść do uszkodzenia listwy.

Prosty i szybki montaż listwy przypodłogowej

Przy wyborze konkretnej listwy bardzo ważny jest także sposób jej montażu. Nie może być on po prostu skomplikowany. W procesie montażu bardzo ważny jest wybór właściwego kleju oraz akcesoriów do montażu listew przypodłogowych. W tym celu dobrym wyborem będzie klej Mardom Decor FIX PRO lub FIX EXTRA. Oba kleje zapewniają łatwy i szybki montaż listew przypodłogowych MD008. Jak wspomniano montaż listwy powinien być prosty. Wymienione kleje pozwalają na samodzielny montaż. Oznacza to sporą oszczędność środków finansowych, ponieważ nie będzie konieczny wynajem ekipy remontowanej w celu montażu listwy.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Czy warto zainwestować w listwę MD008?

Jak zatem widać listwa MD008 marki Mardom Decor ma wiele zalet. Jest to zatem produkt, nad którym zastanowić powinna się każda osoba planująca remont mieszkania lub domu i mająca potrzebę przykrycia, zamaskowania szczelin między podłogą a ścianami. Cechuje są duża wytrzymałość, estetyka oraz co ważne łatwość w montażu. Będzie to z pewnością dobry wybór, z którego efektów cieszyć będzie się można nawet przez długie lata.

Masz jakieś wątpliwości?

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: