• -5%

Mardom Decor MD018 Listwa przypodłogowa

43,00 zł 40,85 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 40.85 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD018 to wyjątkowy element wykończenia wnętrza, który doskonale podkreśla charakter aranżacji oraz eksponuje piękną podłogę. To detaliczne rozwiązanie nie tylko nadaje wnętrzu estetyczny wygląd, ale także posiada praktyczne funkcje.

MD018 idealnie ukrywa nieestetyczne okablowanie, nierówności czy szczeliny dylatacyjne, które są nieodłącznym elementem przy montażu podłóg. Możliwość pomalowania listwy przypodłogowej dowolną farbą, która nie zawiera rozpuszczalników, sprawia, że można ją łatwo dopasować do kolorystyki wnętrza.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Symbol
  MD018
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD018 Mardom Decor listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD018 nie tylko pełni ważną funkcję w zakresie ukrywania szczelin dylatacyjnych, ale także jest znaczącym elementem dekoracyjnym w pomieszczeniu. Jej obecność może znacząco wpłynąć na ogólny wygląd wnętrza, dodając mu charakteru i elegancji.

W przypadku aranżacji wnętrz, gdzie łączysz różne materiały podłogowe o zróżnicowanej kolorystyce lub fakturze, wybór odpowiedniej listwy przypodłogowej jest istotny. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD018 stanowi wszechstronne rozwiązanie, które można dostosować do wielu rodzajów podłóg i stylów aranżacji. Możesz wybrać kolor, który harmonizuje z całością pomieszczenia lub celowo stworzyć kontrast, który nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Dzięki temu, listwa MD018 nie tylko pełni praktyczną rolę, ale również wyróżnia się jako element estetyczny, który nadaje wnętrzu spójności i wyrafinowania.

Dlaczego warto wybrać Mardom Decor MD018?

Listwa przypodłogowa pełni istotną rolę w wykończeniu pomieszczenia, dodając mu finalny akcent i nadając estetyczny wygląd. Jest to element, który często pozostaje niedoceniany, ale jego rola jest niezwykle istotna dla prezentacji całego wnętrza. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD018, oprócz swojego waloru estetycznego, ma także funkcje praktyczne, które przyczyniają się do kompletnego i profesjonalnego wykończenia.

Jednym z ważnych zastosowań listwy przypodłogowej jest ukrycie szczeliny dylatacyjnej. Szczeliny te są nieodzowne w przypadku podłóg drewnianych, paneli czy płytek ceramicznych. Ich rola polega na kompensacji naturalnych zmian rozmiaru i ekspansji materiałów w różnych warunkach atmosferycznych. Listwa przypodłogowa tak jak Mardom Decor MD018 pomaga estetycznie zakryć tę szczelinę, nadając podłodze schludny wygląd.

MD018 i jej montaż

Niezwykle ławy i szybki montaż odpowiednio dobranym klejem - Mardom Decor FIX PRO oraz klejem do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA, sprawia, że montaż jest przyjemny i bezproblemowy, a zamierzony efekt widoczny od razu. Odpowiednio dobrana listwa przypodłogowa pięknie wykończy wnętrze, nada mu klasy i porządku. Ogromną zaletą MD018 jest to, że jest to listwa przypodłogowa przygotowana do pomalowania farbą niezawierającą rozpuszczalników, dzięki czemu listy mogą mieć dowolny kolor, odpowiednio dobrany do koloru podłogi.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: