• -5%

Mardom Decor MD018 Listwa przypodłogowa

49,43 zł 46,96 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

MD018 to listwa przypodłogowa od Mardom Decor, stanowiąca detal wykończenia wnętrza, który rewelacyjnie eksponuje podłogę, podkreślając charakter aranżacji. Dodatkowo listwa ukryje nieestetyczne okablowanie, nierówności, czy też szczelinę dylatacyjną. Mardom Decor MD018 jest listwą przypodłogową, którą można pomalować dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Jest odporna na uderzenia i wilgoć, a przy tym lekka i łatwa w montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Symbol
  MD018
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD018 Mardom Decor listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD018 to element niezbędny do zamaskowania wszelkiego rodzaju przerw dylatacyjnych podłóg. Oprócz tego MD018 to też doskonały detal wnętrz, który pełni funkcje dekoracyjne. Sam wybór, jaka listwa przypodłogowa będzie najlepsza to nie lada wyzwanie, a szczególnie wtedy, kiedy łączymy wiele materiałów o zróżnicowanej kolorystyce.

Dlaczego warto wybrać Mardom Decor MD018?

Listwa przypodłogowa to bardzo ważny element wykończeniowy, ponieważ to właśnie ona zakańcza cała prace, sprawiając, że podłoga doskonale się prezentuje. Oprócz niezwykle ważnych funkcji estetycznych listwa przypodłogowa Mardom Decor MD018 służy również do ukrycia tzw. szczeliny dylatacyjnej oraz wszelkiego rodzaju mankamentów na styku ścian i podłogi.

MD018 i jej montaż

Niezwykle ławy i szybki montaż odpowiednio dobranym klejem - Mardom Decor FIX PRO oraz klejem do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA, sprawia, że montaż jest przyjemny i bezproblemowy, a zamierzony efekt widoczny od razu. Odpowiednio dobrana listwa przypodłogowa pięknie wykończy wnętrze, nada mu klasy i porządku. Ogromną zaletą MD018 jest to, że jest to listwa przypodłogowa przygotowana do pomalowania farbą niezawierającą rozpuszczalników, dzięki czemu listy mogą mieć dowolny kolor, odpowiednio dobrany do koloru podłogi.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Mardom Decor MD018 i jej zalety

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD018 chroni ściany przed uszkodzeniami i różnymi zabrudzeniem, co oczywiście nie jest bez znaczenia dla wyglądu wnętrz. Ponadto, kiedy odkurzamy lub ścieramy podłogę mopem, bardzo łatwo jest pozostawić na ścianach nieestetyczne ślady, a listwa przypodłogowa skutecznie temu zapobiega. Warto też zaznaczyć, że listwy Mardom Decor MD018 są dużo bardziej odporna niż np. tynk lub farba, przez co też stanowią one bardzo praktyczne wykończenie krawędzi podłogi. Najlepiej sprawdzają się takie listwy przypodłogowe, które są dosyć szerokie (albo odpowiednio wysokie), bo w ten sposób doskonale chronią ściany na odpowiedniej wysokości.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD018 doskonale sprawdza się też jako maskownica do kabli, ponieważ umożliwia ona rozprowadzenie kabli, przez co też do dobry sposób na uniknięcie wszelkiego rodzaju przedłużaczy i kłębów przewodów, kiedy to dopiero na etapie eksploatacji mieszkania czy domu okaże się, że nie wszystkie gniazdka zostały rozmieszczone w optymalnych miejscach. To najlepszy sposób na skuteczne ukrycie kabli i danie sobie możliwości zorganizowania dodatkowych gniazdek i podłączy.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: