• -5%

Mardom Decor MD005 Listwa przypodłogowa

61,79 zł 58,70 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 58.70 zł

Opis produktu

MD005 to wykończeniowa listwa przypodłogowa Mardom Decor, która świetnie ozdobi styk ścian i podłogi, ukrywając wszelkie mankamenty bądź szczelinę dylatacyjną. Doskonale współgra z oryginalnymi aranżacjami, tworząc niesamowity efekt wykończenia. Listwa przypodłogowa Mardom MD005 jest gotowa do malowania. Została stworzona z wytrzymałych, odpornych na uderzenia oraz wilgoć materiałów, dlatego może być użyta w każdym pomieszczeniu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  11
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Symbol
  MD005
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD005 listwa przypodłogowa Mardom Decor

Listwy przypodłogowe do element nie tylko dekoracyjny, ale również niezwykle funkcjonalny, który doskonale wykończy każdą aranżację wnętrza. Styl i elegancja, jaką dają listwy przypodłogowe pozwala na zastosowanie ich zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych pomieszczeniach.

Listwa przypodłogowa MD005 i jej rola

Listwa przypodłogowa MD005 to dekoracja służąca przede wszystkim do maskowania widocznych pomiędzy ścianą a podłogą mankamentów. Za pomocą odpowiednio dobranej przypodłogowej listwy od Mardom Decor, jaką może być listwa MD005, można również w skuteczny sposób pozakrywać szczeliny dylatacyjne. Dostępna w naszym sklepie listwa MD005 jako element wykończeniowy jest także dość istotnym elementem w niejednej stylizacji aranżacji, gdyż dobrze dobrana listwa doda charakteru całemu pomieszczeniu.

MD005 i łatwość w montażu

Do zamontowania prezentowanej listwy przypodłogowej marki Mardom Decor tj. MD005 wystarczy wykorzystać dedykowany klej Mardom Decor FIX PRO. Jest to klej zapewniający szybki montaż listew, dzięki któremu praca będzie dużo łatwiejsza oraz przyjemniejsza. Za pomocą dostępnego w naszym sklepie kleju Mardom Decor FIX PRO, a także kleju do łączenia listew Mardom Decor FIX EXTRA listwa przypodłogowa MD005 będzie odpowiednio przytwierdzona do ściany.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Listwa MD005 w każdym wnętrzu

Przy zakupie listew przypodłogowych bardzo często zastanawiamy się nad kupnem jednego modelu do wszystkich pomieszczeń. Na szczęście listwa przypodłogowa MD005 jest na tyle wytrzymała i uniwersalna, że sprawdzi się bardzo dobrze w pomieszczeniach suchych i wilgotnych, niezależnie od ich stylizacji.

Dużym atutem listwy jest to, iż model MD005 można bez problemu pomalować za pomocą farb niezawierających rozpuszczalników np. akrylowe, lateksowe. Dodatkowa impregnacja spowoduje również, że listwa będzie jeszcze bardziej odporna na wilgoć, co jest niezwykle istotne w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka.

MD005 to gwarancja zadowolenia

Klienci poszukujący przede wszystkim niezawodnego rozwiązania na perfekcyjne wykończenie wnętrza powinni zwrócić uwagę na prezentowaną listwę MD005 marki Mardom Decor. Jest ona przede wszystkim bardzo funkcjonalna, ze względu na swoją budowę. Listwa przypodłogowa MD005 jest twarda oraz odporna na uszkodzenia oraz wilgoć. Wymiary listwy to 22 x 101 mm, a długość pojedynczej listwy to 2 metry.

Dzięki możliwości malowania listwy na dowolny kolor, można zastosować ją w przypadku każdej kolorystyki wnętrza. Za pomocą listwy przypodłogowej w łatwy sposób zakryjemy wszelkie kable oraz przerwy na linii ściana-podłoga.

Należy jeszcze raz podkreślić, że najprostszym sposobem montażu listwy przypodłogowej MD005 jest zastosowanie kleju Mardom Decor FIX PRO, dzięki któremu montaż tego rodzaju sztukaterii będzie o wiele sprawniejszy.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: