• -5%

Mardom Decor MD235P Listwy przypodłogowe

22,12 zł 21,02 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 21.02 zł

Opis produktu

Listwa Mardom Decor MD235P z linii PREMIUM nie wymaga zabezpieczenia dodatkowymi powłokami, gdyż jest to produkt gotowy do montażu. Ekskluzywna listwa wykończeniowa nada aranżacji niezwykłego charakteru, maskując pęknięcia, kable, jak i również szczelinę dylatacyjną. Mardom MD235P PREMIUM to listwa przypodłogowa, która została pokryta białą farbą o satynowym, wygładzającym wykończeniu. Jest odporna na uderzenia i wilgoć.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  1.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Symbol
  MD235P
 • Kolekcja
  Premium
 • Powłoka
  Biała satynowa
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa biała Mardom Decor MD235P PREMIUM

Listwa przypodłogowa w białym kolorze MD235P Mardom Decor to rozwiązanie do dowolnego pomieszczenia, niezależnie od tego, w jaki sposób zostało wystylizowane. MD235P jest klasycznym, eleganckim oraz niezwykłym pod względem jakościowym detalem wykończeniowym, który spełnia podstawowe funkcje, tak więc, jest to idealny sposób na wykończenie aranżacji.

Walory białej listwy MD235P Mardom Decor

Biała listwa przypodłogowa MD235P Mardom Decor ma na celu przysłaniać szczelinę dylatacyjną, która jest, skutkiem zastosowania w pomieszczeniu paneli lub parkietu. Dodatkowo jest to idealny sposób na ukrycie mankamentów pomiędzy podłogą a ścianą. Produkt z łatwością wykańcza wnętrze, które zostało dopiero co odnowione bądź wnętrze, któremu przydałyby się modernistyczne akcenty nawiązujące do trendów wnętrzarskich.

Drugą zaletą listwy przypodłogowej Mardom Decor MD235P jest jej rola dekoracyjna. Produkt stanowi ponadczasową, dekorację zarówno klasycznego, jak i modernistycznego pomieszczenia. Przypodłogowa listwa będzie nie tylko maskować wady na styku ścian i podłogi, ale również spowoduje, że aranżacja stanie się nieskazitelna oraz jakby większa, gdyż biała kolorystyka listwy optycznie powiększy większość pokoi.

Biała listwa przypodłogowa Mardom Decor MD235P stworzona jest z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu jest odporna na zarysowania oraz inne uszkodzenia. Będzie prezentowała się jak nowość nawet w późniejszym czasie. Dodatkowo niewielka waga produktu powoduje, że jest niezwykle łatwy w montażu.

Listwy przypodłogowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego www.maszwnetrze.pl, są akcentami sztukateryjnymi oraz wykończeniowymi dedykowanymi klientom, ceniącym sobie wysoką jakość, jak i również praktyczne pomysły.

Listwa przypodłogowa klasy Premium MD235P Mardom Decor

Przypodłogowa listwa MD235P Mardom Decor o białym kolorze jest modelem z kolekcji PREMIUM. Listwa wykończeniowa pokryta została najwyższej jakości lakierem o właściwościach wodoodpornych oraz uodparniających. Stworzona z lakieru powłoka na powierzchni modelu MD235P Mardom Decor tworzy efektowną satynową warstwę o ekskluzywnym wykończeniu.

Biała listwa przypodłogowa ma na celu przede wszystkim ukrywać wszystkie mankamenty, łączenia, pęknięcia i końcówki tapety wzdłuż styku ściany i podłogi, a także przysłonić szczeliny dylatacyjne. Ponadto przypodłogowa listwa Mardom Decor MD235P będzie stanowić niezwykle ciekawie prezentujący się element ozdobny, pasujący do każdego wnętrza, bez względu od jego stylizacji.

Przygotowana do montażu biała listwa MD235P Mardom Decor

Listwa przypodłogowa Mardom MD235P to produkt gotowy do natychmiastowego montażu, niewymagający żadnego dodatkowego pokrycia albo zabezpieczenia. Oferowany przez nasz sklep internetowy www.maszwnetrze.pl model został stworzony z niezwykłą precyzją o najmniejszy szczegół. Dzięki temu można cieszyć się nim przez długie lata.

Wyprodukowanie białej przypodłogowej listwy Mardom Decor MD235P z wysokiej jakości materiału poprawia jej wytrzymałość na wilgoć oraz uderzenia. W celu montażu owej sztukaterii rekomendujemy znajdujący się w naszej ofercie klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA, jak i również klej montażowy Mardom Decor FIX PRO.

Profesjonalna pomoc przy wyborze listew przypodłogowych

Nasza obsługa sklepu wciąż czeka na nurtujące Państwa pytania, jak i również by pozbawić wszystkich niepewności i spowodować, że dobór danej przypodłogowej listwy np. MD235P Mardom Decor okaże się doskonałym postanowieniem i na długi czas.

Służymy wieloletnim doświadczeniem i ogromną znajomością oferowanych w naszym sklepie modeli, a więc udzielimy odpowiedzi na dowolne pytanie dotyczące listwy przypodłogowej MD235P Mardom Decor oraz pozostałych produktów.

Z radością uprościmy dobór detalu, wpisujący się w stylistykę wnętrza i spełniającego wszystkie potrzeby. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów, tak więc do każdego podchodzimy w profesjonalny sposób, starając się pomóc oraz zaoferować najkorzystniejszy produkt.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: