• -5%

Mardom Decor MD236 Listwa przypodłogowa

58,86 zł 55,92 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 55.92 zł

Opis produktu

Prostota listwy przypodłogowej Mardom Decor MD236, a jednocześnie oryginalność wzornictwa zapewni połączenie aranżacji wnętrza w całość, zdobiąc styk podłogi i ścian. Listwa stworzy efekt doskonałego wykończenia, zasłaniając nieestetyczne okablowanie oraz szczelinę dylatacyjną. Jest to produkt gotowy do pomalowania. Wykonanie z wytrzymałych materiałów o właściwościach odpornych na wilgoć umożliwia wykorzystanie listwy Mardom MD236 w każdym pomieszczeniu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  9.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Symbol
  MD236
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD236

Przypodłogowa listwa Mardom Decor MD236 to wykończeniowa listwa tradycyjnego rodzaju, mająca za rolę zasłaniać miejsca łączenia podłogi i ścian, jak i szczeliny dylatacyjne. Nie tylko zwiększa to wrażenia estetyczne, a także jest to rozwiązanie nadzwyczaj funkcjonalne. Listwa wykończeniowa ochroni zatem dolne partie ściany przed ewentualnymi uderzeniami, czy też zabrudzeniem. Nadto ogranicza zbieranie się w szczelinach dylatacyjnych kurzu i brudu, grając także rolę ozdobną.

Dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl przypodłogowa listwa Mardom MD236 to produkt kierowany do osób, które poszukują nietuzinkowych dekoracji. Będzie on dodawać eleganckiego charakteru każdemu wnętrzu, będąc jednocześnie elementem praktycznym. Dekoracyjna przypodłogowa listwa Mardom MD236 rewelacyjnie zaprezentuje się na styku podłogi i ścian toteż sprawi, że aranżacja niejednego pomieszczenia będzie spójna. Prostota formy pozwala na zamontowanie listwy MD236 Mardom w stylistyce domu, czy też restauracji i wiele więcej.

Dzięki wysoko zaawansowanej technologii w czasie tworzenia listew przypodłogowych Mardom Decor MD236 nie trzeba martwić się o odchylenia w jakości czy wyglądzie modelu. Nasza listwa przypodłogowa MD236 Mardom z pewnością będzie ozdobą, która podkreśli każdą podłogę, czego zapewnieniem są trwałość oraz parametry modelu.

Mardom MD236

Listwy wytworzone z niezwykłej jakości tworzywa, świetnie wtapiają się w dowolną aranżacje pomieszczenia, dodając mu charakteru. Nasze eleganckie listwy wykończeniowe Mardom Decor MD236 to modele ujmujące doskonałością detali.

Bez wątpienia zaletą listew przypodłogowych Mardom MD236 jest ich wytrzymałość na wilgoć i zniszczenia . Umożliwia to na wielokrotne odświeżanie listwy przypodłogowej poprzez czyszczenie oraz gwarantuje niezmienność prezencji w wyniku przypadkowego uderzenia w listwę wykończeniową podczas odkurzania domu.

Zaletą produktu jest także jego przygotowanie do pomalowania farbą. Listwa wykończeniowa MD236 Mardom Decor posiada powłokę, poprawiającą nakładanie farby. Sprawia to, że dobierając właściwy kolor farby można w bardzo łatwy sposób wkomponować listwę w styl pomieszczenia bądź wyeksponować na zasadzie kontrastu, co zdecydowanie doda wnętrzu nadzwyczajnego akcentu. Istotnym aspektem jest natomiast to, by wykorzystana do pomalowania listwy wykończeniowej MD236 Mardom farba nie zawierała rozpuszczalników.

Niezwykle prosty montaż listew MD236 Mardom

Prezentowany przez naszą firmę model Mardom MD236, dzięki niedużej wadze tworzyw wykorzystanych do jego produkcji jest bardzo prosty w montażu. W asortymencie sklepu internetowego mamy także dostępne kleje i akcesoria do montażu marki Mardom Decor. To właśnie za ich pomocą w prosty sposób możesz wykończyć swoje wnętrze, montując przypodłogową listwę do ściany, ukrywając brzydko wyglądające końcówki tapet, malowania, lub też szczeliny dylatacyjne.

Klej montażowy Mardom Decor FIX PRO, jak i również klej na łączenia listew Mardom Decor FIX EXTRA pozwolą przyoszczędzić czas i zminimalizować koszty w czasie remontu mieszkania. Nie musisz zatrudniać profesjonalistów, którzy będą pomagać w aranżacji pomieszczenia od nowa. Listwę przypodłogową Mardom Decor MD236 można bez żadnych komplikacji zamocować samodzielnie.

Indywidualne doradztwo przy doborze przypodłogowych listew

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakupu przypodłogowej listwy MD236 Mardom w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl nawiąż kontakt z naszą obsługą. Nasi pracownicy dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jak i wiedzy na temat całego asortymentu pomogą rozwiązać wątpliwości i odpowiedzą na nurtujące pytania dotyczące nowoczesnych listew przypodłogowych. Chętnie udzielimy także porad na temat wyboru odpowiednich produktów, ich parametrów, zastosowania, czy też sposobu instalacji idealnego produktu, w tym dekoracyjnej przypodłogowej listwy MD236 Mardom Decor.

Co więcej, pomożemy w doborze właściwego kleju i pozostałych akcesoriów do ich instalacji. Ogromne doświadczenie nauczyło nas kompleksowego podejścia do każdego klienta i jego potrzeb związanych z aranżacją przestrzeni we własnym mieszkaniu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: