Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Mardom Decor MDC217F Listwa ścienna Zobacz większe

Mardom Decor MDC217F Listwa ścienna

Wyprzedaż!

MDC217F

Nowy produkt

Gięta listwa ścienna Mardom Decor MDC217F do łuków, półkolumn i kolumn pokryta jest wysokiej jakości gruntem w białym kolorze, dlatego jest bardzo odporna na wilgoć oraz uderzenia. Dekoracyjna listwa Mardom nie tylko stworzy wyjątkowe kompozycje ścienne, doskonale uzupełniając wnętrze, ale również pomoże wydzielić przestrzenie w pomieszczeniu. Elastyczna listwa Mardom MDC217F Flex jest gotowa do pomalowania farbą, która nie zawiera rozpuszczalników.

Więcej szczegółów

133,74 zł
za szt.
brutto

-8%

145,37 zł brutto

Negocjuj cenę

Opis

Wysokość (cm)1.3
Szerokość (cm)7.8
Długość (cm)235
SymbolMDC217F
KolekcjaPrestige
MateriałPoliuretan
PowłokaPodkład
WłaściwościOdporne na wilgoć i uderzenia
GatunekListwa elastyczna
Zalecany klejDecor fix

Więcej informacji

Listwa ścienna Mardom Decor MDC217 Flex

Ścienne listwy Mardom Decor w wersji flex zdecydowanie różnią się od tradycyjnych. Dlaczego? Nowoczesna technologia bowiem pozwoliła stworzyć wykończeniowe listwy gięte Mardom Decor MDC217F, których właściwości pozwalają na wygięcie produktu w taki sposób, aby dopasować go nie tylko do prostych ścian, ale także do kolumn, półkolumn oraz pozostałych zaokrągleń. Można powiedzieć, iż ścienne listwy dekoracyjne Mardom Decor MDC217 Flex są odpowiedzią na potrzeby bardziej wymagających klientów, mających nieco ekstrawaganckie i oryginalne pomysły na aranżację wnętrz.

Oferowana na www.maszwnetrze.pl sztukateria Mardom Decor w postaci giętkich listew naściennych Mardom Decor MDC217F to niepozorna dekoracja, która niesamowicie podniesie wartość wizualną każdego pomieszczenia, w którym zostanie zamontowana. Produkt, jakim jest dekoracyjna listwa ścienna Mardom Decor MDC217 Flex zaprowadzi ład i harmonijny porządek w Państwa mieszkaniu.

Nie ma obaw, że wspomniany produkt z linii Mardom Decor zmieni się w jakikolwiek sposób na przestrzeni lat. Technologia wykorzystywana do produkcji sztukaterii Mardom Decor gwarantuje trwałość ozdobnej ściennej listwy Mardom Decor MDC217 Flex bez względu na wpływ czynników zewnętrznych. Pozwala to każdego dnia cieszyć się widokiem elementów ozdobnych Mardom Decor, które wzbudzą zazdrość u najbardziej wymagających gości. Niebanalny dekor, jakim jest naścienna listwa wykończeniowa Mardom Decor MDC217 w wersji flex spełnia wszystkie Państwa oczekiwania zarówno pod względem jakościowym, funkcjonalnym, jak i wizualnym.

Mardom Decor MDC217 Flex

Dbałość o najdrobniejszy szczegół, wysokiej klasy tworzywa i nowoczesna technologia użyta podczas produkcji listew giętych Mardom Decor MDC217 Flex doprowadziły do powstania sztukateryjnego elementu perfekcyjnego w każdym calu. Czynniki te spowodowały również, iż ścienna listwa elastyczna Mardom Decor MDC217 w wersji flex staną się ozdobą rewelacyjnie prezentującą się w danym pomieszczeniu, harmonizując je i nadając mu oryginalny charakter na wiele lat.

Dodatkowe pokrycie odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów naszych listew powłokami, które wzmacniają odporność sztukaterii Mardom Decor na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne ułatwia czyszczenie ozdób, jakimi są listwy ścienne Mardom Decor MDC217F oraz wykluczają powstawanie jakichkolwiek wgnieceń czy zarysowań podczas montażu. Co więcej, powłoka ochronna zapewnia lepszą przyczepność farby. Co za tym idzie, mogą Państwo śmiało dobrać kolor ostatecznej wersji produktu, jakim jest giętka listwa ścienna Mardom Decor MDC217F i dopasować go lub stworzyć oryginalny kontrast w każdym pokoju. Dzięki wykorzystaniu farb niezawierających rozpuszczalników tj.: akrylowych, lateksowych czy silikonowych, mają Państwo możliwość spersonalizowania naszej listwy, dopasowując ją do gotowej przestrzeni i stylizacji.

Prostota montowania Mardom Decor MDC217 Flex

Używając dostępnych na www.maszwnetrze.pl klejów do montażu Mardom Decor FIX PRO i Mardom Decor FIX EXTRA do łączeń instalacja elastycznej listwy ściennej Mardom Decor MDC217 Flex stanie się nie tylko oszczędnością czasu, ale także i pieniędzy. Łatwość montażu ściennej listwy wykończeniowej Mardom Decor MDC217F pozwala Państwu na samodzielny montaż sztukaterii z linii Mardom Decor.

Fachowe doradztwo przy wyborze ściennych listew flex Mardom Decor

Wiemy, iż wybór i zakup giętkiej listwy ściennej z linii Mardom Decor może być jeszcze trudniejszy niż w przypadku zakupu listwy tradycyjnej. Jednak nasi pracownicy dzięki zdobytej wiedzy na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl są w stanie odpowiedzieć na każde Państwa pytanie. Chętnie udzielimy także informacji na temat specyfikacji i właściwości sztukaterii Mardom Decor oraz sposobu montażu z użyciem klejów montażowych FIX PRO i FIX EXTRA do łączeń.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane