• -5%

Mardom Decor MDC217F Listwa ścienna

156,65 zł 148,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 148.82 zł

Opis produktu

Gięta listwa ścienna Mardom Decor MDC217F do zaokrągleń ścian, w tym łuków pokryta jest wysokiej jakości gruntem w białym kolorze, dlatego jest bardzo odporna na wilgoć oraz uderzenia. Dekoracyjna listwa Mardom nie tylko stworzy wyjątkowe kompozycje ścienne, doskonale uzupełniając wnętrze, ale również pomoże wydzielić przestrzenie w pomieszczeniu. Elastyczna listwa Mardom MDC217F Flex jest gotowa do pomalowania farbą, która nie zawiera rozpuszczalników.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  1.3
 • Długość (cm)
  235
 • Szerokość (cm)
  7.8
 • Symbol
  MDC217F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna elastyczna Mardom Decor MDC217F

Elastyczna listwa ścienna Mardom Decor MDC217F jako nadzwyczajnej klasy sztukateria spełni wymagania każdego wielbiciela ekskluzywnych dekoracji ścian, czy też sufitów . Wyprodukowanie modelu z trwałych materiałów oraz dbałość o nawet najmniejsze detale sprawia, że obok ściennej listwy MDC217F nikt nie przejdzie obojętnie. Elastyczność Mardom Decor MDC217F doskonale dopasowuje się do różnorodnych zaokrągleń ścian i łuków, a przepiękne wzornictwo umożliwia użycie prezentowanej listwy ściennej w każdej aranżacji.

Mardom Decor MDC217F i niezwykły w swojej formie szyk

Giętka ścienna listwa MDC217F Mardom Decor to akcent ozdobny, który wniesie do każdego pomieszczenia eleganckiego oblicza. Jest to efekt wyjątkowo przemyślanej formy, która zachwyca swoją elegancją, a jednocześnie jest naprawdę uniwersalna. Elastyczna listwa ścienna MDC217F Mardom Decor to model, który zapewne przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych pomieszczeń, ceniących ekskluzywne efekty ścienne bądź sufitowe w każdym wnętrzu. Akcent jest zaprojektowany tak, aby nie tylko ukryć znajdujące się mankamenty malowania i końcówki tapety, ale również wyczarować z ich pomocą majestatyczne obramowania obrazów lub luster.

Wytrzymała giętka listwa ścienna MDC217F Mardom Decor

Stworzenie giętej ściennej listwy MDC217F Mardom Decor z niespotykanej klasy materiałów przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych spowodowało, że jest to wyjątkowy produkt. Dekoracyjna sztukateria w postaci listwy ściennej MDC217F Mardom Decor pomimo wysokiej giętkości wyróżnia się niezwykłą solidnością na wszelkie uderzenia, zarysowania, jak i wgniecenia. Ponadto producent zadbał o to, aby ścienna listwa Mardom Decor MDC217F była także odporna na wodę, dlatego można produkt wykorzystać w każdych warunkach.

Mardom Decor MDC217F i gotowość do pomalowania

MDC217F Mardom Decor to giętka listwa ścienna, która fabrycznie została przygotowana do malowania. Umożliwia to dopasowanie modelu teoretycznie do dowolnego wystroju przy użyciu wybranej farby, niezawierającej rozpuszczalników. Gięta ścienna listwa MDC217F Mardom Decor daje więc nadzwyczajne możliwości wykończeniowe.

Listwa gięta Mardom Decor MDC217F i sposób jej montażu

Elastyczna listwa ścienna Mardom Decor MDC217F jest sztukaterią dekoracyjną nieskomplikowaną w montażu. Zamontowanie modelu na ścianie lub suficie dokonuje się wyłącznie przy użyciu dedykowanych klejów oraz niewątpliwie przydatnych narzędzi dostępnych w naszym sklepie internetowym. Aby uzyskać najlepszy efekt, trzeba zastosować klej montażowy Fix Mardom Decor, a także klej na łączenia listew Fix elastyczny Mardom Decor. W przypadku problemów dotyczących przymocowania elastycznej listwy ściennej serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym sklepem internetowym.

Pomoc przy zakupie listew dekoracyjnych

Jeżeli wystąpią wątpliwości bądź pytania dotyczące doboru, zakupu i mocowania sztukateryjnych elementów oferowanych w naszym sklepie zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego. Nasi profesjonaliści przybliżą parametry techniczne dowolnego modelu, znajdującego się w naszym sklepie, a także udzielą wszystkich odpowiedzi dotyczących giętej ściennej listwy Mardom Decor MDC217F.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: