• -8%

Mardom Decor MD413 Listwa ścienna

24,98 zł 22,98 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Ozdobna listwa ścienna Mardom Decor MD413 to model doskonale sprawdzający się w stylowych aranżacjach. Jest to klasyczna forma w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami podczas jej projektowania i tworzenia, sprawiają że listwa ścienna MD413 Mardom Decor może zdobić każde pomieszczenie. Produkt cechuje się odpornością na wilgoć, uszkodzenia, lekkością i łatwością montażu. Ponadto jest przygotowany do malowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Symbol
  MD413
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Decor fix
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD413 Mardom Decor listwa ścienna

Listwa ścienna MD413 Mardom Decor to coś więcej, niż kawałek pięknie wyglądającej dekoracji. To rozwiązanie, które całkowicie odmieni aranżację naszego wnętrza. Co więcej - listwa ścienna jest też łatwa w montażu. Czy można sobie wyobrazić lepszą formę aranżacji wnętrza?

Jak wygląda listwa MD413 Mardom Decor?

Listwa ścienna MD413 Mardom Decor to minimalistyczny element dekoracyjny, którego konstrukcja oparta jest na planie półkola i prostokątnej podstawy. Prawdę mówiąc, listwa ścienna MD413 Mardom Decor to jeden z najciekawszych wzorów dekoracyjnych, co zresztą nie jest niczym wyjątkowym w przypadku rozwiązań marki Mardom Decor.

Listwa ścienna MD413 Mardom Decor o tak złożonej i bogatej strukturze doskonale sprawdzi się w każdym rodzaju wnętrza. Może ona stworzyć gustowną i zaskakującą "opaskę", która przykuje wzrok każdego widza. Listwa ścienna MD413 Mardom Decor może być też uzupełnieniem już istniejącej aranżacji wnętrza a nawet przegrodą dla poszczególnych wzorów sztukateryjnych.

Montaż MD413 Mardom Decor - prosto, łatwo i przyjemnie

Listwa ścienna MD413 Mardom Decor charakteryzuje się dosyć prostą konstrukcją i łatwym sposobem montażu. Model MD413 jest kompatybilny ze specjalistycznymi klejami Mardom Decor FIX PRO i Mardom Decor FIX EXTRA.

Jak zamontować dekorację? Listwa ścienna MD413 Mardom Decor jest bardzo lekka. Wystarczy nałożyć na jej powierzchnię klej a następnie lekko docisnąć ją do ściany. Nie musimy się obawiać: listwa ścienna MD413 Mardom Decor jest trwały i wytrzymały, dzięki czemu doskonale poradzi sobie z większością standardowych oddziaływań mechanicznych. Listwa ścienna MD413 Mardom Decor nadaje się również do malowania, aczkolwiek stosować należy tylko te farby, które nie zawierają rozpuszczalników.

Dlaczego, więc warto kupić listwę MD413 Mardom Decor?

Listwa ścienna (model MD413) jest przeznaczona dla osób, które kochają niestandardowe i oryginalne rozwiązania. Poza tym listwa ścienna MD413 jest łatwa w montażu, idealnie dopracowana i ciekawie zaprojektowana.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: