• -5%

Mardom Decor MD413 (mdd413) Listwa ścienna

28,82 zł 27,38 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 27.38 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa ścienna Mardom Decor MD413 to modelskrojony pod potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Prosty, minimalistyczny design nadaje tej dekoracji swoistą uniwersalność. Listwa naścienna Mardom Decor MD413 to produkt funkcjonalny, który może być z powodzeniem zamontowany zarówno w nowocześnie, jak i tradycyjne zaaranżowanym pomieszczeniu.

Sztukateria, jaką jest MD413, cechuje się odpornością na wilgoć, uszkodzenia, lekkością i łatwością montażu. Ponadto dekoracja ta jest przygotowana do malowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  2.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Symbol
  MD413
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD413 Mardom Decor listwa ścienna

Listwa ścienna MD413 Mardom Decor to coś więcej, niż kawałek pięknie wyglądającej dekoracji. To rozwiązanie, które całkowicie odmieni aranżację naszego wnętrza. Co więcej - listwa ścienna jest też łatwa w montażu. Czy można sobie wyobrazić lepszą formę aranżacji wnętrza?

Za pomocą listwy dekoracyjnej Mardom Decor MD413 bez problemu ukryjesz nieestetyczne zabrudzenia lub uszkodzenia na ścianach, a także stworzysz niepowtarzalną dekorację w swoim mieszkaniu. Wysokiej jakości produkty zastosowane przy produkcji tego modelu sprawiają, że MD413 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu.

Jak wygląda listwa MD413 Mardom Decor?

Listwa ścienna MD413 Mardom Decor to minimalistyczny element dekoracyjny, którego konstrukcja oparta jest na planie półkola i prostokątnej podstawy. Prawdę mówiąc, listwa ścienna MD413 Mardom Decor to jeden z najciekawszych wzorów dekoracyjnych, który perfekcyjnie sprawdzi się w pomieszczeniach klasycznych, potrzebujących powiewu świeżości i nowoczesności.

Listwa ścienna MD413 Mardom Decor o tak złożonej i bogatej strukturze doskonale sprawdzi się w każdym rodzaju wnętrza. Może ona stworzyć gustowną i zaskakującą "opaskę", która przykuje wzrok każdego widza. Listwa ścienna MD413 Mardom Decor może być też uzupełnieniem już istniejącej aranżacji wnętrza a nawet przegrodą dla poszczególnych wzorów sztukateryjnych.

Montaż MD413 Mardom Decor - prosto, łatwo i przyjemnie

Listwa ścienna MDD413 Mardom Decor charakteryzuje się dosyć prostą konstrukcją i łatwym sposobem montażu. Model MD413 jest kompatybilny ze specjalistycznymi klejami Mardom Decor FIX PRO i Mardom Decor FIX EXTRA. Samodzielny montaż produktu, jakim jest listwa ścienna MD413 Mardom Decor, pozwala zaoszczędzić cenny czas oraz pieniądze - wynajem specjalistycznej ekipy do wykończeń pomieszczeń może być kosztowny.

Jak zamontować dekorację? Listwa ścienna MD413 Mardom Decor jest bardzo lekka. Wystarczy nałożyć na jej powierzchnię klej a następnie lekko docisnąć ją do ściany. Nie musimy się obawiać: listwa ścienna MD413 Mardom Decor jest trwała i wytrzymała, dzięki czemu doskonale poradzi sobie z większością standardowych oddziaływań mechanicznych. Listwa ścienna MD413 Mardom Decor nadaje się również do malowania, aczkolwiek stosować należy tylko te farby, które nie zawierają rozpuszczalników.

Dlaczego warto kupić listwę Mardom Decor?

Listwa ścienna (model MD413) jest przeznaczona dla osób, które kochają niestandardowe i oryginalne rozwiązania. Poza tym listwa ścienna MD413 jest łatwa w montażu, idealnie dopracowana i ciekawie zaprojektowana. Czołowy producent sztukaterii, Mardom Decor, oferuje także inne, równie oryginalne rozwiązania.

Potrzebujesz porady lub pomocy specjalisty? Nasi doświadczeni eksperci z chęcią podzielą się z Tobą swoją wiedzą. Udzielimy Ci odpowiedzi na wszystkie pytania związane z asortymentem www.maszwnetrze.pl - polecimy Ci akcesoria niezbędne do samodzielnego montażu sztukaterii, a także podpowiemy, w jaki sposób wybierać i jak dbać o wymarzone dekoracje wnętrz!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: