• -5%

Mardom Decor MD325(zamiennik MDD325) Listwa ścienna

39,03 zł 37,08 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 37.08 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa ścienna Mardom Decor MD325 dawniej oznaczona MDD325 o efektownym, lecz klasycznym designie. Wysoka jakość modelu w połączeniu z jego odpornością na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne pozwala na zamontowanie tego typu listwy w każdym pomieszczeniu. MD325 Mardom Decor to listwa ścienna, która już na etapie projektowania była tworzona z myślą o spełnieniu wszelkich oczekiwań wizualnych oraz jakościowych. Model jest zatem wytrzymały, lekki, łatwy w montażu i gotowy do malowania.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.1
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  MD325
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD325 Mardom Decor listwa ścienna

Listwa ścienna MD325 Mardom Decor to coś więcej, niż dekoracyjny element domowej sztukaterii. Jego oryginalny kształt, maksymalne dopasowanie i ciekawy design sprawiają, że model MD325 jest szczególnie często wybierany przez Klientów. Czy istnieją jeszcze inne powody, dla których listwa ścienna MD325 Mardom Decor jest godna polecenia?

Listwa ścienna MD325, czyli trwałość

Listwa ścienna MD325 Mardom Decor charakteryzuje się bardzo dużą trwałością. Nie dość, że doskonale znosi wszelkie obciążenia mechaniczne, to jeszcze radzi sobie ze znacznymi różnicami temperatur i zmienną wilgotnością powietrza.

Listwa ścienna MD325 Mardom Decor pokryta jest specjalną warstwą ochronną, dzięki której wilgoć (i inne niebezpiecznie czynniki) nie przenikają bezpośrednio do jej struktury. Ponadto wspomniana warstwa sprawia, że listwa ścienna MD325 Mardom Decor jest też odporna na działanie promieniowania UV.

Mardom Decor MD325, czyli jakość

Niezależnie od przyjętych preferencji aranżacyjnych, listwa ścienna MD325 Mardom Decor prezentuje się wyjątkowo dobrze. Jest to przede wszystkim zasługą idealnego dopasowania wszystkich szczegółów dekoracji, dzięki czemu sprawia ona wrażenie jednolitej całości.

Na uwagę zasługuje również styl wykończeń listwy, które - w przeciwieństwie do konkurencyjnych modeli - są idealnie równe. Cieszą przede wszystkim dopracowane krawędzie, których kształt i wykonanie świadczą o tym, że listwa ścienna MD325 Mardom Decor jest idealna.

MD325, czyli prosty i szybki montaż

Listwa ścienna MD325 Mardom Decor to gwarancja szybkiego i łatwego montażu. Model ten jest bardzo lekki, dzięki czemu nie trzeba instalować go bezpośrednio na kołkach.

Poza tym listwa ścienna MD325 Mardom Decor to konstrukcja o bardzo dobrych parametrach wiążących. Model ten jest kompatybilny z klejami Mardom Decor FIX PRO i Mardom Decor FIX EXTRA. Co więcej MD325 może być malowany, lecz wyłącznie farbami, które nie zawierają rozpuszczalników.

Dlaczego listwa MD325 Mardom Decor?

Prezentowana listwa ścienna to wyrób najwyższej klasy. Model ten jest nie tylko designerski, ale też w pełni funkcjonalny. Jednym słowem - ta listwa ścienna to produkt, który warto polecić każdemu.

Porada fachowców w wyborze listew Mardom Decor

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań dotyczących zakupu ściennych listew wykończeniowych Mardom Decor MD325 zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy dzięki ogromnym zasobom wiedzy chętnie pomogą Państwu spełnić marzenia związane z modyfikacją wyglądu mieszkania. Ponadto, przyjemnością dla nas będzie udzielenie wszelkich informacji na temat oferowanej na www.maszwnetrze.pl sztukaterii Mardom Decor, jej właściwości oraz sposobu montażu z klejami Mardom Decor FIX PRO i FIX EXTRA.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: