• -5%

Mardom Decor MDD414Flex gięta Listwa ścienna

183,17 zł 174,01 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 174.01 zł

Opis produktu

Listwa ścienna Mardom Decor MDD414Flex to gięta wersja cenionego na rynku modelu, który może zostać zamocowana na łukach i krzywiznach ścian. Jej proporcje i wyjątkowy design sprawia, że jest to doskonały produkt do stworzenia efektownych ram, czy kompozycji sztukateryjnych. Elastyczna listwa ścienna MDD414 Flex Mardom Decor jest odporna na wgniecenia, wilgoć i została przygotowana do malowania.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.1
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.1
 • Symbol
  MDD414Flex
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  GIĘTA

Informacje o produkcie

MDD414 FLEX Mardom Decor elastyczna listwa ścienna

MDD414 FLEX Mardom Decor to elastyczna ścienna listwa, o niebanalnym wykończeniu, która jest w stanie idealnie wpasować zarówno w ściany proste, jak i mniej lub bardziej fantazyjne zaokrąglenia ścian oraz łuki. Gięta listwa ścienna MDD414 FLEX Mardom Decor idealnie trafi w oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Tej wyjątkowej i niebanalnej sztukaterii należy szukać zaglądając na www.maszwnetrze.pl. Choć dla wielu gięta listwa ścienna MDD414 FLEX Mardom Decor może wydawać się dekoracją nieco niepozorną, to jednak jej zastosowanie w każdym wnętrzu nada mu niebanalnego charakteru i wyjątkowej stylistyki. Dla wielu MDD414 FLEX Mardom Decor może być idealnym rozwiązaniem do zaprowadzenia ładu i harmonii w pomieszczeniach.

MDD414 FLEX Mardom Decor - estetyka i wysoka jakość wykonania

Elastyczna listwa ścienna MDD414 FLEX Mardom Decor to produkt najwyższej jakości, w którym zadbano o perfekcyjne wykonanie każdego nawet najdrobniejszego detalu. Gięta listwa ścienna MDD414 FLEX Mardom Decor powstała przy użyciu najlepszych i najsolidniejszych materiałów, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik produkcyjnych. Dzięki temu MDD414 FLEX Mardom Decor to produkt trwały i niezwykle solidny, który dodatkowo wykazuje się wysoką odpornością na wilgoć oraz uderzenia. Elastyczna listwa ścienna MDD414 FLEX Mardom Decor może być pomalowana na dowolny kolor. W tym przypadku nie należy jednak używać farb powstałych na bazie rozpuszczalników, co daje bardzo duże możliwości zastosowania takiej listwy w różnorodnych aranżacjach.

MDD414 FLEX Mardom Decor - szybki i prosty montaż

Gięta listwa ścienna MDD414 FLEX Mardom Decor jest niezwykle prosta w montażu. Wystarczy w tym przypadku zastosować doskonałej jakości, mocno wiążące kleje do łączeń takie jak Mardom Decor FIX PRO czy Mardom Decor FIX EXTRA. Oba dostępne są w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl. Zastosowanie tego rodzaju klejów pozwala przyspieszyć znacznie prace montażowe, co w konsekwencji pozwala zaoszczędzić nie tylko niezwykle cenny czas, ale również i pieniądze. Dzięki prostemu montażowi MDD414 FLEX Mardom Decor, który nie wymaga specjalnie dużo czasu czy wykorzystania profesjonalnych środków (które nie ma co ukrywać są dość drogie), każdy elastyczną listwę ścienną MDD414 FLEX Mardom Decor będzie w dowolnie przez siebie wybranym miejscu mógł zamontować samodzielnie.

Specjalistyczne doradztwo

Decydując się na zakup wysokiej jakości elastycznej listwy ściennej MDD414 FLEX Mardom Decor otrzymujecie Państwo nie tylko najwyższej jakości produkt, ale również i specjalistyczne doradztwo obejmujące bardzo szeroki zakres wiedzy. Czasem wybór listwy ściennej np. MDD414 FLEX Mardom Decor bywa kłopotliwy, dlatego też nasi pracownicy postarają się wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie zadawane przez Państwa pytania, abyście pozbyli się wszystkich wątpliwości, a wybrany produkt był w pełni satysfakcjonująco użytkowany. Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę nie tylko o listwach elastycznych MDD414 FLEX Mardom Decor, ale również i wszystkich innych produktach dostępnych na www.maszwnetrze.pl.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: