• -5%

Mardom Decor MDC252F Listwa ścienna

139,94 zł 132,95 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 132.95 zł

Opis produktu

Listwa Mardom Decor MDC252F jest produktem gotowym do pomalowania farbą niezawierającą rozpuszczalników. Gięta listwa ścienna doskonale podkreśli styl wnętrza niezależnie od występujących krzywizn ścian, w tym łuków, osłaniając zakończenia tapet, a także naznaczając w pomieszczeniu strefy użytkowe. Listwa ścienna Mardom MDC252 Flex jest wytrzymała, odporna na wilgoć, a także lekka i łatwa w montażu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  1.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  5.1
 • Symbol
  MDC252F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Polimer HD
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna elastyczna Mardom Decor MDC252F

Elastyczna ścienna listwa Mardom Decor MDC252F jako nadzwyczajnej jakości sztukateria spełni wymagania każdego wielbiciela eleganckich ozdób ścian a nawet sufitów. Wyprodukowanie produktu z solidnych tworzyw oraz zadbanie o najdrobniejsze szczegóły sprawia, że koło ściennej listwy MDC252F nie przechodzi się obojętnie. Giętkość Mardom Decor MDC252F fenomenalnie dopasowuje się do nierównych ścian oraz łuków, natomiast klasyczne wzornictwo umożliwia użycie prezentowanej listwy ściennej w każdej stylistyce wnętrza.

Mardom Decor MDC252F i niezwykły w swojej formie design

Elastyczna ścienna listwa MDC252F Mardom Decor to akcent dekoracyjny, który wprowadzi do dowolnego wnętrza ponadczasowego charakteru. Jest to efekt niezwykle planowanej formy, zachwycającej swoją efektownością, a zarazem jest prawdziwie uniwersalna. Elastyczna ścienna listwa Mardom Decor MDC252F to produkt, który na pewno przypadnie do gustu wielbicielom ponadczasowych wnętrz, ceniących niepowtarzalne efekty ścienne i sufitowe w niejednym wnętrzu. Detal sztukateryjny jest wyprodukowany tak, aby nie tylko zamaskować widoczne mankamenty malowania i końce tapet, ale również stworzyć piękne sztukateryjne kompozycje.

Trwała elastyczna listwa ścienna MDC252F Mardom Decor

Zaprojektowanie elastycznej listwy ściennej Mardom Decor MDC252F z najwyższej klasy tworzyw przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań sprawiło, że jest to luksusowy akcent. Sztukateria ozdobna w postaci ściennej listwy Mardom Decor MDC252F mimo swojej giętkości cechuje się doskonałą wytrzymałością na uderzenia, wgniecenia oraz zarysowania. Co więcej, producent zadbał o to, by ścienna listwa Mardom Decor MDC252F była także wytrzymała na wilgoć, tak więc można model zamontować niezależnie od panujących warunków.

Mardom Decor MDC252F i gotowość do samodzielnej personalizacji

MDC252F Mardom Decor to giętka ścienna listwa, która jest fabrycznie przygotowana do malowania. Umożliwia to wtopienie produktu teoretycznie do dowolnego wnętrza poprzez wykorzystanie dowolnej farby, na bazie wody. Gięta ścienna listwa Mardom Decor MDC252F jest zatem niezwykle praktyczna.

Listwa ścienna MDC252F Mardom Decor oraz sposób jej montażu

Gięta listwa ścienna Mardom Decor MDC252F jest sztukaterią ozdobną bardzo prostą w zamocowaniu. Zamontowanie produktu na ścianie lub suficie odbywa się jedynie za pomocą polecanych klejów no i niewątpliwie niezbędnych narzędzi oferowanych w naszym sklepie. Żeby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy, należy wykorzystać klej montażowy FIX i klej na łączenia listew FIX elastyczny producenta Mardom Decor. W przypadku problemów dotyczących przymocowania listwy ściennej zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami.

Rzetelne doradztwo przy wyborze listew ściennych

Jeżeli mają Państwo wątpliwości bądź pytania dotyczące doboru, zakupu i mocowania akcentów sztukaterii znajdujących się w naszym asortymencie to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i e-mailowego. Nasi profesjonaliści objaśnią specyfikację wybranego produktu, dostępnego w naszym sklepie, a także udzielą wszystkich odpowiedzi dotyczących giętej ściennej listwy Mardom Decor MDC252F.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: