• -8%

Mardom Decor MDD332F Listwa ścienna

99,21 zł 91,27 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Gięta listwa ścienna MDD332 Flex Mardom Decor podkreśli każdą ścianę, nadając jej wyjątkowego wyglądu nawet w przypadku łuków i kolumn. Listwa nie tylko ozdobi wnętrze, ale pozwoli również wyznaczyć w nim strefy bez względu na rodzaj pomieszczenia, ponieważ model MDD332F jest wytrzymały i odporny na wilgoć. Elastyczna listwa ścienna Mardom jest gotowa do pomalowania oraz łatwa w montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.1
 • Długość (cm)
  235
 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Symbol
  MDD332F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Mardom Decor MDD332 Flex

Wszyscy kochają wnętrza z charakterem, ozdobione w sposób niebanalny i jedyny w swoim rodzaju, które zdradzają zamiłowanie do najlepszego wzornictwa. Elastyczna listwa ścienna MDD332F Mardom Decor to produkt, na który warto zwrócić swoją uwagę wtedy, gdy pragnie się stworzyć wnętrze utrzymane w stylu francuskim, tak modnym obecnie na całym świecie. Produkt, jakim jest gięta listwa ścienna MDD332F Mardom Decor pozwala na stworzenie eleganckich sztukaterii, które są wspaniałą ozdobą ścian, nadając wnętrzu wyjątkowy sznyt i charakter.

Gięta listwa ścienna MDD332F Mardom Decor

Sztukaterie zawładnęły sercami naszych Klientów. Coraz więcej osób decyduje się na ozdobienie swoich wnętrz właśnie za pomocą dekoracyjnych listewek, które przykleja się na ścianach, tworząc z nich oryginalne wzory i układy. Gięta listwa ścienna MDD332F Mardom Decor nadaje się do tego idealnie. To produkt, który z łatwością można dopasować do wszelkich krzywizn i załamań w pomieszczeniach, jak również stworzyć z niech wysublimowane wzory, które staną się wspaniałą dekoracją. Elastyczna listwa ścienna MDD332F Mardom Decor została stworzona z wyjątkowo odpornych materiałów z wykorzystaniem technologii, które zapewniają ogromną trwałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a także na wilgoć i wodę. To właśnie dzięki temu listwa MDD332F Mardom Decor prezentuje się perfekcyjnie i nienagannie przez wiele lat, stając się naprawdę dobrą inwestycją do wnętrza.

Giętka listwa ścienna MDD332F Mardom Decor personalizacja

Elastyczna listwa ścienna MDD332F Mardom Decor pozwala też na możliwość personalizacji, z czego chętnie korzystają współcześni inwestorzy. Listwa MDD332F Mardom Decor jest produktem gotowym do użycia, który można zostawić w oryginalnym kolorze białym, jak też pokryć ją za pomocą farby akrylowej lub lateksowej. Dzięki temu z łatwością można nadać jej indywidualny charakter. W zależności od pomysłu na aranżację wnętrza, listwa MDD332F Mardom Decor może subtelnie udekorować ścianę, gdy pomalowana jest na ten sam kolor, jak też zdobić ją w sposób bardziej nowoczesny i zdecydowany, jeśli pokryje się ją farbą w kontrastującej barwie. Zapewnia to możliwość nieskończonej wręcz ilości kombinacji podczas aranżowania przestrzeni.

Elastyczna listwa ścienna MDD332F Mardom Decor sposób montażu

Sposób montażu listwy giętej MDD332F Mardom Decor jest prosty i z reguły każdy poradzi sobie z nim samodzielnie, bez konieczności wynajmowania specjalistycznej ekipy. Gięta listwa ścienna MDD332F Mardom Decor montowana jest do ściany za pomocą specjalnej stworzonego do tego kleju Mardom Decor fix, który zapewnia najwyższą trwałość łączenia, a także nienaganny wygląd po montażu. Połączenia pomiędzy listwami należy zabezpieczać za pomocą produktu Mardom Decor fix elastyczny. Ten sposób klejenia zapewnia szybki i efektywny montaż.

Gdzie pasuje gięta listwa ścienna MDD332F Mardom Decor?

W jakich wnętrzach elastyczna listwa ścienna MDD332F Mardom Decor sprawdzi się najlepiej? To produkt idealny do zastosowania wszędzie, tak naprawdę w każdym pomieszczeniu bez względu na to, jakie jest jego przeznaczenie. Uniwersalność listwy MDD332F Mardom Decor wyróżnia ją spośród innych produktów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: