• -5%

Mardom Decor MDD339F Listwa ścienna

208,57 zł 198,14 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 198.14 zł

Opis produktu

Giętka listwa ścienna Mardom Decor MDD339 Flex do krzywizn ścian oraz łuków nada majestatycznego wykończenia w każdym wnętrzu. Ekskluzywne wykonanie listwy sprawia, że będzie ona przepiękną ozdobą ścian. Elastyczna listwa Mardom MDD339F jest niezwykle lekka, co zapewnia jej łatwy montaż. Ponadto jest trwała i odporna na wilgoć. Produkt gotowy do malowania.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  8.1
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.9
 • Symbol
  MDD339F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Mardom Decor MDD339 Flex

Coraz więcej osób pragnie mieć niebanalne wnętrze, które doskonale prezentuje się pomimo upływu lat, jest po prostu ponadczasowe. Pewne elementy dekoracyjne wprowadzają taki styl we wnętrzu, ponieważ kojarzą się ze wszystkim tym, co najlepsze. Dokładnie to można powiedzieć o sztukateriach, które w ostatnim czasie zawładnęły sercami wielu Polaków. Elastyczna listwa ścienna MDD339F Mardom Decor to produkt który doskonale nadaje się do aranżowania ścian i dekorowania w sposób niesztampowy. Dlaczego? Ponieważ gięta listwa ścienna MDD339F Mardom Decor świetnie dostosowuje się do wszelkich krzywizn i pozwala na tworzenie wysublimowanych dekoracji ściennych.

Gięta listwa ścienna MDD339F Mardom Decor - charakterystyka

Elastyczna listwa ścienna MDD339F Mardom Decor to produkt jedyny w swoim rodzaju, cechujący się doskonałym designem oraz unikalnymi właściwościami, pozwalającymi na tworzenie oryginalnych dekoracji na ścianach. To wybór dla osób, które chcą swoje wnętrze zaaranżować odrobinę inaczej i nadać mu personalny charakter i styl. Listwa MDD339F Mardom Decor została wykonana z odpornych materiałów, dlatego też jest tak trwała. Nie uszkodzą jej woda i wilgoć, jest również odporna na działanie czynników mechanicznych, dlatego też na powierzchni modelu MDD339F Mardom Decor praktycznie nie pojawiają się jakieś wgniecenia, zadrapania oraz inne tego typu ślady. Oryginalnie listwa została przygotowana z myślą o możliwości personalizacji. Gięta listwa ścienna MDD339F Mardom Decor może być pokryta za pomocą farby akrylowej lub lateksowej lub innej niezawierającej rozpuszczalnika. To właśnie dzięki temu w bardzo prosty i szybki sposób można spersonalizować ją, malując na wybrany przez siebie kolor.

Gięta listwa ścienna MDD339F Mardom Decor - personalizacja

Personalizacja listwy MDD339F Mardom Decor jest niezwykle prosta i efektowna, każdy poradzi sobie z tym samodzielnie. Listwę MDD339F Mardom Decor można pomalować na kolor taki sam jak kolor ściany, dzięki czemu będzie subtelnie ją zdobić, bez wyraźnego efektu kontrastu. Można też zastosować farbę w innym kolorze, dzięki czemu listwy będą widoczne bardziej, stanowiąc wyjątkowo ciekawy element dekoracyjny. Gięta listwa ścienna MDD339F Mardom Decor sprawdzi się w wielu różnych pomieszczeniach. Między innymi ze względu na odporność na wilgoć można stosować ją nawet w łazienkach oraz pokojach kąpielowych. MDD339F Mardom Decor będzie wspaniałym elementem dekoracyjnym, który podniesie wizualne właściwości wnętrza, co jest ważne na przykład wtedy, gdy nieruchomość przygotowuje się na sprzedaż. To rzecz dla prawdziwych koneserów piękna, którzy nie boją się sięgać po nowe trendy, jednocześnie czerpiąc z tradycji.

Elastyczna listwa ścienna MDD339F Mardom Decor – montaż

Listwa MDD339F Mardom Decor to produkt gotowy do zastosowania, można zrobić to samodzielnie, ponieważ listwę łatwo klei się za pomocą specjalnie stworzonego do tego produktu. To klej Mardom Decor fix, który zapewnia doskonałą trwałość i przyczepność do podłoża. Połączenia pomiędzy listwami należy kleić za pomocą produktu Mardom Decor fix elastyczny. Listwa MDD339F Mardom Decor cieszy się bardzo dużą popularnością wśród architektów i dekoratorów wnętrz, którzy często wybierają ją do swoich realizacji.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: