• -5%

Mardom Decor MDD412 Listwa ścienna

88,61 zł 84,18 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 84.18 zł

Opis produktu

Wyjątkowy design ekskluzywnej listwy ściennej MDD412 wykończy każde wnętrze, tworząc w nim gustowną dekorację na ścianie, która nada niezwykłego charakteru. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości tworzyw i pokryciu ich gruntem otrzymujemy wodoodporny i niezwykle wytrzymały produkt gotowy do pomalowania. Listwa MDD412 Mardom Decor może być przymocowana w salonie, sypialni czy w innym pomieszczeniu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  1.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  7.5
 • Symbol
  MDD412
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Mardom Decor MDD412

Listwa dekoracyjna Mardom Decor MDD412 to idealna propozycja na osób, chcących stworzyć wyjątkową aranżację wnętrza. Model pozwala na tworzenie unikatowych ram dla luster, obrazów i tapet, czy też sam w sobie będzie ozdobą jako pojedynczy profil ścienny. Dzięki swojej wszechstronnej formie i ponadczasowemu wzornictwu, listwa Mardom Decor MDD412 doskonale wpasowuje się w różnorodne stylizacje, bez względu na ich charakter - od prostoty po bogactwo detali.

Wysokiej jakości listwa ścienna Mardom Decor MDD412

Listwa ścienna Mardom Decor MDD412 nie tylko dodaje wyrafinowania do wnętrz, ale także cechuje się nowoczesnym wykonaniem, przyciągając uwagę swoim klasycznym wzornictwem, jak i doskonałą jakością. Listwa cechuje się wysoką jakością wykonania, gwarantując trwałość i niezmienną estetykę na lata. Wyprodukowana z dbałością o detale i z użyciem najlepszych materiałów listwa ścienna Mardom Decor MDD412 jest odporna na wgniecenia i wilgoć, co sprawia, że nadaje się nie tylko do salonów, ale również kuchni i łazienek.

Mardom Decor MDD412 i jej możliwość dopasowania do każdej aranżacji

Jeśli chcesz dopasować listwy ścienne Mardom Decor MDD412 do kolorystyki wnętrza, to jest to możliwe. Produkt został bowiem przygotowany do samodzielnego pomalowania farbami, które nie zawierają rozpuszczalników. Listwa ścienna Mardom Decor MDD412 umożliwia zatem dostosowanie jej do indywidualnych preferencji estetycznych i idealne wpisanie w każdą aranżację. Warto również podkreślić, że listwa ścienna Mardom Decor MDD412 wyróżnia się prostotą montażu. Listwa może łatwo przykleić do odpowiednio przygotowanej powierzchni za pomocą specjalnych klejów montażowych marki Mardom Decor.

Zadaj nam pytanie

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące listwy ściennej Mardom Decor MDD412 lub innych produktów z oferty to nasz zespół specjalistów z przyjemnością udzieli wszelkich informacji. Jako specjaliści pomożemy w doborze odpowiednich elementów dekoracyjnych do dowolnego wnętrza, przybliżając specyfikację oraz proponując modele, które będą zwieńczać cały charakter aranżacji. Odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie sztukaterii w tym listwy ściennej Mardom Decor MDD412.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: