• -5%

Mardom Decor MD007 Listwa ścienna

48,39 zł 45,97 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 45.97 zł

Opis produktu

Listwa ścienna MD007 to majestatyczny detal wykończenia pomieszczenia, który pozwoli stworzyć przepiękne kompozycje ścienne, a dodatkowo prawidłowo zastosowana może wydzielić przestrzenie w pomieszczeniu. Ten model sztukaterii doskonale podkreśla charakter wnętrza, łącząc indywidualne elementy w całość. Mardom Decor MD007 to listwa ścienna, która może być pomalowana dowolną farbą, dzięki czemu wtopi się w kolorystykę wnętrza.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.3
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Symbol
  MD007
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Mardom Decor MD007

W celu szybkiej i łatwej zmiany wyglądu wnętrza, warto zastanowić się nad wykorzystaniem dostępnej w naszym sklepie sztukaterii ozdobnej Mardom Decor. Listwy na ściany Mardom Decor MD007 pozwalają na stworzenie unikatowych kompozycji dekoracyjnych, wyróżniających się elegancją i doskonale dopasowujących się do każdego stylu pomieszczenia, niezależnie od tego, czy jest minimalistyczne czy pełne przepychu.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór listew wykończeniowych, w tym model Mardom Decor MD007. Doskonale współgrają one z różnymi projektami aranżacyjnymi, dodając harmonii i świeżości wnętrzom. Mardom Decor MD007 to listwa ścienna, która dzięki swojej ozdobnej, klasycznej formie przyciąga uwagę gości, a jednocześnie nie przytłacza całej aranżacji idealnie ją wykańczając.

Wysoka jakość ozdobnej listwy ściennej Mardom Decor MD007

Dekoracyjna listwa ścienna Mardom Decor MD007 została wykonana, spełniając oczekiwania klientów pod względem funkcjonalności, jakości i estetyki. Perfekcyjność modelu w każdym calu sprawia, że listwa ścienna Mardom Decor MD007 doskonale radzi sobie w różnych warunkach panujących w pomieszczeniu, zapewniając jej długotrwałe użytkowanie w nienaruszonym stanie. Listwa ta została wyprodukowana z dbałością o detale i wysokiej jakości materiałów, co zapewnia jej niebywałą trwałość jak na tak delikatną w swojej formie sztukaterię. Jednocześnie listwa ścienna Mardom Decor MD007 charakteryzuje się również wysoką odpornością na wilgoć, co umożliwia jej stosowanie w różnych pomieszczeniach, w tym w kuchniach i łazienkach.

Listwa ścienna Mardom Decor MD007 do samodzielnego malowania

Produkt w postaci niezwykle eleganckiej listwy ściennej Mardom Decor MD007 jest gotowy do samodzielnego pomalowania. Możliwość dowolnego spersonalizowania modelu pozwala dostosować go do wyglądu praktycznie każdego pomieszczenia. Ponadto pomalowanie listwy ściennej Mardom Decor MD007 farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników pozwala na wielokrotną zmianę jej wyglądu na przestrzeni lat.

Atutem prezentowanego modelu jest również łatwy montaż. Listwa Mardom Decor MD007 dzięki wykorzystaniu lekkich materiałów jest niezwykle prosta w montażu za pomocą specjalnych klejów montażowych.

Porady specjalistów przy doborze listew Mardom Decor

W przypadku pojawienia się pytań dotyczących zakupu listew wykończeniowych i dekoracyjnych Mardom Decor, w tym modelu MD007, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z chęcią pomogą w doborze odpowiedniego modelu, udzielając wszelkich informacji na temat produktów i sposobu montażu listew ściennych i nie tylko.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: