• -5%

Mardom Decor MDC258F Listwa ścienna

146,03 zł 138,73 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 138.73 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa ścienna MDC258 Flex to wyjątkowy akcent stylizowanych aranżacji, który podkreśli piękno ścian trójwymiarowymi kompozycjami sztukateryjnymi nawet w przypadku łuków. Jest to produkt gotowy do pomalowania. Gięta listwa Mardom MDC258 to wysoka trwałość i odporność na wilgoć, co pozwala na jej montaż w każdym pomieszczeniu, który dzięki lekkości listwy jest bardzo prosty.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  1.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  5.3
 • Symbol
  MDC258F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna elastyczna Mardom Decor MDC258F

Elastyczna ścienna listwa Mardom Decor MDC258F jako najwyższej jakości produkt spełni oczekiwania każdego wielbiciela ekskluzywnych ozdób ścian a nawet sufitów. Stworzenie jej z trwałych materiałów oraz zadbanie o najmniejsze detale sprawia, że koło ściennej listwy MDC258F nie można przejść obojętnie. Elastyczność Mardom Decor MDC258F rewelacyjnie dostosowuje się do wielorakich zakrzywień ścian jak między innymi łuki, a wyrafinowany kształt pozwala na użycie owej listwy ściennej w niejednej aranżacji.

Mardom Decor MDC258F i jej unikalny szyk

Giętka listwa ścienna MDC258F Mardom Decor to sztukateria, która wniesie do dowolnego pomieszczenia majestatycznego akcentu. Jest to spowodowane niezwykle planowaną formą, zachwycającą swoją szykownością, a zarazem jest prawdziwie prosta. Elastyczna listwa ścienna Mardom Decor MDC258F to produkt, który zapewne spodoba się miłośnikom ponadczasowych wnętrz, ceniących niepowtarzalne dekoracje ścienne lub sufitowe w dowolnym pomieszczeniu. Akcent sztukateryjny został zaprojektowany tak, aby nie tylko zasłonić widoczne nierówności malowania oraz końcówki tapety, ale także wyczarować z ich pomocą majestatyczne sztukateryjne obramowania.

Wytrzymała giętka listwa ścienna MDC258F Mardom Decor

Zaprojektowanie giętej listwy ściennej Mardom Decor MDC258F z materiałów z górnej półki przy zastosowaniu najnowszych technologii sprawiło, że jest to wyjątkowy akcent. Dekoracyjna sztukateria w postaci listwy ściennej Mardom Decor MDC258F mimo wysokiej giętości wyróżnia się niezwykłą trwałością na różnego typu uderzenia, wgniecenia oraz zarysowania. Dodatkowo producent zadbał o to, by listwa ścienna MDC258F Mardom Decor była także wilgocioodporna, dlatego też można produkt zastosować w dowolnym pomieszczeniu.

Mardom Decor MDC258F i gotowość do samodzielnej personalizacji

Mardom Decor MDC258F to giętka ścienna listwa, fabrycznie przygotowana do samodzielnego pomalowania. Pozwala to na wtopienie produktu praktycznie do dowolnego wnętrza przy użyciu dowolnej farby, na bazie wody. Elastyczna ścienna listwa MDC258F Mardom Decor jest więc niezwykle uniwersalna.

Listwa ścienna Mardom Decor MDC258F oraz sposób mocowania

Gięta ścienna listwa Mardom Decor MDC258F jest dekoracyjną sztukaterią niezwykle prostą w zamocowaniu. Instalacja produktu na ścianie albo suficie odbywa się wyłącznie przy użyciu rekomendowanych klejów montażowych i oczywiście niezbędnych narzędzi znajdujących się w naszym sklepie internetowym. Aby uzyskać najlepszy efekt końcowy, należy użyć kleju montażowego FIX Mardom Decor i kleju na łączenia listew Fix elastyczny Mardom Decor. W razie problemów dotyczących przymocowania sztukaterii serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym sklepem.

Pomoc przy doborze listew ozdobnych

Jeśli mają Państwo pytania toteż wątpliwości związane z doborem, zakupem, jak i również montażem akcentów sztukaterii oferowanych w naszym sklepie to zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego. Nasi profesjonaliści przybliżą parametry techniczne dowolnego produktu, oferowanego w naszym sklepie, a także udzielą wszelkich odpowiedzi dotyczących elastycznej listwy ściennej Mardom Decor MDC258F.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: