• -5%

Mardom Decor MD367 Listwa sufitowa

82,72 zł 78,58 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 78.58 zł

Opis produktu

MD367 oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor to produkt pokryty najwyższej jakości podkładem (gruntem) o właściwościach wodoodpornych oraz zabezpieczających. Listwa oświetleniowa nie tylko udekoruje pomieszczenie, ale również doskonale zamaskuje zakończenia tapet, pęknięcia i inne nierówności na styku ściany i sufitu, nadając wnętrzu niespotykanego klimatu, dzięki oświetleniu. Dekoracyjna listwa Mardom MD367 jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.2
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  7
 • Symbol
  MD367
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD367 oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor

Polacy uwielbiają mieszkania z pięknym wykończeniem. Nie ważne, czy chcemy się komuś pokazać efekty naszej ciężkiej pracy, czy też po prostu lubimy zachwycać się piękną aranżacją, a to wszystko może zapewnić wykończenie pokoju przy pomocy listew oświetleniowych bądź sufitowych. Oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor MD367 to propozycja do niebywale eleganckich i estetycznych wnętrz, które potrzebują wykończenia z charakterem.

Sufitowa listwa oświetleniowa Mardom Decor MD367 do Twojego domu

Listwy sufitowe pozwalają na osiągnięcie naprawdę niepowtarzalnego i ponadczasowego designu domu, w którym ważne jest dopieszczenie najmniejszych detali podczas finalizacji wystroju pomieszczeń. Warto podkreślić, iż za główny szczegół większości aranżacji uchodzi oświetleniowa listwa sufitowa. Ponadto, listwa oświetleniowa Mardom Decor MD367 pozwala uzyskać nie tylko niebywały efekt, ale również jest bardzo funkcjonalna, gdyż za taką listwą sufitową można zamaskować, chociażby pewnego rodzaju niedoskonałość na ścianach. Dzięki takim szczegółom każde pomieszczenie wyglądać będzie znacznie schludniej.

Listwa sufitowa Mardom Decor MD367

Oczywiście listwa sufitowa Mardom Decor MD367 doskonale zakryje również wszelkie inne mankamenty, jak i niedociągnięcia. Otóż mowa tutaj o zakończeniach tapet, nierównościach malowania itp., których obecność zdaje się nieunikniona w niektórych przypadkach. Wszystko to można z łatwością ukryć przy pomocy listwy Mardom Decor MD367.

Parametry listwy Mardom Decor MD367

Czym charakteryzuje się listwa sufitowa Mardom Decor MD367? Przede wszystkim listwa ma długość 200 cm, dlatego przy jej wykorzystaniu można perfekcyjnie wykończyć ściany w dużych pomieszczeniach. Co najważniejsze łączenia pomiędzy poszczególnymi listwami można ukryć w dogodnym miejscu, np. za meblami. Sama listwa Mardom Decor MD367 pochodzi z niebywałej kolekcji, która odznacza się wykonaniem z wysokiej jakości materiału, jakim jest polimer HD, nadto, odporna jest na wilgoć i uderzenia. Oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor MD367 doskonale prezentuje się w połączeniu z jasnymi ścianami, które zostały wykończone w różny sposób.

Listwa oświetleniowa Mardom Decor MD367 i jej montaż

Tak jak wszystkie inne listwy Mardom Decor z naszej oferty, tak i listwy oświetleniowa Mardom Decor MD367 charakteryzują się ogromnym plusem, jakim jest ich niezwykle prosty montaż. Ta listwa oświetleniowa może być zamocowana przy wykorzystaniu dwóch specjalnie do niej dedykowanych klejów Mardom Decor Fix Pro oraz Mardom Decor Fix Ekstra. To właśnie za ich zasługą listwa sufitowa MD367 trzyma się tak mocno oraz stabilnie. Kończąc, warto dodać, że oświetleniowa listwa sufitowa jest naprawdę bardzo lekka i prosta w montażu.

Montaż listwy oświetleniowej Mardom Decor

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl, bądź przejrzyj pozostałe produkty z naszej strony internetowej www.maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: