• -5%

Mardom Decor QL010 Listwa sufitowa

163,25 zł 155,09 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 155.09 zł

Opis produktu

Dekoracyjna listwa Mardom Decor QL010 doskonale ozdobi styk sufitu i ścian, maskując widoczne niedoskonałości jak pęknięcia czy zakończenia tapet. Najbardziej zachwyca w oryginalnych wnętrzach, gdzie tworzy efekt perfekcyjnego wykończenia, tym bardziej z oświetleniem. Sufitowa listwa Mardom QL010 jest gotowa do malowania. Wykonanie z trwałych, odpornych na wilgoć i uszkodzenia materiałów, pozwala na użycie jej w każdym pomieszczeniu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4.2
 • Symbol
  QL010
 • Kolekcja
  One
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

QL010 oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor

Każde wnętrze w pewnym sensie należy dopełnić. W niektórych sytuacjach odbywa to się poprzez założenie rolet lub firan, zakup dywanu, czy też najzwyczajniejsze przemeblowanie. Wielość rozwiązań podsuwać może jeszcze jeden dość oryginalny pomysł, mianowicie chodzi o wykorzystanie do wykończenia wnętrza niespotykanych elementów sztukateryjnych pod postacią listew oświetleniowych, przypodłogowych, rozet, kolumn, jak również półkolumn. Oświetleniowa listwa sufitowa QL010 Mardom Decor stanowi połączenie najwyższego poziomu elegancji, dbałości o szczegóły, jak i elegancji, które nada każdemu pomieszczeniu szyku oraz polotu.

Listwa oświetleniowa Mardom Decor QL010. Szczegółowa charakterystyka

Listwa oświetleniowa QL010 Mardom Decor mierzy 200 cm, co oznacza, że sprawdzi się w zdobieniu dużych pomieszczeń. Jednakże, z myślą o naszych kreatywnych klientach, istnieje możliwość samodzielnej modyfikacji długości listwy we własnym zakresie. Cechą charakterystyczną oświetleniowych listew sufitowych od Mardom Decor jest również ich niebywała lekkość, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia oraz wilgoć, gotowość do montażu, a także gotowość do pomalowania.

Listwa sufitowa Mardom Decor QL010. Biały, czerwony, a może zielony? Kolor jaki chcesz

Oferowana przez nas listwa marki Mardom Decor poza wieloma atrybutami jest także gotowa do pomalowania. Za jedyny ogranicznik przy doborze koloru dla listwy sufitowej QL010 Mardom Decor uchodzić może wyobraźnia właściciela listwy oraz konieczność zastosowania konkretnych rodzajów farb. Otóż listwa od Mardom Decor może zostać pomalowania na dosłownie każdy kolor, ale ważne, aby odbyło to się przy użyciu farby do wnętrz niezawierającej rozpuszczalników. Przykładami takich farb są farby wodne, farby sylikonowe oraz farby lateksowe.

Oświetleniowa listwa Mardom Decor QL010. Światła, kamera, akcja!

Zastanawiając się nad wyborem listew, warto podkreślić jeszcze jedną, ważną cechę listwy sufitowej QL010, na którą wskazuje nazwa modelu. Mianowicie jest ona oświetleniowa. Oznacza to, że oferuje ona wbudowane oświetlenie LED, przez co można nadać pomieszczeniu jeszcze większej elegancji i większego polotu. Taka zabawa umożliwia dodanie pięknej kolorystyki każdemu pomieszczenie stosunkowo małymi wysiłkami własnej pracy. Oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor QL010 wspaniale prezentuje się na tle zarówno jasnych, jak i kolorowych ścian

Listwa sufitowa Mardom Decor QL010. Wytrzymałość na medal

Co ważne, materiały, z których wykonane zostały listwy sufitowe QL010 Mardom Decor są najwyższej klasy jakości, a tym samym zapewniają dbałość o najmniejsze detale. Ze względu na wykorzystanie polimeru HD, czyli specyficznego, wytrzymałego tworzywa, listwy sufitowe QL010 są odporne na zabrudzenia wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, co oznacza, że nabywca tejże listwy będzie mógł się cieszyć jej fantastycznym wyglądem przez bardzo wiele lat.

Listwa sufitowa Mardom Decor QL010. Szybki i przyjemny montaż

Wszyscy chcą stworzyć piękne aranżacje wnętrz, jednakże nierzadko można napotkać problemy natury technicznej. Jednakże to przeświadczenie nie dotyczy listwy sufitowej QL010, gdyż jest ona niebywale lekka, przez co jest również nad wyraz łatwa w montażu. Ta cecha sprawia, że oświetleniową listwę sufitową MD 367 Mardom Decor można w bardzo prosty sposób

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Mardom Decor

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe produkty zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: