• -5%

Mardom Decor MDA121 Listwa sufitowa

111,28 zł 105,71 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 105.71 zł

Opis produktu

Listwa Mardom Decor MDA121 pokryta jest wysokiej jakości podkładem w kolorze białym (gruntem), co sprawia, że jest gotowa do malowania. Ekskluzywna listwa wykończeniowa nada aranżacji niezwykłego stylu, maskując pęknięcia, ubytki i zakończenia tapet. Mardom MDA121 to listwa sufitowa, która jest niezwykle odporna na uderzenia i wilgoć, co pozwala na jej montaż w każdym pomieszczeniu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  7.6
 • Symbol
  MDA121
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MDA121 Mardom Decor listwa sufitowa

Listwa sufitowa MDA121 to rozwiązanie optymalne dla każdego typu wnętrza, niezależnie od jego zastosowania, specyfiki i sposobu aranżacji. W poniższym artykule opiszemy pokrótce wszystkie najważniejsze właściwości produktu, poznamy jego parametry i sposób montażu, ale też napiszemy, dlaczego listwa sufitowa MDA121 Mardom Decor sprawdzi się również i w Państwa domu.

Czym jest listwa sufitowa?

Standardowa listwa sufitowa MDA121 Mardom Decor to produkt, którego zadaniem jest maskowanie przejścia pomiędzy ścianą i sufitem. Jak powszechnie wiadomo, w miejscu tym znajduje się wiele różnych nieciągłości wykończeniowych, które należy odpowiednio zamaskować. To jednak nie wszystko!

Dzięki swej unikalnej konstrukcji listwa sufitowa MDA121 Mardom Decor pozwala na zamaskowanie przewodów instalacyjnych, wchodzących w skład obwodów elektronicznych i elektrycznych. Ponadto stosunkowo duża przestrzeń po wewnętrznej stronie listwy MDA121 całkowicie eliminuje konieczność usuwania zgrubień na powierzchni ściany. Nawiasem mówiąc, listwa sufitowa MDA121 Mardom Decor doskonale sprawdza się w przypadku wnętrz, które dopiero co były wykańczane gładzią lub tynkiem.

Trwałość - atut produktu MDA121 Mardom Decor

Jak w przypadku wielu innych produktów tej marki listwa sufitowa MDA121 Mardom Decor wykazuje podwyższoną trwałość, i to zarówno w kontekście oddziaływań mechanicznych, jak i działania samej wilgoci.

Produkt pokryty jest specjalną warstwą ochronną, zapobiegającą przedostawaniu się wody do jego wnętrza. Ponadto listwa sufitowa posiada specjalną warstwę chroniącą przed działaniem promieniowania ultrafioletowego. Dzięki tym właściwościom listwa sufitowa MDA121 Mardom Decor może być montowana dosłownie wszędzie, niezależnie od położenia Słońca, ryzyka oddziaływań mechanicznych, bądź bezpośredniego działania ciepła. Produkt zachowuje swe właściwości w pomieszczeniach o zróżnicowanej wilgotności powietrza.

Montaż MDA121 Mardom Decor - najważniejsze kwestie

Listwa sufitowa MDA121 Mardom Decor to produkt niezwykle łatwy w montażu i dalszej obróbce. Wystarczy odrobina kleju (w tym wariancie zalecamy stosowanie kleju Mardom Decor FIX PRO oraz klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA), by całość bezpiecznie i stabilnie utrzymała się na powierzchni ściany.

Jak to możliwe? Sekret tkwi w konstrukcji i w materiale wykonania. Listwa sufitowa MDA121 Mardom Decor jest bardzo lekka, toteż nie trzeba stosować czasochłonnych i kłopotliwych wkrętów. Całość doskonale układa się nawet na nierównych powierzchniach, skutecznie maskując wszelkie nierówności i nieciągłości.

Malowanie listwy MDA121 - przydatne wskazówki

Listwa sufitowa MDA121 Mardom Decor jest podatna na dalszą obróbkę malarską. Na jej powierzchni można stosować różne rodzaje klejów, aczkolwiek ważne jest, by nie zawierały one rozpuszczalników i ich pochodnych.

Delikatna, jasna kolorystyka sprawia, że listwa sufitowa MDA121 Mardom Decor będzie piękną dekoracją również w stanie surowym. Biel listwy doskonale skomponuje się zarówno z wnętrzem klasycznym, jak i ultranowoczesnym znacząco odmieniając jego stylistykę. Jeśli jednak chcemy zmienić barwę produktu na całkowicie inną, nie będzie z tym najmniejszego problemu. Listwa sufitowa MDA121 Mardom Decor może być pomalowana na dowolny kolor, bez ryzyka niedokładnego pokrycia całości.

Listwa sufitowa MDA121 Mardom Decor to produkt najwyższej klasy, który - podobnie jak pozostałe listwy tej marki - doskonale sprawdzi się w domowej aranżacji. Model MDA121 warto polecić szczególnie ze względu na jego funkcjonalność i wygodę użytkowania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: