• -5%

Mardom Decor MDA040F Listwa sufitowa

320,89 zł 304,85 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 304.85 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa sufitowa MDA040F to detal wykończeniowy również w przypadku łuków, który świetnie eksponuje styl wnętrza. Głównym zadaniem listwy elastycznej jest ukrycie nieestetycznego zakończenia tapet oraz pęknięć. Gięta listwa Mardom Decor MDA040 Flex jest listwą sufitową, którą można pomalować dowolną farbą. Jest odporna na uszkodzenia oraz wilgoć, a przy tym jest lekka, a także łatwa w montażu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  13.5
 • Długość (cm)
  235
 • Szerokość (cm)
  11
 • Symbol
  MDA040F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa elastyczna Mardom Decor MDA040 Flex

Listwa sufitowa w wersji flex to specyficzny typ listwy dekoracyjnej, który charakteryzuje się ogromną elastycznością, co umożliwia wykorzystanie jej nawet w przypadku, gdy mamy w pomieszczeniu nierówne ściany, w tym łuki. Jest to więc listwa ozdobna, która bez trudu dopasuje się do dowolnej ściany.

Wykończeniowe listwy sufitowe flex, tak jak ich tradycyjne odpowiedniki, za zadanie mają harmonizować pomieszczenie oraz dodawać mu charakteru. Po zamontowaniu ich w stylizacji wnętrza możemy cieszyć się perfekcyjnym wykończeniem, a wnętrze zyskuje ekskluzywny styl i oryginalny charakter.

Listwa sufitowa Mardom Decor MDA040 Flex to gięta listwa dekoracyjna do trudnych wnętrz

Sufitowa listwa Mardom Decor MDA040 Flex to giętka listwa dekoracyjna, której zadaniem jest dekoracja wnętrza, w którym znajdują się trudne ściany jak łuki. Co więcej, ma ona także ukryć nieestetyczne dla oka końce tapety, jak i również nierówności po malowaniu widoczne na styku ścian oraz sufitu. Wykończeniowa elastyczna listwa sufitowa Mardom Decor MDA040 Flex o klasycznym i ponadczasowym wzorze świetnie wkomponuje się w różnorodnego typu wnętrzach zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych.

Sufitowa listwa Mardom Decor MDA040 Flex to element, który podkreśli charakter każdego pomieszczenia

Dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl sufitowa listwa Mardom Decor MDA040 Flex to akcent ozdobnej sztukaterii, który podkreśli charakter każdego wnętrza, określając jego wyraz. Będzie to zatem doskonałe rozwiązanie, by bardzo szybko, łatwo i bez większych kosztów zmienić coś w swoim domu.

Za sprawą technologii zastosowanej podczas produkcji dekoracyjnej giętkiej listwy sufitowej Mardom Decor, a także użytym właściwie dobranym tworzywom nasz produkt zyskuje na niezmienności wyglądu przez długi czas po montażu. Będzie zatem oryginalnym detalem, idealnie prezentującym się na styku ścian oraz sufitu, a także cieszącym oko gości przez bardzo długi czas. Ponadto dokładne wykonanie z precyzją o każdy najdrobniejszy detal, jak i również posiadane właściwości sprawiają, że giętka sufitowa listwa MDA040 Flex Mardom Decor jest uniwersalnym detalem sztukateryjnym, spełniającym wszelakie wymagania naszych klientów pod aspektem wizualnym, wytrzymałościowym, jak i praktycznym.

MDA040 Flex Mardom Decor o perfekcyjnym designie i wysokiej trwałości

Listwa sufitowa MDA040 Flex Mardom Decor jest wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów. Perfekcyjny design i wysoka wytrzymałość powodują, że elastyczna listwa Mardom MDA040 Flex przepięknie zaprezentuje się w dowolnej stylizacji, łącząc sufit ze ścianami w jedną wspólną całość .

MDA040 Flex Mardom Decor dzięki właściwemu zabezpieczeniu użytych do produkcji tworzyw jest odporna zarówno na wilgoć, jak i na uszkodzenia mechaniczne. Pozwala to na zastosowanie jej w trudnych wnętrzach jak kuchnie i łazienki. Ponadto zaletą trwałośći listwy odobnej na wilgoć jest możliwość jej systematycznego czyszczenia, co pozwala na odświeżenie wyglądu elastycznej listwy sufitowej Mardom Decor MDA040 Flex do stanu sprzed zakupu w każdym czasie.

Ważne jest to, iż gięta sufitowa listwa MDA040 Flex Mardom Decor jest przygotowana do pomalowania dowolną farbą, niezawierającą rozpuszczalników. Daje to możliwość doboru farby tak, by ostatecznie gięta sufitowa listwa Mardom Decor MDA040 Flex została dopasowana czy kontrastowała z pozostałymi elementami aranżowanego pomieszczenia.

Elastyczna listwa sufitowa Mardom Decor MDA040 Flex to niezwykła prostota montażu

Gięta listwa sufitowa Mardom Decor MDA040 Flex została stworzona z niesamowicie lekkich tworzyw, ułatwiając jej montaż. Co więcej, stosując kleje montażowe Mardom Decor FIX EXTRA oraz Mardom Decor FIX PRO do łączeń znajdujące się w naszej ofercie na www.maszwnetrze.pl, w szybki sposób można wyróżnić każde pomieszczenie.

Doradztwo przy zakupie listew giętych

Wybór odpowiedniej listwy giętkiej może sprawić problemy osobom, które niekoniecznie dobrze odnajdują się w dziedzinie aranżowania wnętrz, tak więc zapraszamy do kontaktu. Nasze doświadczenie i wiedza o sztukaterii pozwoli odpowiedzieć na wszystkie pytania na temat listew giętych, w tym listwa sufitowa Mardom Decor MDA040 Flex, ich parametrów, a także instalacji.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: