• -5%

Mardom Decor QL027 Listwa sufitowa

196,63 zł 186,79 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 186.79 zł

Opis produktu

Ozdobna QL027 listwa sufitowa Mardom Decor doskonale komponuje się z oryginalnymi aranżacjami, efektownie maskując zakończenia tapet, pęknięcia czy ubytki na styku ścian i sufitu. Listwa jest, wytrzymała, odporna na uderzenia oraz wilgoć. Oświetleniowa listwa Mardom QL027 za sprawą możliwości pomalowania dowolną farbą do wnętrz będzie wyjątkowym elementem niezależnie od kolorystyki pomieszczenia.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  11
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  11
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa Mardom Decor QL027

Stworzenie harmonijnej aranżacji to jeden z najważniejszych aspektów, na który zarówno architekci wnętrz, jak i inni wielbiciele stylowych aranżacji zwracają szczególną uwagę. Doskonałe wykończenie wnętrza niezależnie od stylu, w jakim zostało ono urządzone zagwarantuje listwa sufitowa Mardom Decor QL027.

Klasyczny design listwy sufitowej Mardom Decor QL027 i wysoka wytrzymałość

Listwa Mardom Decor QL027 to model zachwycający pod każdym względem, którego wyjątkowo klasyczny design przełamany nutą nowoczesności świetnie sprawdzi się w rozmaitych wnętrzach. Listwa sufitowa Mardom Decor QL027 łączy ze sobą najważniejsze aspekty, na które zwraca uwagę każdy wielbiciel sztukaterii. Model oprócz pięknej formy i wysokiej jakości zdobień został wykonany z wytrzymałych i odpornych na wilgoć materiałów. Umożliwia to zastosowanie listwy sufitowej Mardom Decor QL027 w dowolnej aranżacji wnętrza nie tylko salonu i sypialni, ale również w kuchni czy nawet łazienki. Nie sposób również nie zauważyć, że listwa sufitowa Mardom Decor QL027 perfekcyjnie wykończy styk sufitu i ścian także w lokalach użytku publicznego i komercyjnego. Wysoka jakość tego typu sztukaterii doskonale podkreśli wnętrza restauracji, hoteli, salonów i nie tylko. Listwa Mardom Decor QL027 może zostać zastosowana wszędzie tam, gdzie pragnie się uzyskać niespotykany, elegancki efekt.

QL027 Mardom Decor jako sufitowa listwa oświetleniowa

Listwa sufitowa Mardom Decor QL027 to sztukateria, która została niezwykle przemyślana podczas jej tworzenia. Oprócz wysokiej wytrzymałości zapewniającej przepiękny wygląd przez długie lata, listwa sufitowa Mardom Decor QL027 posiada specjalnie ukształtowany profil umożliwiający zastosowanie modelu wraz z oświetleniem. Montaż listwy sufitowej z oświetleniową taśmą LED sprawia, że klasyczna w swojej formie sztukateria otrzymuje nowoczesne wydanie, tworzące niezwykły klimat wieczorową porą.

Listwa QL027 Mardom Decor to model gotowy do malowania

Listwa sufitowa Mardom Decor QL027 to produkt, który z powodzeniem można zamontować w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od stylu aranżacji czy też jej kolorystyki. Sufitowa listwa oświetleniowa Mardom Decor QL027 została bowiem przygotowana do pomalowania farbami, które w swoim składzie nie zawierają rozpuszczalników. Umożliwia to perfekcyjne dopasowanie listwy Mardom Decor QL027 do koloru ścian lub sufitu i stworzenia niezwykłego trójwymiarowego efektu w całym pomieszczeniu.

Prosta montażu listwy sufitowej QL027 Mardom Decor

Oświetleniowa listwa sufitowa, jaką jest model Mardom Decor QL027 to produkt posiadający wiele zalet. Niewątpliwym atutem jest niezwykła łatwość cięcia i montażu. Listwę sufitową Mardom Decor QL027 można bez trudu przyciąć do właściwych dla pomieszczenia wymiarów, a także zamocować za pomocą dedykowanych przez markę Mardom Decor klejów.

W przypadku pojawienia się pytań…

W przypadku pojawienia się pytań lub wątpliwości dotyczących doboru oraz zakupu odpowiedniej listwy sufitowej zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą sklepu. Jako specjaliści podpowiemy, który z dostępnych w naszym sklepie modeli spełni wszelkie oczekiwania. Pomożemy również w doborze innych elementów sztukaterii, pasujących do oświetleniowej listwy sufitowej Mardom Decor QL027, dzięki którym każde wnętrze zostanie perfekcyjnie wykończone i udekorowane.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Mardom Decor

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl, bądź przejrzyj pozostałe produkty z naszej strony internetowej www.maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: