• -5%

Mardom Decor QL056 Listwa karniszowa

254,24 zł 241,53 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 241.53 zł

Opis produktu

QL056 to prosta, a zarazem niezwykle efektowna listwa karniszowa od Mardom Decor, która będzie przepiękną maskownicą karnisza. Produkt pozwala na dopasowanie go do każdej kolorystyki wnętrza, dzięki pomalowaniu farbami bez rozpuszczalników. Z dekoracyjną sufitową listwą kraniszową Mardom Decor QL056 w prosty sposób zasłonisz nierówności znajdujące się na styku ścian i sufitu, w tym również nieestetyczny karnisz z żabkami, tworząc we wnętrzu perfekcyjne wykończenie. 

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  17.90
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  5.5
 • Symbol
  QL056
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor MAX montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix Pro
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

QL056 listwa karniszowa Mardom Decor

Listwy karniszowe to sztukateria niezwykle ceniona przez naszych klientów. Ten element dekoracyjny w szybki sposób odmieni każdą aranżację wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego listwy karniszowe można dopasować do różnorodnych stylizacji wnętrz, ukrywając w nich mało atrakcyjne karnisze, w tym szyny karniszowe.

Listwa sufitowa QL056 Mardom Decor to produkt jednego z najpopularniejszych producentów sztukaterii – Mardom Decor. Prostota listwy QL056 umożliwia uzupełnienie wnętrza zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego o przepiękną, a także funkcjonalną dekorację przysufitową. Dostępna w naszym sklepie listwa karniszowa Mardom QL056 w wyjątkowy sposób udekoruje wnętrze, ukrywając elementy, które zaburzają jego estetykę.

Estetyczne zamaskowanie karnisza z Mardom Decor QL056

Zamontowanie w pomieszczeniu listwy karniszowej, takiej jak maskownica karnisza Mardom Decor QL056 optycznie je powiększy oraz pozwoli uzyskać niebywale modny w tym sezonie efekt, jakim jest subtelne przejście ściany w sufit. Prezentowana listwa karniszowa oferowana w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl, jaką jest QL056 Mardom Decor zamaskuje także ubytki, końcówki tapet oraz pęknięcia, znajdujące się na styku ścian i sufitu. Główny zadaniem listwy jest jednakże ukrycie karnisza, poprzez nadanie mu oryginalnego charakteru.

Karniszowa listwa Mardom Decor QL056 jest wyjątkową dekoracją sztukateryjną, która doskonale dopasuje się do każdego rodzaju aranżacji. Można ją przepięknie wkomponować w awangardowe wnętrza, nowoczesne aranżacje, jak i także klasyczne stylizacje. Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu sufitowe listwy karniszowe Mardom Decor, w szczególności prezentowana QL056 doskonale odnajdą się w większości stylizacji wnętrz.

QL056 – karniszówka Mardom Decor

Karniszówka Mardom Decor QL056 to sztukateria wykonana z wysokiej jakości materiałów. Jest to listwa dla osób oczekujących połączenia najwyższej klasy produktów z atrakcyjną ceną. Wykorzystana przy produkcji technologia oraz materiały, a także szczegółowa dbałość o detale, skutkują niezwykłym wykończeniem listwy karniszowej Mardom Decor QL056.

Listwa kraniszowa Mardom Decor pokryta jest powłoką, zapewniającą wysoką ochronę przed wilgocią, a także zapleśnieniem, co umożliwia zamontowanie produktu również w takich pomieszczeniach jak łazienka i kuchnia. Ogromną zaletą karniszówki QL056 Mardom Decor jest również jej odporność na uderzenia, co gwarantuje jej trwałość i przepiękną prezencję przez długi czas.

Maskownica karnisza QL056 Mardom Decor gotowa do malowania

Listwa karniszowa QL056 to produkt gotowy do pomalowania, umożliwiając wpasowanie listwy w kolorystykę każdego wnętrza. Jedyne co należy zrobić to nadać listwie dowolny kolor niezawierającą rozpuszczalników farbą. Mogą do tego posłużyć farby akrylowe, lateksowe, a także silikonowe.

Łatwy montaż listwy karniszowej Mardom

Dostępna w ofercie naszego sklepu listwa karniszowa Mardom Decor QL056 odznacza się niezwykłą lekkością, dzięki czemu jej montaż na suficie jest o wiele łatwiejszy niż w przypadku sztukaterii z innych tworzyw. Za sprawą wytrzymałych klejów Mardom Decor MAX i Mardom Decor FIX Pro do łączeń można w łatwy sposób zamocować listwę przy suficie.

Montaż sufitowych listew karniszowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Masz jakieś pytania?

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem, któregoś z modeli listwy karniszowej, czy też innego produktu, bądź masz wątpliwości związane z prawidłowym montażem listew karniszowych, w tym QL056 od Mardom Decor to zadzwoń do nas lub skontaktuj się z nami drogą elektroniczną. Zdobywane przez lata doświadczenie, a także ogromna wiedza o branży sztukateryjnej, umożliwi naszym pracownikom udzielić właściwej odpowiedzi na zadane pytania. Jako profesjonaliści doradzimy w sprawie listwy Mardom QL056, jej specyfikacji, czy też sposobu montażu. Pomożemy również dobrać klej montażowy.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: