• -5%

Mardom Decor MDB100 Listwa sufitowa

166,96 zł 158,61 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 158.61 zł

Opis produktu

MDB100 listwa sufitowa Mardom Decor jest lekka, łatwa w montażu i gotowa do pomalowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników. Oprócz doskonałej prezencji i fantastycznej gry światłem charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na wilgoć. Oświetleniowa listwa Mardom MDB100 może być zastosowana w każdym wnętrzu, zapewniając perfekcyjne wykończenie poprzez ukrycie nieestetycznych nierówności znajdujących się przy suficie.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  5
 • Symbol
  MDB100
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MDB100 oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor

Polacy coraz częściej decydują się na wykorzystanie różnorakich zdobień ściennych, jak i sufitowych, które dopełnią obraz aranżacji pomieszczenia. Jest to uwarunkowane przede wszystkim faktem, iż ozdoby sztukateryjne świadczą o tym, iż ktoś posiadał wystarczające chęci, jak i wolę do podkreślenia charakteru swojego niebywałego wnętrza. Niezwykle pomocna w tym przypadku może okazać się oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor MDB100. Ta sufitowa listwa oświetleniowa to propozycja eleganckiego ozdobienia np. sypialni, a także salonu, dzięki czemu wydobyta zostanie pełnia potencjału każdego wnętrza.

Trzeba dodatkowo podkreślić, iż tworzywa i materiały, z których wykonane są listwy oświetleniowe Mardom Decor MDB100 gwarantują najwyższą jakość wykończenia w dbałości o najmniejsze detale. Z uwagi na obecność polimeru HD, czyli wysokiej klasy materiału, listwy sufitowe MDB100 pozostaną w stanie niezmiennym użytkowo przez wyjątkowo długi okres czas, a zatem listwa MDB100 będzie zdobić pomieszczenie w sposób trwały, dodając mu elegancji, porządku oraz nowoczesnego designu.

Listwa oświetleniowa Mardom Decor MDB100 oraz szczegółowa charakterystyka

Ozdobne listwy oświetleniowe Mardom Decor MDB100 mierzą w znaczącej większości przypadków 200 cm. Dla każdego, kto chce zatroszczyć się o estetykę swojego wnętrza, oznacza to, że produkt ten będzie się doskonale nadawał do różnej wielkości pomieszczeń. Jednakże, listwy sufitowe MDB100 pozostawiają sposobność swobodnej modyfikacji rozmiarów we własnym zakresie i na własne potrzeby. Należy także podkreślić, że listwa została wykonana z niezwykle lekkich materiałów, przez co nie sprawia trudności w instalacji. Nadto, oferowany przez nas produkt marki Mardom Decor jest już gotowy do montażu oraz do pomalowania, a ze względu na wykorzystane trwałych tworzyw przy produkcji, jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć oraz zabrudzenia.

Listwa sufitowa Mardom Decor MDB100. Klasyczna biel, czy może głęboka purpura?

Oferowana przez nas listwa marki Mardom Decor poza wieloma atrybutami jest także gotowa do pomalowania. Za jedyny ogranicznik przy doborze koloru dla listwy sufitowej Mardom Decor MDB100 uchodzić może wyobraźnia właściciela listwy oraz konieczność zastosowania konkretnych rodzajów farb. Otóż listwa od Mardom Decor może zostać pomalowania na dosłownie każdy kolor, ale ważne, aby odbyło to się przy użyciu farby do wnętrz niezawierającej rozpuszczalników. Przykładami takich farb są farby wodne, farby sylikonowe oraz farby lateksowe.

Listwa Mardom Decor MDB100. Poszalej ze światłem

Zastanawiając się nad wyborem listew, warto podkreślić jeszcze jedną, interesującą cechę listwy sufitowej MDB100, na którą wskazuje nazwa modelu. Mianowicie jest ona oświetleniowa. Oznacza to, że oferuje ona wbudowane oświetlenie LED, przez co można nadać pomieszczeniu jeszcze większej elegancji i większego polotu. Taka zabawa umożliwia dodanie pięknej kolorystyki każdemu pomieszczenie stosunkowo małymi wysiłkami własnej pracy. Oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor MDB100 wspaniale prezentuje się na tle zarówno jasnych, jak i kolorowych ścian

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Mardom Decor

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl, bądź przejrzyj pozostałe produkty z naszej strony internetowej www.maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: