• -5%

Mardom Decor MDB110flex gięta Listwa sufitowa

276,23 zł 262,42 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 262.42 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa MDB110flex gięta to przepiękne sztukateria do wykończenia każdego wnętrza. Uniwersalny design oraz elastyczność modelu pozwala na łatwy i szybki montaż również na nierównościach ścian. Elastyczna listwa sufitowa MDB110flex Mardom Decor to produkt, który swoją jakością zachwyci każdego. Jest lekki, trwały, odporny na wilgoć, a także przygotowany do malowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  8.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  10.6
 • Symbol
  mdb110flex gięta
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  GIĘTA

Informacje o produkcie

MDB110flex Mardom Decor gięta listwa sufitowa

Elastyczna listwa sufitowa MDB110flex Mardom Decor to - jak każdy, podobny produkt - element wykończeniowy, którego zadaniem jest uzupełnienie i zamaskowanie wszelkich niedoskonałości pomiędzy ścianą a sufitem. W porównaniu do konkurencyjnych modeli wyróżnia go specyficzny design, dzięki któremu listwa sufitowa MDB110flex Mardom Decor jest pięknym i uniwersalnym aranżacyjnie elementem sztukateryjnym.

Listwa sufitowa MDB110flex Mardom Decor - co ją wyróżnia?

Gięta listwa sufitowa MDB110flex Mardom Decor to produkt łączący w sobie szereg innowacyjnych rozwiązań dekoracyjno - funkcjonalnych.

Co ciekawe, konstrukcja produktu przedkłada się na innowacyjny design. Zachowuje on swe pierwotne piękno, aczkolwiek przyjmuje jednocześnie dystyngowaną formę. Listwa sufitowa MDB110flex Mardom Decor jest produktem, który urzeka swoim pięknem, ale jednocześnie nie przekracza pewnych aranżacyjnych granic, dzięki czemu nie zaburza pierwotnego zamiaru projektanta.

Esencja funkcjonalności MDB110flex Mardom

Listwa sufitowa MDB110flex Mardom Decor jest rozwiązaniem przede wszystkim funkcjonalnym i to w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Dlaczego? Elastyczna listwa sufitowa MDB110flex Mardom Decor jest wytrzymała. Doskonale znosi zarówno promieniowanie UV i bezpośrednie oddziaływania mechaniczne. Produkt jest też odporny na działanie wilgoci. To jednak nie wszystko! Ta niezwykła, gięta listwa sufitowa jest również bardzo lekka, dzięki czemu można ją mocować wyłącznie za pomocą kleju (polecane produkty to Mardom Decor FIX PRO i Mardom Decor FIX EXTRA).

MDB110flex Mardom Decor - uniwersalność projektu

Elastyczna listwa sufitowa MDB110flex Mardom Decor może być montowana niezależnie od ukształtowania ściany.

Listwa sufitowa MDB110flex Mardom Decor pozwala na efektywne wykończenie trudnych, nierównych powierzchni, a nawet łuków. Można ją wykorzystać wszędzie tam, gdzie ściana jest w pewnym stopniu zaokrąglona i wymaga elastycznych i giętych rozwiązań sztukateryjnych.

Listwa sufitowa MDB110flex Mardom Decor - proste malowanie

Listwa sufitowa MDB110flex Mardom Decor jest przyjazna dla wszelkiego rodzaju powłok malarskich!

Ważne jest, by nakładane na nią farby nie zawierały rozpuszczalników. Elastyczna listwa sufitowa wykonana jest z materiału, który nie jest odporny na ich działanie. Listwa sufitowa MDB110flex Mardom Decor posiada specjalną warstwę ochronną, która spełnia rolę podkładu gruntującego.

Gięta listwa sufitowa MDB110flex Mardom Decor to produkt łączący w sobie wiele różnych zalet. Śmiało można polecić go wszystkim tym, którzy szukają optymalnych rozwiązań sztukateryjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: