• -5%

Mardom Decor QL036 Listwa karniszowa

165,13 zł 156,87 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 156.87 zł

Opis produktu

QL036 Mardom Decor to listwa sufitowa, która zapewni Ci perfekcyjne wykończenie Twojego wnętrza! Funkcjonalność produktu, jakim jest listwa karniszowa QL036, pozwala na skuteczne, tanie i szybkie maskowanie karniszy. Drażnią Cię rzucające się w oczy nierówności przy ścianie? Zamontuj wyjątkową dekorację - karniszówka Mardom Decor QL036!

Model, jakim jest listwa karniszowa QL036, możesz dostosować do własnych potrzeb - produkt wystarczy pomalować dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Warto dodać, że listwy karniszowe QL036 są bardzo lekkie, a ich kształt znacząco ułatwia samodzielny montaż tej sztukaterii.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  14.8
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  4.6
 • Symbol
  QL036
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor MAX montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix Pro
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

QL036 listwa karniszowa Mardom Decor

Listwa karniszowa to jeden z najbardziej praktycznych rodzajów funkcjonalnej sztukaterii, do której należy listwa sufitowa. Za pomocą karniszówki w mgnieniu oka zmienisz wygląd swojego pomieszczenia, nadając wnętrzu klasy, elegancji i... wyjątkowego stylu. Oryginalna dekoracja pełni nie tylko funkcję estetyczną, ale również maskującą i ochronną. Za pomocą listew marki Mardom Decor ukryjesz psujące aranżację szyny karniszowe, a także nieestetyczne uszkodzenia przy ścianach.

Oferowany na maszwnetrze.pl model Mardom Decor QL036 to uniwersalny i flagowy produkt, który z powodzeniem może być zastosowany w każdym pomieszczeniu. Prosty i minimalistyczny design listwy QL036 sprawia, że dekoracja ta doskonale odnajdzie się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Przymocowanie listwy karniszowej QL036 optycznie wydłuży metraż oraz doskonale zamaskuje również szpecące aranżację nierówności, pęknięcia, jak i zakończenie tapet.

QL036, czyli solidna karniszówka od Mardom

Mardom Decor QL036 jest listwą karniszową stworzoną z niezwykłej jakości tworzyw. Zastosowana przy produkcji technologia, a także nieprzypadkowy dobór materiałów spowodowały, że sufitowa listwa karniszowa QL036 Mardom Decor jest trwała i zachowuje swój nienaganny wygląd przez długi czas. Listwa karniszowa Mardom Decor, jaką jest model QL036, cechuje się niezwykłą precyzją szczegółów.

 • QL036 odporna na uszkodzenia mechaniczne
 • karniszówka, która nie boi się wilgoci
 • trwała, lekka i gotowa do pomalowania listwa karniszowa QL036

Maskowanie karnisza - Mardom Decor QL036

Sztukaterię, do której należą listwy karniszowe QL036, możesz z przymocować zarówno w salonie, jak i sypialni, kuchni czy w salonie. Rozwiązanie to szczególni dobrze sprawdzi się w eleganckich pomieszczeniach, podkreślając ich szyk. Za pomocą uniwersalnej karniszówki ukryjesz niechciane szyny karniszowe lub rzucające się w oczy niedoskonałości ścian.

Listwa karniszowa QL036 to również możliwość indywidualnego dopasowania do kolorystyki każdego wnętrza. Czyni to z listwy karniszowej Mardom Decor niezwykle uniwersalną ozdobę. Wystarczy samodzielnie nadać listwie Mardom Decor QL036 dowolny kolor farbą niezawierającą rozpuszczalników na przykład akrylową, lateksową lub silikonową, a następnie cieszyć się nowym charakterem wnętrza.

Listwa karniszowa Mardom to łatwy montaż

Listwa Mardom Decor QL036 pomimo niezwykle solidnego wykonania pozostaje lekka, co sprawia, że jest bardzo łatwa w montażu. Możesz ją zamontować samodzielnie, dzięki wytrzymałym klejom Mardom Decor MAX i Mardom Decor FIX PRO do łączeń. Dlaczego warto przeprowadzić montaż QL036 na własną rękę?

Decydując się na samodzielne przymocowanie listwy, unikasz niepotrzebnych kosztów związanych z zatrudnieniem specjalnej ekipy remontowej, a także oszczędzasz swój czas. Ponadto produkt, jakim jest listwa karniszowa Mardom Decor QL036, jest również gotowy do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Dzięki temu z łatwością dopasujesz tę dekorację do swoich aranżacyjnych potrzeb.

Masz jakiekolwiek pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące listew karniszowych Mardom, w tym listwy QL036 bądź innego produktu to skontaktuj się z naszym sklepem internetowym. Doświadczenie naszych pracowników ze sztukaterią wraz z ogromną wiedzą o montażu, czy ofercie pozwoli udzielić rzetelnej odpowiedzi na każde pytanie. Ponadto chętnie poradzimy w sprawie specyfikacji listwy Mardom QL036, montażu czy wyboru odpowiedniego kleju montażowego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: