• -8%

Creativa LNG-03 Listwa ścienna gładka

95,60 zł 87,95 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 87.95 zł

Opis produktu

Gustowna listwa ścienna Creativa LNG-03 stanie się niezwykłym elementem stylizacji wnętrza, dzięki któremu ozdobisz pomieszczenie. Wyjątkowo uwydatnia charakter stylizacji, dzięki swojemu unikatowemu wzornictwu. W dodatku prawidłowe przymocowanie umożliwi wydzielenie przestrzeni w każdym pokoju. Ekskluzywna listwa ścienna Creativa LNG-03 jest bardzo lekka i bardzo łatwa w przyklejeniu. Charakteryzuje się wytrzymałością na uszkodzenia i wilgoć. Jest przygotowana do pomalowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8.6
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  2.6
 • Symbol
  LNG-03
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna gładka Creativa LNG-03

Listwy ścienne to akcent ozdobny, po który niebywale często sięgają dekoratorzy oraz projektanci pomieszczeń. Korzystają z tego rodzaju sztukaterii, aby upiększyć wystrój aranżacji i podkreślić trójwymiarowość ścian. Dzięki nim można w łatwy oraz bardzo szybki sposób nadać danemu pomieszczeniu totalnie innego eleganckiego charakteru. Ponadto, takie listwy ścienne dopasują się zarówno do wnętrz o stylistyce tradycyjnej, jak i nowoczesnej.

Listwa ścienna gładka LNG-03 Creativa jest modelem, znajdującym się w naszym asortymencie listew dekoracyjnych. Tego rodzaju detale, bez względu na styl pomieszczenia, dopasują się do niego w prosty i harmonijny sposób. Model ten uwydatni Państwa ściany, ukryje nierówności, czy końce tapety. Gładka listwa ścienna Creativa LNG-03 sprawi, że pomieszczenie, będzie elegancko podkreślone, a także wykończone w najmniejszym detalu.

Ozdobna listwa ścienna Creativa LNG-03 dostępna w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl jest eleganckim akcentem sztukaterii, który urozmaici styl pomieszczenia, jak i nada mu niepowtarzalnego oblicza.

Stosowanie zaawansowanej technologii i odpowiednich komponentów powoduje, że dekoracyjna ścienna listwa LNG-03 Creativa na długo zachowuje fabryczne parametry użytkowe, czy też aspekt wizualny, by cieszyć oko domowników, jak i odwiedzających gości. Co ciekawe, na trwałość modelu nie wywierają wpływu zewnętrzne czynniki. Gładka listwa ścienna Creativa LNG-03 będzie więc nadzwyczajnym drobiazgiem, który uzupełni stylizację oraz zapewne spełni wszelkie aspekty wizualne, jakościowe, a także właściwościowe.

LNG-03 Creativa ścienna listwa o niebywałej jakości wykonania

Ozdobna ścienna listwa LNG-03 Creativa została stworzona z wysokiej jakości tworzyw przy utrzymaniu pełnej szczegółowości akcentów. Z tego powodu model LNG-03 Creativa rewelacyjnie wygląda na ścianie, zdobiąc pomieszczenie w niezwykły sposób.

Listwa ścienna LNG-03 Creativa jest wytrzymała na wodę, co umożliwia zamocowanie modelu w miejscach jak łazienki i kuchnie. Co więcej, listwa ścienna Creativa LNG-03 charakteryzuje się właściwą wytrzymałością na uderzenia, dzięki czemu jest idealnym wyborem na urozmaicenie każdego pomieszczenia.

Listwa ścienna Creativa LNG-03 i łatwość mocowania

Listwa ścienna LNG-03 Creativa jest niespotykanie nieskomplikowana w instalacji, szczególnie dla osób, które niekoniecznie orientują się w pracach wykończeniowych domów i aranżacji. Creativa LNG-03 to gładka listwa ścienna o niskiej masie, co sprawia, że można ją zamocować do ściany przy zastosowaniu dostępnych w naszym sklepie dedykowanych klejów. Zamocowanie listwy ściennej Creativa LNG-03 z użyciem kleju do montażu listew Creativa by Cezar C300 oraz kleju na łączenia listew Creativa by Cezar C310 będzie szybki i przyjemny.

Profesjonalne doradztwo przy wyborze wytwornych listew dekoracyjnych

Zdarza się, że wybór właściwej listwy ozdobnej, jak np. LNG-03 Creativa wiąże się z wieloma pytaniami oraz niepewnością. Za sprawą naszego doświadczenia ze sztukaterią, jak i obszernej wiedzy na temat każdego modelu dostępnego w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na dowolne pytanie związane z zakupem właściwego produktu i właściwościami listwy ściennej LNG-03 Creativa, jak i również innych produktów sztukateryjnych. Co więcej, chętnie damy wskazówki dotyczące sposobu montażu listew dekoracyjnych, w tym także doboru odpowiednich klejów montażowych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: