• -8%

Klej by Cezar do łączeń 300ml - C310

65,23 zł 60,01 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 60.01 zł

Opis produktu

Klej montażowy C310 Creativa do sztukaterii Europlast, to produkt, który zapewnia doskonałe przymocowanie się listew do podłoża. Klej C310 jest niezwykle dobrym produktem, który ułatwi montaż listew sufitowych i przypodłogowych, bez względu na to, jak wygląda powierzchnia. Klej C310 do sztukaterii Europlast jest łatwy w obsłudze i zapewnia trwałe przymocowanie produktów, bez obaw o to, że odkleją się one po czasie.

Uwaga! Każda listwa Flex ma swój indywidualny promień gięcia dlatego w celu dobrania odpowiedniej listwy prosimy o zapytanie mailowe.

Informacje o produkcie

Kleje montażowe Europlast

Klienci zgłaszają się do naszego sklepu na www.maszwnetrze.pl w celu zakupu dekoracyjnych elementów wykończeniowych Europlast, które pozwoliłyby im zakryć wszelkie niedociągnięcia powstałe podczas remontu oraz nadać nowej aranżacji charakteru, niekiedy także elegancji i ekskluzywnego stylu. Niezwykle ważny i zarazem przydatny jest fakt, iż sztukaterię Europlast zamontują Państwo bez większych komplikacji dosłownie w kilka chwil. Na pewno będzie to zdecydowanie łatwiejsze dzięki użyciu klejów do montażu sztukaterii Europlast.

Z produktami w postaci elementów zdobniczych Europlast stylizacja każdego pomieszczenia stanie się pełna harmonii i ładu. Nie muszą Państwo głowić się nad tym, czy dany detal sztukateryjny Europlast będzie pasować do zaplanowanej kompozycji. Wszystko to dzięki nadzwyczajnej uniwersalności wzornictwa detali wykończeniowych Europlast. Zostały one bowiem stworzone tak, aby dopełniać zarówno aranżacje zminimalizowane, jak i pełne przepychu i ekstrawagancji. Zapewniamy, iż wszyscy zainteresowani Klienci odnajdą sztukaterię, która będzie im służyć na długie lata.

Podstawy montowania dekoracyjnych ozdób Europlast

Żeby, będąc w pełni usatysfakcjonowanym, móc cieszyć się widokiem i stylową prezencją ozdób sztukateryjnych Europlast trzeba pamiętać o kilku ważnych zasadach. Po pierwsze, nad wyraz istotne jest to, aby stworzyć projekt, jak powinna prezentować się kompozycja z elementów dekoracyjnych Europlast. Jest to niesamowicie ważne, ponieważ nawet najmniejszy błąd może spowodować fiasko. Po drugie, nie wolno zapomnieć o odpowiednim przygotowaniu powierzchni do mocowania na niej sztukaterii Europlast. Zapewni to właściwą przyczepność dekoracji wykończeniowych Europlast. Ponadto, z klejami montażowymi Creativa by Cezar instalacja dekoracyjnych detali Europlast będzie banalnie łatwa i błyskawiczna.

Prostota montowania z klejami do instalacji sztukaterii Europlast

Specjalnie dla naszych Klientów na www.maszwnetrze.pl oferujemy montażowe kleje Creativa by Cezar, które posłużą do instalacji sztukaterii wykończeniowej Europlast. Z produktami, jakimi są klej montażowy C300 i C310 do łączeń odnowa mieszkania sprawi Państwu ogromną przyjemność!

Klej montażowy do sztukaterii Europlast – C300

Pierwszym z niezbędników, który pomoże w przymocowaniu detali ozdobnych w postaci sztukaterii Europlast jest klej C300. Ten szybkoschnący klej jest przeznaczony wyłącznie do użytku wewnętrznego. Z pomocą kleju C300 zamontują Państwo sztukaterię Europlast na wszelkiego rodzaju powierzchniach budowlanych, także tych porowatych. Klej C300 perfekcyjnie spaja materiały, a od razu po zastygnięciu można pokryć go farbą dowolnego koloru. Co więcej, wspomniany klej do sztukaterii Europlast jest zupełnie bezwonny, nie zaszkodzi żadnym materiałom dekoracyjnym oraz nie zawiera rozpuszczalników. Ogromnym plusem kleju Cezar C300 jest to, iż nie spływa on z pionowych powierzchni czy sufitu. Bardzo ważne jest jednak to, iż montażowy klej C300 nie jest przystosowany do listew typu flex oraz do wypełniania przestrzeni dylatacyjnej w podłodze.

Klej do łączeń sztukaterii Europlast – C310

Poza klejem do montażu sztukaterii Europlast, czyli C310 proponujemy Państwu zakup Creativa C310 do łączeń. Jest to bowiem produkt o niezwykle krótkim czasie wysychania, który służy do trwałych połączeń listew ozdobnych oraz innego rodzaju sztukaterii Europlast. C310 to produkt profesjonalny, o wysokiej jakości. Za pomocą produktu, jakim jest klej C310 złączenie listew, faset oraz profili Europlast będzie trwałe przez wiele lat. Tak niepozorny szczegół może znaczyć tak wiele!

Pytania związane z artykułami montażowymi Europlast?

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze wymarzonej sztukaterii oraz do montażu elementów sztukateryjnych EuroplastC300 i C310 do łączeń dostępnych na www.maszwnetrze.pl. Odpowiemy także na każde pytanie i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

1 inny produkt w tej samej kategorii: