Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe Europlast

Wśród wielu znakomitych architektów wnętrz panuje przeświadczenie, że obraz całej aranżacji powinny dopełniać detale. Za tego typu element wnętrza uchodzą listwy przypodłogowe. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele różnorodnych listew przypodłogowych Europlast, które w niebywały sposób wykończą każdą aranżację wnętrza. Oferowane w naszym sklepie przypodłogowe listwy Europlast stanowią wyraz zarówno elegancji, jak i niebywałej funkcjonalności. Wykonane są z lekkich, odpornych na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, a także najwyższej jakości materiałów. Ponadto, warto podkreślić, iż tego rodzaju listwy stanowią doskonałą sztukaterię wnętrza, która doda charakteru każdej aranżacji oraz spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszym sklepie znajdą Państwo różne rodzaje listew przypodłogowych Europlast, lecz cechą charaktery-styczną wszystkich jest przede wszystkim to, iż:

listwy przypodłogowe są gotowe do montażu – wszystkie listwy zostały zaprojektowane z myślą o klientach, którzy samodzielnie chcieliby dokonać instalacji listwy oraz

listwy przypodłogowe są gotowe do pomalowania – zdajemy sobie sprawę, iż nasi klienci mogą chcieć dowolnie personalizować swoje wnętrza, dlatego wszystkie listwy mogą zostać pomalowane przy zastosowaniu konkretnych farb.

Dodatkowo oferujemy specjalny rodzaj giętkich listew przypodłogowych Europlast, których nazwa zawiera oznaczenie „Flex“. Elastyczne przypodłogowe listwy doskonale sprawdzą się w montażu przy łukach. Różnorodność wzorów listew przypodłogowych marki Europlast pozwoli odnaleźć produkt, komponujący się zarówno z aranżacją wnętrza klasycznego, jak i nowoczesnego, nadając pomieszczeniu niepowtarzalnego klimatu.

Dlaczego listwy przypodłogowe Europlast?

Listwy przypodłogowe Europlast to nie tylko ozdoba stanowiąca zwieńczenie prac nad estetyką wnętrza, ale również funkcjonalna część pomieszczenia. Przejawem zastosowania listew przypodłogowych Europlast może być maskowanie nieestetycznych niedoskonałości, odprysków, uszkodzeń, czy też nierówności na styku ścian i podłogi, dzięki czemu w pomieszczeniu zapanuje ład i porządek.

Biel czy kolor?

Z ogromnej wielości modeli mogą Państwo wybrać listwę przypodłogową, która spełni wszelkiego rodzaju oczekiwania, a także perfekcyjnie dopasuje się do kolorystyki każdego wnętrza. Listwy od Europlast oferujemy w podstawowym, białym kolorze. Jednakże, na podkreślenie zasługuje fakt, iż można je pomalować na dowolny kolor przy pomocy farb do wnętrz niezawierających rozpuszczalników. Przykładem tego rodzaju farb są przede wszystkim farby lateksowe, sylikonowe, jak również akrylowe.

Zamontuj listwę przypodłogową Europlast sam!

Listwy przypodłogowe marki Europlast to produkty bardzo łatwe w montażu, dające każdemu sposobność udekorowania swojego wnętrza samodzielnie. Ze względu na ich lekkość są bardzo proste w montażu. Poniżej prezentujemy film przedstawiający montaż listew przypodłogowych Europlast za pomocą klejów i akcesoriów tej marki.

Listwy przypodłogowe Europlast do salonu

Listwy przypodłogowe Europlast będą niezwykłym elementem wykończenia podłóg w salonie. Nadają one pomieszczeniu estetyczny wygląd. Mogą one stanowić element maskujący kable i zakończenia tapet. Listwy przypodłogowe Europlast do salonu są dostępne w szerokiej gamie modeli, cechujących się łatwością montażu. Dzięki dostępnym w naszym sklepie listwom przypodłogowym Europlast każdy salon zyska charakteru i będzie perfekcyjnie wykończony na styku ścian i podłogi.

Listwy przypodłogowe Europlast do łazienek

Listwy przypodłogowe do łazienki Europlast to nieodzowny element wykończenia wnętrza, łączący walory estetyczne i użytkowe. Są instalowane na styku podłogi i ściany, co nadaje wnętrzu elegancki wygląd oraz zabezpiecza ściany przed wilgocią i uszkodzeniami. W łazienkach, gdzie panują warunki wysokiej wilgotności i częstych zmian temperatury, wybór odpowiednich listew przypodłogowych jest szczególnie istotny. Nasz sklep internetowy oferuje nie tylko standardowe listwy przypodłogowe Europlast, ale także wersje z dodatkowymi funkcjami, jak np. ukrycie okablowania. Dodatkowo, w ofercie mamy listwy dostosowane do montażu z taśmą LED, co pozwala na stworzenie subtelnego oświetlenia łazienkowej podłogi.