Krome PN6015 Biała Listwa przypodłogowa

45,62 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 45.62 zł

Opis produktu

Wielofunkcyjna biała listwa PN6015 Krome to listwa, która w łatwy sposób zmieni aranżacje każdego wnętrza. Dzięki kreatywnemu zaprojektowaniu listwy daje ona niespotykany efekt na ścianie, sprawiając że pomieszczenie staje się niezwykle oryginalne. Dekor w postaci listwy PN6015 marki Krome może stanowić wykończenie jako listwa przypodłogowa lub naścienna. Listwa została zaprojektowana tak, aby móc nie tylko podnieść walory estetyczne wnętrza poprzez swój wygląd, ale również ukrywając wszelkie kable elektryczne. Listwa przypodłogowa PN6015 o prostej formie z delikatnym skosem niezwykle podkreśli każdą podłogę, czy ścianę.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  PN6015
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

PN6015 Krome biała listwa przypodłogowa

Wykończeniowa listwa przypodłogowa PN6015 Krome pozwoli zadbać o każde wyjątkowe wnętrze. Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu umożliwi zakrycie niepożądanych niedoskonałości na styku ścian i podłogi, które mogły powstać zupełnie przypadkowo podczas remontu lub po prostu przez przypadek. Co więcej, listwa przypodłogowa PN6015 Krome posiada niezwykle praktyczną charakterystykę. Listwa poza wcześniej wspomnianą możliwością zakrycia niedoskonałości chroni także dolne partie ścian przed mechanicznymi uszkodzeniami oraz umożliwia zamaskowanie kabli biegnących wzdłuż ścian.

Warto podkreślić, że z uwagi na rosnącą popularność wykorzystania ozdób sztukateryjnych w polskich domach, listwa PN6015 od Krome nada wyjątkowej estetyki, elegancji oraz oryginalności każdej aranżacji wnętrza.

Krome PN6015 - niebywale praktyczny wyraz elegancji

Zaprojektowana, by maskować niedoskonałości na styku ścian i podłogi, element, który dopełnia aranżację wnętrza, to jest właśnie przypodłogowa listwa PN6015 Krome, która wydobywa pełnię potencjału wnętrza. Ponadto, listwa od Krome została wstępnie pomalowana na kolor biały, mierzy 240 cm długości. Mając na uwadze dobro naszych klientów, warto podkreślić, iż istnieje możliwość modyfikacji długości listwy we własnym zakresie, przez co PN6015 Krome sprawdzi się zmianie wystroju każdego mniejszego, czy większego pomieszczenia.

Charakterystyczna dla przypodłogowych listew od Krome jest również ich wytrzymałość na wilgoć, zabrudzenia oraz uderzenia, gotowość do pomalowania, niebywała lekkość, jak i gotowość do montażu.

Listwa przypodłogowa Krome PN6015 - specyfikacja

Materiały, z jakich wykonano listwy przypodłogowe PN6015 Krome zawierają polistyren wysokiej gęstości, przez co listwy wyróżniają się wysoką odpornością na zabrudzenia, uszkodzenia oraz wilgoć. Ponadto, listwy Krome są bardzo lekkie i łatwe w montażu. Z uwagi na powyższe cechy można wysnuć wniosek, iż nie dość, że listwy są łatwe w montażu, to ich właściciele będą mogli się cieszyć wspaniałym wykończeniem wnętrza przez długie lata.

Odpowiemy na wszelkie pytania

W przypadku, gdy ktoś decyduje się na listwę Krome PN6015 za pośrednictwem naszego sklepu internetowego www.maszwnetrze.pl, może liczyć na pewnego rodzaju wartość dodaną. Otóż, w razie pojawienia się pytań lub wątpliwości na temat zakupu, nasi doświadczeni pracownicy, którzy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami, odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.

Istotnym może być również fakt, iż zapewniamy naszym klientom pomoc w zakresie charakterystyki danej listwy, sposobu jej instalacji oraz doboru odpowiednich akcesoriów montażowych. Ponadto, wieloletnia praktyka pozwala nam zrozumieć potrzeby naszych klientów oraz dobrać odpowiednie dla nich rozwiązania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe produkty zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: