Krome P8015 biała Listwa przypodłogowa

53,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 53.00 zł

Opis produktu

P8015 Krome to listwa przypodłogowa gotowa do montażu. Jej biały kolor pozwala na wtopienie jej w każdą kolorystykę wnętrza, gdzie stanowi doskonały element wykończeniowy, maskujący szczelinę dylatacyjną i nierówności na styku ścian i podłogi. Listwa przypodłogowa PN8015 Krome jest produktem odpornym na wilgoć i uderzenia. Cechuje się również lekkością i łatwością montażu, co pozwala na zastosowanie jej w każdym pomieszczeniu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

PN8015 Krome biała listwa przypodłogowa

Biała listwa przypodłogowa PN8015 Krome to prawdziwa gratka dla tych, którzy poszukują modelu uniwersalnego, niedrogiego, a jednocześnie solidnego. Jest to produkt, który pochodzi od znanego i cenionego producenta. Charakteryzuje się on nie tylko atrakcyjnym wzornictwem, ale również ponadprzeciętną odpornością na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Model PN8015 Krome to listwa gotowa do montażu, dzięki czemu nie trzeba poddawać jej dodatkowej obróbce. Jest to wyśmienita propozycja dla tych, którzy jakość stawiają na pierwszym miejscu. Listwa przypodłogowa PN8015 Krome zdobyła uznanie nawet najbardziej wymagających osób.

Biała listwa przypodłogowa do nowoczesnych wnętrz

Listwa przypodłogowa PN8015 Krome wyśmienicie pasuje do nowoczesnych lub minimalistycznych aranżacji. W każdym wystroju prezentuje się ona stylowo, a zarazem elegancko. Jej powierzchnia została wykończona z troską o detale. Należy wspomnieć, że listwa przypodłogowa PN8015 Krome pozwala zatuszować wszelkie mankamenty powierzchni. Mowa tutaj w szczególności o szczelinie dylatacyjnej, czy też innych niedoskonałościach, które pojawiają się na styku podłogi oraz ścian. Remont można odłożyć na późniejszy termin. Listwa przypodłogowa PN8015 Krome pozwala odświeżyć wnętrze niskim nakładem środków finansowych. To znakomita propozycja dla tych, którzy posiadają ograniczony budżet. Oczywiście listwa przypodłogowa PN8015 Krome może zostać przycięta do wskazanych wymiarów, dzięki czemu dopasowanie jej do pomieszczenia nie będzie żadnym wyzwaniem.

PN8015 Krome - listwa gotowa do montażu

Listwa przypodłogowa PN8015 Krome posiada perfekcyjnie gładką powierzchnię, która została pomalowana na kolor biały. Oznacza to, że przed montażem nie musimy wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Opisywana listwa przypodłogowa PN8015 Krome nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Nie potrzebujemy również szczególnych umiejętności montażowych. Trzeba zaznaczyć, że listwa przypodłogowa PN8015 Krome montowana jest na klej. Najlepiej zaopatrzyć się w dobry klej montażowy oraz klej do łączeń. Właściwie przymocowana listwa przypodłogowa PN8015 Krome pozostanie w niezmiennym położeniu długie lata.

Listwa przypodłogowa PN8015 Krome w korzystnej cenie

Listwa przypodłogowa PN8015 Krome dostępna jest w okazyjnej cenie, a więc nie trzeba wydawać majątku, aby zakupić produkt wysokiej jakości. Podwyższona trwałość sprawia, że produkt jest odporny na drobne uszkodzenia mechaniczne, czy też wilgoć. Listwa przypodłogowa PN8015 Krome nie jest podatna na deformacje lub zarysowania. Można oczyścić ją w ekspresowym tempie.

Służymy radą oraz pomocą

Wybór listew przypodłogowych Krome PN8015 za pośrednictwem naszej strony internetowej www.maszwnetrze.pl niesie ze sobą pewnego rodzaju wartość dodaną. Mianowicie, jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek wątpliwości na temat zakupu, nasi doświadczeni pracownicy, którzy dysponują odpowiednią wiedzą, jak i kwalifikacjami, dołożą wszelkich starań, by odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Co ważne, dążymy do zapewnienia naszym klientów szeroko rozumianej pomocy w zakresie doboru odpowiedniej listwy do konkretnego wnętrza, dostarczenia informacji o szczegółowej specyfikacji danej listwy, sposobu jej montażu, czy też doboru odpowiedniego kleju montażowego. Rozumiemy naszych klientów oraz ich wymagania, jak również potrzeby, a dzięki wieloletniej praktyce, zawsze jesteśmy w stanie im doradzić.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub napisz e-mail: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe produkty zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: