Krome PN3416 Biała listwa przypodłogowa

30,70 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Biała Listwa przypodłogowa PN3416 marki Krome idealnie wkomponuje się w Twoją aranżację wnętrza. Dzięki wszechstronności listwy i prostocie designu idealnie sprawdzi się w projektach nowoczesnych, a także klasycznych. Produkt posiada idealne proporcje, dzięki czemu stanowi wyjątkową dekorację w każdym wnętrzu, nadając aranżacji charakteru i stylu. Dzięki zastosowaniu białe listwy PN3416 Krome podążysz za najnowszymi trendami w świecie wnętrzarskim.

Opis

 • Wysokość (cm)
  3.4
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Symbol
  PN3416
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

PN3416 Krome listwa przypodłogowa

Wykończeniowe listwy przypodłogowe PN3416 Krome pełnią funkcję nie tylko użytkową, ale stanowią także ciekawy element dekoracyjny. Te listwy przede wszystkim maskują nieestetyczne miejsca łączenia podłogi ze ścianami, a tym samym zakrywają szczeliny przy brzegach podłogi. Ma to ogromne znaczenie estetyczne, tak jak i praktyczne, ponieważ dzięki temu lista przypodłogowa chroni dolne partie ścian przed mechanicznymi uszkodzeniami zabrudzeniami, ograniczając zbieranie się kurzu i brudu w szczelinach podłogi.

Zaprojektowana, by maskować niedoskonałości na styku ścian i podłogi, obecna w wielu polskich domach, element, który w pewnym sensie dopełnia aranżację wnętrza, zatem świadczy o wspaniałym mieszkaniu. To jest właśnie przypodłogowa listwa PN3416 Krome, która wydobywa pełnię potencjału wnętrza.

Gustowność i praktyczność Krome PN3416 białe listwy.

PN3416 Krome, czyli przypodłogowa biała listwa, która została pomalowana wstępnie na biało oraz ma 240 cm długości, co oznacza, że sprawdzi się w udoskonaleniu wystroju dużych pomieszczeń. Co ważne, mając na uwadze naszych najbardziej rygorystycznych klientów, istnieje możliwość samodzielnej modyfikacji długości listwy we własnym zakresie.

Cechą wyróżniającą dla przypodłogowych listew od Krome, w tym modelu PN3416 jest również ich wytrzymałość na wilgoć, zabrudzenia, jak i uszkodzenia mechaniczne, gotowość do pomalowania, niebywała lekkość, a tym samym gotowość do montażu.

Krome PN3416 - sam dobierz kolor!

Listwa przypodłogowa Krome PN3416 jest wstępnie pomalowana na kolor biały. Każdy posiadacz tejże listwy ma jednak sposobność pomalowania jej na dowolny kolor. Warto tym samym podkreślić, że istnieje jeden ogranicznik. Mianowicie listwa przypodłogowa PN3416 Krome może zostać pomalowana wyłącznie farbami bez rozpuszczalników. Za takie farby uznać należy farby do wnętrz, jak na przykład farby sylikonowe, wodne czy też lateksowe.

Wytrzymała listwa przypodłogowa - Krome PN3416

Należy zauważyć, że tworzywa, z których wykonane zostały listwy przypodłogowe PN3416 Krome są najwyższej klasy jakości, przede wszystkim z uwagi na wykorzystanie polistyrenu wysokiej gęstości. Listwy przypodłogowe PN3416 są odporne na zabrudzenia wilgoć oraz uderzenia, co oznacza, że właściciele tej nietuzinkowej listwy będą mogli się cieszyć jej niesamowitym wyglądem przez wiele lat. Ponadto, przy wykorzystaniu listew przypodłogowych Krome możliwe jest zamaskowanie nieestetycznych oraz niechcianych uszkodzeń, które mogły powstać na styku ścian i podłogi np. podczas remontu.

Listwa przypodłogowa PN3416 i przyjemność z aranżacji wnętrza

Każdy chciałby mieć wyjątkową aranżację wnętrza, która codziennie rano wprawiałaby go w zachwyt. Jednakże dosyć często można spotkać się ze stwierdzeniem, że montaż pewnego rodzaju ozdób sztukateryjnych może być wyjątkowo problematyczny. Na szczęście nie dotyczy to listew przypodłogowych PN3416 Krome, gdyż ze względu na ich niebywałą lekkość są także bardzo łatwe w montażu.

Z chęcią pomożemy wybrać odpowiednią białą listwę przypodłogową

Jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu przypodłogowej listwy Krome PN3416 na naszej stronie www.maszwnetrz.pl, zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni pracownicy, którzy dysponują odpowiednią wiedzą, jak i kwalifikacjami, dołożą wszelkich starań, by odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Osobom, które nam zaufały, dążymy do zapewnienia jak najbardziej dokładnej informacji szczegółowej specyfikacji listew, sposobu ich zamontowania, pomocy odnośnie dopasowania listew do konkretnego wykończenia wnętrza, a także doboru odpowiednich akcesoriów montażowych. Co ważne, dzięki wieloletniej praktyce rozumiemy naszych klientów i jesteśmy w stanie im pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub napisz e-mail: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe produkty zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: