Krome N2614 biała listwa ścienna

27,60 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 27.60 zł

Opis produktu

Biała Listwa naścienna o symbolu N2614 marki Krome jest delikatnym elementem sztukaterii pasującym do nowoczesnego wnętrza. Produkt o niewielkich rozmiarach świetnie sprawdzi się do oddzielenie tapety od pomalowanej ściany, co sprawia, że aranżacja staje niezwykle przytulna. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiału białe listwy naścienne Krome N2614 zachowują swój niepowtarzalny wygląd, nadając pomieszczeniu niepowtarzalny charakter. Pod powierzchnią listew można ukryć kable, umożliwiając wprowadzenie do wnętrza ładu i harmonii.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2.6
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.4
 • Symbol
  N2614
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

N2614 Krome biała listwa ścienna

W polskich domach coraz częściej można spotkać wspaniałe zdobienia, które dopełniają obrazu aranżacji wnętrza. Wynikać to może przede wszystkim z faktu, iż ozdoby sztukateryjne świadczą o wystarczającej chęci, jak i woli do przyozdobienie swojego pięknego wnętrza. Niezwykle pomocnym w tym przypadku narzędziem okazuje się ścienna listwa Krome N2614. Ta piękna, ścienna listwa to propozycja finezyjnego ozdobienia, chociażby salonu, pokoju dla gości, czy też sypialni, dzięki czemu wydobyta zostanie pełnia potencjału wnętrza.

Zalety białej listwy ściennej Krome N2614

Listwy ścienne Krome N2614 zostały wykonane z niebywale wytrzymałych tworzyw, które zapewniają między innymi odporność na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia oraz wilgoć. Ponadto, listwy ścienne zostały wstępnie pomalowane na biało, wykonane są z lekkich materiałów, przez co są niezwykle łatwe w instalacji, a do tego są gotowa do montażu, jak i ewentualnego pomalowania.

Warto również podkreślić, iż materiały, z których wykonane są listwy ścienne Krome N2614, gwarantują najwyższą jakość wykończenia oraz dbałość o najmniejsze szczegóły. Z uwagi na obecność polistyrenu wysokiej gęstości, czyli wysokiej klasy tworzywa, listwy ścienne Krome N2614 pozostaną w doskonałym stanie przez wiele lat, a zatem listwa N2614 będzie zdobić pomieszczenie w sposób trwały, dodając mu elegancji, szyku oraz szyku.

Krome N2614 to listwa malowana na biało

Oferowana przez nas listwa marki Krome poza wieloma atrybutami jest także malowana na biało. Dzięki temu jest gotowa do montażu, ale może być również pomalowana. Jedynym ogranicznikiem przy doborze koloru dla listwy ściennej N2614 Krome uchodzić może wyobraźnia właściciela listwy oraz konieczność zastosowania konkretnych rodzajów farb. Otóż listwa od Krome może zostać pomalowania na dosłownie każdy kolor, jednakże ważne, by odbyło się to przy użyciu farby do wnętrz niezawierającej rozpuszczalników. Przykładami takich farb są farby wodne, farby sylikonowe oraz farby lateksowe.

Biała Listwa Krome N2614, czyli prosty montaż i wyjątkowy efekt

Dzięki swojej wyjątkowej charakterystyce, tj. wyjątkowej lekkości, listwy N2614 Krome są bardzo łatwe w instalacji. Warto podkreślić, że prostota montażu ani trochę nie ujmuje elegancji, czy też wyjątkowości tychże listew, wręcz przeciwnie, dzięki temu niosą ze sobą pewnego rodzaju wartość dodaną, która nadaje wnętrzu jeszcze większego efektu.

Pomoc przy doborze listew ściennych

W razie pytań bądź wątpliwości dotyczących zakupu listwy ściennej Krome N2614 w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy dzięki doświadczeniu oraz znajomości wszystkich produktów pomogą pozbyć się wszelkich wątpliwości oraz odpowiedzą na zadane pytania dotyczące listew ściennych.

Chętnie udzielimy także odpowiedzi w zakresie wyboru listew, ich funkcjonalności, specyfikacji, czy też sposobu montażu tego rodzaju produktu. Ponadto, pomożemy w doborze odpowiedniego kleju oraz innych akcesoriów do ich przymocowania. Praktyka nauczyła nas odpowiedniego podejścia do Klienta oraz jego potrzeb związanych z zagospodarowaniem przestrzeni we własnym mieszkaniu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl, bądź przejrzyj pozostałe produkty z naszej strony internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: