Krome P8018 Biała listwa przypodłogowa

64,29 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

P8018 to biała listwa przypodłogowa z eleganckim zaokrągleniem górnej części. Jest to produkt, który został stworzony z myślą o nowoczesnych trendach na rynku projektowania wnętrz. To, co wyróżnia listwę przypodłogową P8018 marki Krome to grubość profilu, wynosząca 18 mm, co sprawia, że listwa w 100% zakrywa szczelinę dylatacyjną. Wykonanie prezentowanej listwy przypodłogowej z polistyrenu ekstradowanego powoduje, że produkt zdobywa uznanie najbardziej wymagających klientów.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Symbol
  P8018
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

P8018 Krome listwa przypodłogowa

W wielu polskich domach znajduje się pewnego rodzaju element, który w pewnym sensie dopełnia aranżację wnętrza, zatem świadczy o wspaniałym mieszkaniu. Bardzo częstą próbą poprawienia wyglądu wnętrza może być zmiana firan, zakup nowych mebli lub po prostu odmalowanie ścian. Niedocenianym sposobem aranżacji jest korzystanie ze sztukaterii wnętrza. Dzięki wykorzystaniu ozdób sztukateryjnych, takich jak kolumny, rozety, listwy ściennej, czy przypodłogowej, możliwe staje się nadanie wnętrzu wyjątkowości, nietuzinkowego wyglądu, a także estetyki. Co więcej, dzięki takiemu zabiegowi można wydobyć pełnię potencjału domu lub mieszkania.

Krome P8018 - elegancja i funkcjonalność

Listwa przypodłogowa P8018 Krome jest wstępnie pomalowana na biało oraz liczy 240 cm, co oznacza, że sprawdzi się w poprawieniu wystroju dużych pomieszczeń. Zważywszy na najbardziej wymagających klientów, istnieje możliwość samodzielnej personalizacji długości listwy. Cechą wyróżniającą dla przypodłogowych listew od Krome, w tym modelu P8018 Krome jest również ich wytrzymałość na wilgoć, zabrudzenia, jak i uszkodzenia mechaniczne, gotowość do pomalowania, niebywała lekkość, a tym samym gotowość do montażu.

Listwa Krome P8018 i jej odporność

Należy zauważyć, że tworzywa, z których wykonane zostały listwy przypodłogowe P8018 Krome są najwyższej klasy jakości, przede wszystkim z uwagi na wykorzystanie polistyrenu wysokiej gęstości. Listwy przypodłogowe P8018 Krome są odporne na zabrudzenia wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, co oznacza, że właściciele tej nietuzinkowej listwy będą mogli się cieszyć jej niesamowitym wyglądem przez wiele lat. Ponadto, przy wykorzystaniu listew przypodłogowych Krome możliwe jest zamaskowanie nieestetycznych oraz niechcianych uszkodzeń ściennych na styku ścian i podłogi.

Białe Listwa przypodłogowa P8018 to przyjemność montażu

Każdy chciałby mieć wyjątkową aranżację wnętrza, która codziennie rano wprawiałaby go w zachwyt. Jednakże dosyć często można spotkać się ze stwierdzeniem, że montaż pewnego rodzaju ozdób sztukateryjnych może być wyjątkowo problematyczny. Na szczęście nie dotyczy to listew przypodłogowych P8018 Krome, gdyż ze względu na ich niebywałą lekkość są także bardzo łatwe w montażu.

Pomoc fachowców

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań dotyczących zakupu ściennych listew wykończeniowych Krome P8018 zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy dzięki ogromnym zasobom wiedzy chętnie pomogą Państwu spełnić marzenia związane z modyfikacją wyglądu mieszkania. Ponadto, przyjemnością dla nas będzie udzielenie wszelkich informacji na temat oferowanych na www.maszwnetrze.pl listwach Krome, ich właściwościach oraz sposobach montażu.

Istotnym może być również fakt, iż zapewniamy naszym klientom pomoc w zakresie charakterystyki danej listwy, sposobu jej instalacji oraz doboru odpowiednich akcesoriów montażowych. Ponadto, wieloletnia praktyka pozwala nam zrozumieć potrzeby naszych klientów oraz dobrać odpowiednie dla nich rozwiązania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe produkty zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: